www.svetmobilne.cz
>
>
>

10 GB dat za 499 Kč? T-Mobile představil nové tarify

10 GB dat za 499 Kč? T-Mobile představil nové tarify
, , aktualita
Slibovaná mobilní revoluce se nakonec nekoná, na české poměry se ovšem jedná o docela slušnou nabídku. Nové tarify od T-Mobilu nabízejí větší porci dat než je u nás běžné, přesto jsou však podle statistik dražší než činí průměr v EU.
K oblíbeným
reklama
Novou generaci tarifů bude možné aktivovat od 2. dubna a zákazníkům přinese zejména vyšší objem dat. T-Mobile své tarify pojmenoval Mobil a označil je písmeny konfekční velikosti S, M, L, XL a XXL. Nejnižší tarif Mobil S stojí 499 Kč a nabídne neomezené volání a 500 MB dat. Za jednu SMS zákazník zaplatí 1,50 Kč. Od tarifu Mobil M, který stojí 799 Kč, jsou v ceně také neomezené textovky. Odlišnosti už potom nalezneme zejména v objemu dat, který začíná na 4 GB (Mobil M) a končí na 60 GB (Mobil XXL). Pokud se zákazník upíše na dva roky, získá navíc slevu až 4 000 Kč na nový telefon.

Poslední nový tarif Mobil DATA je určen pro zákazníky, kteří používají telefon především k přístupu na internet. Stojí 499 Kč a jeho součástí je 10 GB dat. Za minutu hovoru si operátor naúčtuje 3,50 Kč a SMS vyjde na 1,50 Kč. Také v tomto případě je možné získat příspěvek na nákup nového přístroje. Ke všem novým tarifům lze zakoupit také výhodné balíčky, které umožňují navyšovat jednotky mobilních služeb podle potřeby. Volné základní jednotky všech tarifů lze navíc čerpat také v rámci celé Evropské unie. T-Mobile tedy tuto výhodu svým zákazníkům přinese dříve než mu nařizuje EU.

Stále dražší než v Evropě?


Spotřebitelská organizace Telefonující.cz provedla rychlé srovnání nových tarifů s nabídkami z ostatních zemí EU. U nejnižšího tarifu Mobil S dokonce podotkla, že ještě nedávno nabízel T-Mobile „podpultovku“, která zahrnovala 400 MB dat a balíčky neomezeného volání i SMS. U některých dalších tarifů uvádí Telefonující.cz následující průměrné ceny v ostatních zemích EU:
  • Mobil M: 676 Kč (u T-Mobilu 799 Kč)
  • Mobil L: 812 Kč (u T-Mobilu 999 Kč)
  • Mobil XL: 1042 Kč (u T-Mobilu 1 499 Kč)

Zdroj: Tiskové zprávy T-Mobile a Telefonující.cz
reklama
Nejnovější články
Čína prezentovala nový maglev, který má jet přes 600 km/h Čína prezentovala nový maglev, který má jet přes 600 km/h
Je dobře známo, že Čína a její společnost CRRC Corporation chystá nové rychlovlaky typu maglev. Nyní představila výsledek svého vývoje, který bude v budoucnu brázdit Čínu rychlostí přes 600 km/h.
23.7.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Mercedes-Benz Vision EQXX: 1000km dojezd a spotřeba pod 10 kWh/100 km Mercedes-Benz Vision EQXX: 1000km dojezd a spotřeba pod 10 kWh/100 km
Mercedes-Benz se chce rychle stát automobilkou vyrábějící jen elektromobily. Vizi takové budoucnosti nyní ukazuje jeho koncept Vision EQXX, který by měl přinést excelentní efektivitu a nízkou spotřebu.
23.7.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Tesla otevře své Superchargery i dalším značkám elektromobilů Tesla otevře své Superchargery i dalším značkám elektromobilů
Tesla vybudovala obrovskou síť nabíječek Supercharger, ty ale byly dostupné výhradně elektromobilům Tesla. To by se ještě letos mělo změnit. Musk hodlá nabíječky otevřít i pro jiné značky elektromobilů.
22.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Tesla Semi se blíží do výroby, přípravy finalizují Tesla Semi se blíží do výroby, přípravy finalizují
Vypadá to, že velmi dlouho očekávaný elektrický truck Tesla Semi se přeci jen začne už brzy vyrábět. Přípravy na výrobu jsou v závěrečné fázi a vozu bychom se tak mohli dočkat už v následujících měsících.
21.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
MediaTek uvádí mainstreamové procesory Helio G96 a G88 MediaTek uvádí mainstreamové procesory Helio G96 a G88
MediaTek přichází s aktualizovanými procesory pro mainstreamové a levnější telefony. Představuje 8jádrové procesory Helio G96 a Helio G88. V obou případech počítejte nanejvýše se 4G LTE připojením.
19.7.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář