www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Nový iPhone Xr se údajně ukazuje na prvních renderech

Nový iPhone Xr se údajně ukazuje na prvních renderech
, , aktualita
Levnější z letošních iPhonů ukazuje svůj údajný design a fanoušky možná opět rozhodí nepěkným modulem zadního fotoaparátu. Právě fotografická výbava by ovšem měla představovat hlavní vylepšení proti předchůdci.
K oblíbeným
reklama
Před dvěma týdny jsme vám ukázali pravděpodobný design nového iPhonu XI. Od většiny fanoušků si Apple pochvalu nezasloužil, a to kvůli zvláštně vypadajícímu modulu zadního fotoaparátu. Pokud jste doufali, že si chuť napravíte novou generací iPhonu Xr, máme pro vás špatnou zprávu. Na základě renderů vytvořených známým odborníkem na uniklé telefony @OnLeaks bude i cenově dostupnější iPhone používat čtvercový modul fotoaparátu, který výrazně vystupuje nad zadní stranu zařízení. Oproti iPhonu XI ovšem model Xr nenabídne tři, ale pouze dva zadní snímače. I to je ovšem pokrok proti současné generaci tohoto smartphonu, která používá jeden zadní foťák.
 
 
Z dostupných renderů je navíc patrné, že fotoaparáty jsou výrazně větší, proto od nich můžeme očekávat i vyšší kvalitu. Pokud budeme věřit předchozím spekulacím, tak nový iPhone Xr bude kombinovat 12MPx snímač z dražších iPhonů spolu s telefoto snímačem pro dvojnásobné přiblížení. Ve srovnání s iPhone XI by tedy měl chybět ultraširokoúhlý snímač. Naproti tomu přední strana smartphonu je skoro k nerozpoznání od současného iPhonu Xr. Můžeme tedy opět čekat přítomnost 6,1" LCD displeje, a to bez snahy o ztenčení rámečků nebo zmenšení poměrně masivního výřezu. Ten by měl ukrývat kvalitnější 12MPx kameru na selfie a opět také všechny potřebné senzory pro technologii rozpoznání obličeje Face ID.
 
 
Nové iPhony budou pravděpodobně představeny v září 2019. Do té doby berte všechny uniklé informace s menší či větší rezervou.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Adware "Agent Smith" měnil aplikace, napadl 25 milionů telefonů Adware "Agent Smith" měnil aplikace, napadl 25 milionů telefonů
Světem aplikací pro Android se začal šířit pokročilý adware nazvaný Agent Smith nazvaný podle záporáka z Matrixu. Ten dokázal měnit legitimní aplikace a strkat do nich reklamy, z čehož hackeři pochopitelně profitovali.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Elektrický koncept Bentley EXP 100GT si hraje se světlem Elektrický koncept Bentley EXP 100GT si hraje se světlem
Bentley ukázal koncept svého elektrického superluxusního vozu budoucnosti, modelu EXP 100GT. Má 4 elektromotory, exotické a netradiční materiály, skleněný strop pak vytváří neobvyklou hru světel.
14.7.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
OPPO Reno Z přichází s 6,4" AMOLED displejem OPPO Reno Z přichází s 6,4" AMOLED displejem
Společnost OPPO představuje nový high-endový smartphone Reno Z, který chce být velmi slušným fotomobilem s vysokou výdrží. Přináší 48MPx snímač vzadu, 32MPx čip vepředu a velký 6,4" AMOLED displej.
13.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
Update pro Nokia 9 Pureview přináší "live bokeh" Update pro Nokia 9 Pureview přináší "live bokeh"
Telefon Nokia 9 PureView je velmi zajímavý svými fotoaparáty, kdy má na zádi hned pět fotomodulů. Aby byl jejich výkon lepší, přináší aktualizaci. Ta např. umožňuje funkci "live bokehu", tedy náhledu rozmazaného pozadí už před vyfocením.
13.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
Odlehčené Spotify Lite přichází do 36 zemí Odlehčené Spotify Lite přichází do 36 zemí
Spotify přichází s odlehčenou verzí své aplikace Spotify Lite. Ta má zabírat méně místa na telefonu, také má uživatele informovat o tom, že mu streamování "sežralo" mnoho dat a blíží se svému měsíčnímu limitu.
11.7.2019, aktualita, Milan Šurkala