reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nový iPhone Xr se údajně ukazuje na prvních renderech

8.5.2019, Jáchym Šlik, aktualita
Levnější z letošních iPhonů ukazuje svůj údajný design a fanoušky možná opět rozhodí nepěkným modulem zadního fotoaparátu. Právě fotografická výbava by ovšem měla představovat hlavní vylepšení proti předchůdci.
Před dvěma týdny jsme vám ukázali pravděpodobný design nového iPhonu XI. Od většiny fanoušků si Apple pochvalu nezasloužil, a to kvůli zvláštně vypadajícímu modulu zadního fotoaparátu. Pokud jste doufali, že si chuť napravíte novou generací iPhonu Xr, máme pro vás špatnou zprávu. Na základě renderů vytvořených známým odborníkem na uniklé telefony @OnLeaks bude i cenově dostupnější iPhone používat čtvercový modul fotoaparátu, který výrazně vystupuje nad zadní stranu zařízení. Oproti iPhonu XI ovšem model Xr nenabídne tři, ale pouze dva zadní snímače. I to je ovšem pokrok proti současné generaci tohoto smartphonu, která používá jeden zadní foťák.
 
 
Z dostupných renderů je navíc patrné, že fotoaparáty jsou výrazně větší, proto od nich můžeme očekávat i vyšší kvalitu. Pokud budeme věřit předchozím spekulacím, tak nový iPhone Xr bude kombinovat 12MPx snímač z dražších iPhonů spolu s telefoto snímačem pro dvojnásobné přiblížení. Ve srovnání s iPhone XI by tedy měl chybět ultraširokoúhlý snímač. Naproti tomu přední strana smartphonu je skoro k nerozpoznání od současného iPhonu Xr. Můžeme tedy opět čekat přítomnost 6,1" LCD displeje, a to bez snahy o ztenčení rámečků nebo zmenšení poměrně masivního výřezu. Ten by měl ukrývat kvalitnější 12MPx kameru na selfie a opět také všechny potřebné senzory pro technologii rozpoznání obličeje Face ID.
 
 
Nové iPhony budou pravděpodobně představeny v září 2019. Do té doby berte všechny uniklé informace s menší či větší rezervou.
 
 


reklama
reklama
reklama