www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Nový iPhone Xr se údajně ukazuje na prvních renderech

Nový iPhone Xr se údajně ukazuje na prvních renderech
, , aktualita
Levnější z letošních iPhonů ukazuje svůj údajný design a fanoušky možná opět rozhodí nepěkným modulem zadního fotoaparátu. Právě fotografická výbava by ovšem měla představovat hlavní vylepšení proti předchůdci.
K oblíbeným
reklama
Před dvěma týdny jsme vám ukázali pravděpodobný design nového iPhonu XI. Od většiny fanoušků si Apple pochvalu nezasloužil, a to kvůli zvláštně vypadajícímu modulu zadního fotoaparátu. Pokud jste doufali, že si chuť napravíte novou generací iPhonu Xr, máme pro vás špatnou zprávu. Na základě renderů vytvořených známým odborníkem na uniklé telefony @OnLeaks bude i cenově dostupnější iPhone používat čtvercový modul fotoaparátu, který výrazně vystupuje nad zadní stranu zařízení. Oproti iPhonu XI ovšem model Xr nenabídne tři, ale pouze dva zadní snímače. I to je ovšem pokrok proti současné generaci tohoto smartphonu, která používá jeden zadní foťák.
 
 
Z dostupných renderů je navíc patrné, že fotoaparáty jsou výrazně větší, proto od nich můžeme očekávat i vyšší kvalitu. Pokud budeme věřit předchozím spekulacím, tak nový iPhone Xr bude kombinovat 12MPx snímač z dražších iPhonů spolu s telefoto snímačem pro dvojnásobné přiblížení. Ve srovnání s iPhone XI by tedy měl chybět ultraširokoúhlý snímač. Naproti tomu přední strana smartphonu je skoro k nerozpoznání od současného iPhonu Xr. Můžeme tedy opět čekat přítomnost 6,1" LCD displeje, a to bez snahy o ztenčení rámečků nebo zmenšení poměrně masivního výřezu. Ten by měl ukrývat kvalitnější 12MPx kameru na selfie a opět také všechny potřebné senzory pro technologii rozpoznání obličeje Face ID.
 
 
Nové iPhony budou pravděpodobně představeny v září 2019. Do té doby berte všechny uniklé informace s menší či větší rezervou.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vivo NEX 3 5G přichází s displejem pokrývajícím 99,6 % přídě Vivo NEX 3 5G přichází s displejem pokrývajícím 99,6 % přídě

Nový high-endový telefon Vivo NEX 3 představuje zajímavý Waterfall FullView Display, který pokrývá neuvěřitelných 99,6 % plochy přední strany. Také bude nabízen ve verzi s podporou 5G mobilních sítí. 

Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft Surface Laptop 3 asi vymění Intel za AMD Ryzen Microsoft Surface Laptop 3 asi vymění Intel za AMD Ryzen

Velkým vítězstvím pro AMD by mohl být další velký hráč, který by používal jeho procesory. Podle uniklých zpráv to vypadá, že by se nové mobilní Ryzeny měly objevit v noteboocích Microsoft Surface Laptop 3.

Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Electrify America spustila první 800V rychlonabíječku Electrify America spustila první 800V rychlonabíječku
Zatímco většina elektromobilů používá 400V systémy, pro rychlejší nabíjení je mnohem vhodnější vyšší napětí 800V. To využívá např. Porsche Taycan a pro něj už v USA stojí první 800V nabíječka od Electrify America.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Byton M-Byte, elektrické SUV se 48" displejem Byton M-Byte, elektrické SUV se 48" displejem
Čínská automobilka Byton chce dobýt nejen Evropu se svým novým elektrickým SUV M-Byte. To má být k mání za docela atraktivní cenu a zajímavostí bude např. i obrovský 48" displej místo přístrojové desky.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Moderní Land Rover Defender přijíždí Moderní Land Rover Defender přijíždí
Legendární Land Rover Defender se přestal vyrábět před několika lety a nyní se objevuje jeho moderní varianta. Opět bude k dispozici ve verzích 90 a 110, přičemž si budete moci vybrat i hybridní variantu.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala