Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

OnePlus 3T Colette Edition: matně černá varianta jen ve 250 kusech

20.3.2017, Jáchym Šlik, aktualita
OnePlus oznámilo limitovanou edici své vlajkové lodi, která byla vytvořeno ve spolupráci s designovou značkou Colette. Matně černá varianta bude dostupná jen ve 250 kusech, a to výhradně v pařížském obchodě.
Společnost OnePlus nás na sociálních sítích nějaký čas lákala na novinku. Nejprve se spekulovalo o nové vlajkové lodi OnePlus 5 (OnePlus 4), později bylo zjištěno, že se nejspíš bude jednat o další barevnou variantu stávajícího modelu OnePlus 3T. Podle barevného provedení teaseru byla očekávána modrá, ale nakonec se jedná o matně černou, která tak v nabídce doplní šedou a zlatou. Vytvořena byla ve spolupráci s francouzskou módní a designovou značkou Colette, jejíž logo proto nalezneme na zadní straně telefonu a modré krabičce. Obě společnosti spolu spolupracovali už v minulosti a limitovaná edice OnePlus 3T přichází na trh v době, kdy značka Colette oslavuje dvacáté narozeniny.

OnePlus 3T Colette Edition, jak zní název této verze, však bude smartphone jen pro vyvolené. Ne kvůli ceně, která zůstane stejná jako u běžné varianty se 128GB interním úložištěm – to znamená 479 eur, v přepočtu méně než 13 tisíc korun. Větším problémem bude dostupnost, neboť smartphone nebude prodáván přes internet, ale jen v kamenném obchodě značky Colette v Paříži. K dispozici bude navíc jen 250 kusů, které se začnou prodávat v úterý 21. března po otevření obchodu. Očekáváno je tedy velmi rychlé vyprodání.

OnePlus 3T Colette Edition zůstává vybaveno 5,5“ AMOLED displejem, procesorem Snapdragon 821, 6GB RAM a 16MPx fotoaparáty vzadu i vpředu. V těchto dnech navíc přístroj dostává aktualizaci na Android 7.1.1 Nougat.

Zdroj: Forums.oneplus.net
reklama