Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

O2 předvedlo tarif s 10 GB dat za 499 Kč

2.9.2017, Jáchym Šlik, aktualita
Patříte k uživatelům, kteří využívají především data, zatímco volání a SMS jsou pro ně až na druhé koleji? Potom by se vám mohl zalíbit nový tarif DATA 10 GB, který se objevil v nabídce operátora O2.
Především mladší generace si často vystačí jen s daty a za měsíc pošlou jen pár klasických textových zpráv, případně využijí pár minut volání. Na tento trend začali letos reagovat také operátoři. T-Mobile v březnu oznámil tarif Mobil DATA, který zahrnuje 10 GB dat za 499 Kč měsíčně. A nyní takřka totožný tarif představilo O2 pod názvem DATA 10 GB. I v tomto případě získají zákazníci deset gigabajtů dat a zaplatí za ně necelou pětistovku. A to už je docela slušná nabídka pro uživatele, kteří se často připojí k internetu na svém smartphonu.
 
Zajímavý je také fakt, že tarify O2 a T-Mobilu se shodují také cenami dodatečných jednotek. Za minutu volání si operátor naúčtuje 3,50 Kč, jedna SMS zpráva potom vyjde na 1,50 Kč. Od 15. září potom O2 umožní dokoupení balíčků v podobě 60 volných minut do všech sítí za 100 Kč, nebo 120 SMS do všech sítí za 50 korun. „Na jaře jsme představili skupinový balíček O2 Spolu, který nabízí tři, šest nebo deset gigabytů mobilních dat pro každého zákazníka a k tomu navíc digitální televizi O2 TV. Rozšířili jsme také nabídku FREE pro jednotlivce, do které jsme přidali tarify s větší porcí dat,“ připomíná ředitelka mobilního segmentu v O2 Silvia Cieslarová.
 
 
Pokud patříte ke studentům a vlastníte kartu ISIC, zůstává stále nejvýhodnější nabídkou v dané cenové relaci tarif Vodafone #jetovtobě, který za pětistovku nabízí kromě 10 GB dat také neomezené volání a SMS do všech sítí.
 
Zdroj: Tisková zpráva
reklama