www.svetmobilne.cz
>
>
>

OnePlus 3T Colette Edition: matně černá varianta jen ve 250 kusech

OnePlus 3T Colette Edition: matně černá varianta jen ve 250 kusech
, , aktualita
OnePlus oznámilo limitovanou edici své vlajkové lodi, která byla vytvořeno ve spolupráci s designovou značkou Colette. Matně černá varianta bude dostupná jen ve 250 kusech, a to výhradně v pařížském obchodě.reklama
Společnost OnePlus nás na sociálních sítích nějaký čas lákala na novinku. Nejprve se spekulovalo o nové vlajkové lodi OnePlus 5 (OnePlus 4), později bylo zjištěno, že se nejspíš bude jednat o další barevnou variantu stávajícího modelu OnePlus 3T. Podle barevného provedení teaseru byla očekávána modrá, ale nakonec se jedná o matně černou, která tak v nabídce doplní šedou a zlatou. Vytvořena byla ve spolupráci s francouzskou módní a designovou značkou Colette, jejíž logo proto nalezneme na zadní straně telefonu a modré krabičce. Obě společnosti spolu spolupracovali už v minulosti a limitovaná edice OnePlus 3T přichází na trh v době, kdy značka Colette oslavuje dvacáté narozeniny.

OnePlus 3T Colette Edition, jak zní název této verze, však bude smartphone jen pro vyvolené. Ne kvůli ceně, která zůstane stejná jako u běžné varianty se 128GB interním úložištěm – to znamená 479 eur, v přepočtu méně než 13 tisíc korun. Větším problémem bude dostupnost, neboť smartphone nebude prodáván přes internet, ale jen v kamenném obchodě značky Colette v Paříži. K dispozici bude navíc jen 250 kusů, které se začnou prodávat v úterý 21. března po otevření obchodu. Očekáváno je tedy velmi rychlé vyprodání.

OnePlus 3T Colette Edition zůstává vybaveno 5,5“ AMOLED displejem, procesorem Snapdragon 821, 6GB RAM a 16MPx fotoaparáty vzadu i vpředu. V těchto dnech navíc přístroj dostává aktualizaci na Android 7.1.1 Nougat.

Zdroj: Forums.oneplus.net
reklama
Nejnovější články
Tesla Roadster 2 bude nejrychlejším autem světa Tesla Roadster 2 bude nejrychlejším autem světa
Tesla odhalila druhou generaci svého sporťáku Roadster, který se dostane na trh v roce 2020 a ponese astronomickou cenu. Na druhou stranu však zákazníci získají jeden z nejrychlejších automobilů světa.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Elektrický kamion Tesla Semi zrychlí na stovku za 5 sekund Elektrický kamion Tesla Semi zrychlí na stovku za 5 sekund
Elon Musk ukázal světu svůj první elektrický tahač Tesla Semi, který poznáte podle futuristického designu i nezvyklého zrychlení. Jaký je jeho dojezd a jakými dalšími technologiemi disponuje?
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Nejnovější Moto Mod udělá z telefonu Polaroid Nejnovější Moto Mod udělá z telefonu Polaroid
Motorola představila další příslušenství pro smartphony řady Moto Z. Polaroid Insta-Share Printer umožňuje okamžitě vytisknout pořízené fotografie, a to navíc se samolepící zadní stranou.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Apple je zpět na trůnu, prodal více wearables než Xiaomi a Fitbit Apple je zpět na trůnu, prodal více wearables než Xiaomi a Fitbit
Apple se ve třetím čtvrtletí 2017 vrátil na první pozici v počtu prodaných nositelných zařízení, jako jsou chytré hodinky a náramky. Rozdíly na prvních třech pozicích jsou však stále velmi těsné, ostatní konkurence sotva drží krok.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Stáhněte si nový Firefox Quantum pro Android a iOS Stáhněte si nový Firefox Quantum pro Android a iOS
Mozilla vydala internetový prohlížeč Firefox Quantum, který se vyznačuje přepracovaným designem, přidanými funkcemi a především vyšší rychlostí, která se však zatím příliš netýká mobilní verze.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik