Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

O2 rozšířilo nabídku o tarify s vice daty, ale další revoluce se nekoná

6.6.2017, Jáchym Šlik, aktualita
Balíček O2 Spolu je v nabídce teprve pár týdnů, ale O2 se rozhodlo pro jeho vylepšení. Za příplatek lze získat dvojnásobnou porci dat. Přibyly také dva nové tarify O2 FREE s 6 GB a 20 GB, stejně jako levné tarify s neomezeným voláním a SMS.
Na přelomu dubna a května byly představeny relativně výhodné balíčky O2 Spolu, které kombinují neomezené volání i SMS, nadprůměrnou porci dat a digitální televizi O2 TV M pro tři uživatele. Základní verze balíčku, která stojí 1 999 Kč měsíčně, obsahuje 9 GB dat. Podle operátora je o službu O2 Spolu velký zájem, za prvních pár týdnů si ji pořídily tisíce zákazníků. V polovině června se do nabídky dostane možnost zdvojnásobení mobilních dat v jednotlivých tarifech. To znamená, že pokud jednomu z uživatelů nebudou stačit základní 3 GB, může si tuto porci dat za 100 Kč měsíčně zvětšit na 6 GB. Celková cena balíčku se tak zvýší na 2099 Kč. Pokud si uživatel připlatí 300 Kč, dostane 10 GB a navíc 300 minut mezinárodního volání.
 
 

Od poloviny června dojde také k rozšíření nabídky pro jednotlivce. Nový tarif O2 FREE 6 GB obsahuje o 4,5 GB větší objem dat než aktuální O2 FREE 1,5 GB, ale cena se zvýšila jen o 100 Kč měsíčně. Nový tarif se 6 GB je určen především pro zákazníky, kteří potřebují větší porci dat, v nabídce však zůstane také původní s 1,5 GB. Podle dat operátora totiž většina uživatelů tarifu O2 Free 1,5 GB nevyčerpá ani 80 % nabízeného objemu dat. Nejnáročnější zákazníci potom mohou sáhnout po tarifu O2 FREE 20 GB, který bude nabízen rovněž od poloviny června za 1 699 Kč měsíčně. Jeho součástí je také 600 minut volání do zahraničí. Nadále zůstávají další výhody tarifů O2 FREE, jako je sleva 100 Kč pro uživatele pevného internetu od O2, sleva 1 000 Kč na nový telefon, neomezená data pro službu Spotify, kredit do digitální knihovny a přístup k prémiovým Extra výhodám.
 
 
 
 
Další z nových tarifů nese název FREE O2 60 a nabízí neomezené volání a SMS v sítí O2. Hlavní výhodou má být nízká cena 349 Kč. V ceně je také 60 volných minut do ostatních sítí a 50 MB dat. Tarif je určen především pro zákazníky, kteří nepotřebují mobilní internet. A stále dává smysl, řada uživatelů totiž vlastní klasický telefon namísto smartphonu, případně se spoléhá výhradně na Wi-Fi sítě. Neomezené volání i SMS do všech sítí potom přináší tarif FREE 200 MB. Jak už napovídá název, jeho součástí je také 200 MB dat. Za tento tarif si operátor bude účtovat 499 Kč měsíčně.
 
 


Zdroj: Tisková zpráva
reklama