www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Nový iPhone Xr se údajně ukazuje na prvních renderech

Nový iPhone Xr se údajně ukazuje na prvních renderech
, , aktualita
Levnější z letošních iPhonů ukazuje svůj údajný design a fanoušky možná opět rozhodí nepěkným modulem zadního fotoaparátu. Právě fotografická výbava by ovšem měla představovat hlavní vylepšení proti předchůdci.
K oblíbeným
reklama
Před dvěma týdny jsme vám ukázali pravděpodobný design nového iPhonu XI. Od většiny fanoušků si Apple pochvalu nezasloužil, a to kvůli zvláštně vypadajícímu modulu zadního fotoaparátu. Pokud jste doufali, že si chuť napravíte novou generací iPhonu Xr, máme pro vás špatnou zprávu. Na základě renderů vytvořených známým odborníkem na uniklé telefony @OnLeaks bude i cenově dostupnější iPhone používat čtvercový modul fotoaparátu, který výrazně vystupuje nad zadní stranu zařízení. Oproti iPhonu XI ovšem model Xr nenabídne tři, ale pouze dva zadní snímače. I to je ovšem pokrok proti současné generaci tohoto smartphonu, která používá jeden zadní foťák.
 
 
Z dostupných renderů je navíc patrné, že fotoaparáty jsou výrazně větší, proto od nich můžeme očekávat i vyšší kvalitu. Pokud budeme věřit předchozím spekulacím, tak nový iPhone Xr bude kombinovat 12MPx snímač z dražších iPhonů spolu s telefoto snímačem pro dvojnásobné přiblížení. Ve srovnání s iPhone XI by tedy měl chybět ultraširokoúhlý snímač. Naproti tomu přední strana smartphonu je skoro k nerozpoznání od současného iPhonu Xr. Můžeme tedy opět čekat přítomnost 6,1" LCD displeje, a to bez snahy o ztenčení rámečků nebo zmenšení poměrně masivního výřezu. Ten by měl ukrývat kvalitnější 12MPx kameru na selfie a opět také všechny potřebné senzory pro technologii rozpoznání obličeje Face ID.
 
 
Nové iPhony budou pravděpodobně představeny v září 2019. Do té doby berte všechny uniklé informace s menší či větší rezervou.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Huawei nejspíš přijde o přístup ke službám Googlu včetně Obchodu Play Huawei nejspíš přijde o přístup ke službám Googlu včetně Obchodu Play
USA minulý týden přidaly Huawei na černou listinu kvůli údajnému ohrožení amerických telekomunikačních sítí. Na tento krok bude muset zareagovat také Google, který patrně přestane čínskému výrobci poskytovat část svých služeb.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik3 komentáře
Lenovo mělo prezentovat novou Motorolu Razr ukradeným videem od fanouška Lenovo mělo prezentovat novou Motorolu Razr ukradeným videem od fanouška
Lenovo ukázalo čínským novinářům video s konceptem připravovaného flexibilního smartphonu Motorola Razr. Toto video ovšem měla společnost ukrást od jednoho z fanoušků a opatřit jej vlastním logem.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Realme X: nekompromisní střední třída, která snad zamíří do Evropy Realme X: nekompromisní střední třída, která snad zamíří do Evropy
Čínská značka Realme, která patří stejnému vlastníkovi jako známější OnePlus, představila svůj zatím nejvybavenější telefon. Nabízí pěkný design, vysouvací přední kameru i čtečku otisků v displeji. A existuje reálná šance, že se dostane na evropské trhy.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Garmin Overlander: autonavigace na silnici i do terénu Garmin Overlander: autonavigace na silnici i do terénu
Garmin představil satelitní navigaci Overlander určenou pro terénní vozidla. Vybavena je velkým displejem a odolným tělem, kromě jiných vychytávek má řidič k dispozici topografické mapy usnadňující cestu v terénu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Redmi 7A se blíží. Známe design a parametry Redmi 7A se blíží. Známe design a parametry
Xiaomi připravuje cenově dostupnou novinku Redmi 7A, která by měla dostat ještě agresivnější cenovku než Redmi 7. Jaké ústupky si to vyžádá? Parametry smartphonu společně s jeho obrázky nyní unikly na internet.
18.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik