www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Nový iPhone Xr se údajně ukazuje na prvních renderech

Nový iPhone Xr se údajně ukazuje na prvních renderech
, , aktualita
Levnější z letošních iPhonů ukazuje svůj údajný design a fanoušky možná opět rozhodí nepěkným modulem zadního fotoaparátu. Právě fotografická výbava by ovšem měla představovat hlavní vylepšení proti předchůdci.
K oblíbeným
reklama
Před dvěma týdny jsme vám ukázali pravděpodobný design nového iPhonu XI. Od většiny fanoušků si Apple pochvalu nezasloužil, a to kvůli zvláštně vypadajícímu modulu zadního fotoaparátu. Pokud jste doufali, že si chuť napravíte novou generací iPhonu Xr, máme pro vás špatnou zprávu. Na základě renderů vytvořených známým odborníkem na uniklé telefony @OnLeaks bude i cenově dostupnější iPhone používat čtvercový modul fotoaparátu, který výrazně vystupuje nad zadní stranu zařízení. Oproti iPhonu XI ovšem model Xr nenabídne tři, ale pouze dva zadní snímače. I to je ovšem pokrok proti současné generaci tohoto smartphonu, která používá jeden zadní foťák.
 
 
Z dostupných renderů je navíc patrné, že fotoaparáty jsou výrazně větší, proto od nich můžeme očekávat i vyšší kvalitu. Pokud budeme věřit předchozím spekulacím, tak nový iPhone Xr bude kombinovat 12MPx snímač z dražších iPhonů spolu s telefoto snímačem pro dvojnásobné přiblížení. Ve srovnání s iPhone XI by tedy měl chybět ultraširokoúhlý snímač. Naproti tomu přední strana smartphonu je skoro k nerozpoznání od současného iPhonu Xr. Můžeme tedy opět čekat přítomnost 6,1" LCD displeje, a to bez snahy o ztenčení rámečků nebo zmenšení poměrně masivního výřezu. Ten by měl ukrývat kvalitnější 12MPx kameru na selfie a opět také všechny potřebné senzory pro technologii rozpoznání obličeje Face ID.
 
 
Nové iPhony budou pravděpodobně představeny v září 2019. Do té doby berte všechny uniklé informace s menší či větší rezervou.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Xiaomi Mi 10 Ultra: 120Hz displej, 120W nabíjení a 120× zoom Xiaomi Mi 10 Ultra: 120Hz displej, 120W nabíjení a 120× zoom
Oslavy 10letého výročí Xiaomi se nesou ve znamení nových produktů. Jedním z nich je i smartphone Mi 10 Ultra, který přináší tři "120". Má 120Hz displej, fotoaparáty se 120× zoomem a ultra rychlé 120W nabíjení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Náklaďák smetl Teslu Model S, ta neshořela a řidič odešel se zlomenou rukou Náklaďák smetl Teslu Model S, ta neshořela a řidič odešel se zlomenou rukou
Elektromobily jsou mnohými považovány za velmi nebezpečné zejména kvůli akumulátoru, jehož případný požár je v podstatě neuhasitelný. Jeden z řidičů Tesly Model S ale naopak byl rád, že při nehodě seděl v Tesle Model S s vysokým pětihvězdičkovým hodnocením.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Lucid Air EV: na jedno nabití až 832 km dle normy EPA Lucid Air EV: na jedno nabití až 832 km dle normy EPA
Lucid Motors chce už za pár týdnů představit svůj elektromobil Air EV. Ten má být doslova rekordmanem v dojezdu, který má překonat i Teslu Model S. Hovoří se totiž o 517 mílích, tedy 832 kilometrech.
11.8.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Apple prý chystá i levnější 4G/LTE variantu iPhonu 12 Apple prý chystá i levnější 4G/LTE variantu iPhonu 12
Na letošní podzim si Apple chystá čtyři nové telefony řady iPhone 12. Půjde o iPhone 12 a 12 Pro, přičemž ke každému z nich bude k dispozici i zvětšená varianta Max. Zatímco tyto modely mají mít podporu 5G, údajně se má chystat i 4G/LTE verze.
11.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
CPU Apple A14 Bionic má být o 40 % výkonnější než A13 CPU Apple A14 Bionic má být o 40 % výkonnější než A13
Už za pár týdnů by se měly představit nové telefony Apple iPhone 12 a s nimi i nové procesory Apple A14 Bionic. Podle nových úniků by tyto 5nm procesory měly nabídnout výrazně vyšší výkon, hovoří se až o 40 %.
10.8.2020, aktualita, Milan Šurkala