www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Nová vlajková loď od LG má přijít nejpozději v květnu

Nová vlajková loď od LG má přijít nejpozději v květnu
, , aktualita
Ať se bude jmenovat LG G7 nebo úplně jinak, měla by být novinka podle korejského zdroje představena letos na jaře. Také jsme se dozvěděli pár detailů o výbavě zahrnující například displej s výřezem.
reklama
Jihokorejský web ET News přináší čerstvé informace o připravované vlajkové lodi od LG. Velmi překvapí už skutečnost, že o novince referuje jako o LG G7, přitom začátkem letošního roku se spekulovalo o přejmenování celé řady. Ať už to s názvem dopadne jakkoliv, nás zajímá spíše „obsah“ a dostupnost. Smartphone by měl být podle zdroje představen koncem dubna nebo začátkem května. Prozatím však nemělo být rozhodnuto, zda se slavnostní představení bude konat v Koreji, USA či Evropě.
 
Rendery LG G7 založené na dříve uniklých informacích (zdroj obrázku: Technobufallo.com)
 
Už od příštího týdne by trojice domácích mobilních operátorů mohla začít lákat na některé zajímavé funkce. Cena je očekávána na 900 tisíc wonů (17 400 Kč bez DPH) za běžný model G7, náročnější uživatele potom budou moct sáhnout po vylepšené variantě G7+. V každém případě mají být ceny vyšší než u loňského LG G6. Hlavními rozdíly nejspíš budou velikosti operační a vnitřní paměti. Konkrétní hodnoty v tuto chvíli neznámé, ale můžeme spekulovat o kombinaci 6 + 64 GB a 6 + 128 GB. Žádným velkým překvapením nebude procesor Qualcomm Snapdragon 845. Přední stranu by měl zabírat OLED displej s výřezem, který je typický hlavně pro konkurenční iPhone X. V tomto výřezu nejspíš najdeme přední fotoaparát a také některé senzory či telefonní reproduktor, zatímco okraje okolo displeje by měly být zcela minimální.
 
Na zadní straně by měl své místo najít 16MPx duální fotoaparát vylepšený o funkce založené na umělé inteligenci, které se poprvé objevily v LG V30s ThinQ a nyní se prostřednictvím aktualizace dostávají také do původního modelů V30. Chybět by neměl ani audio převodník Quad DAC nebo baterie s kapacitou okolo 3 000 mAh. LG G7, které bylo tajně ukázáno před pár týdny na MWC 2018, tedy možné nebude zrušeným modelem, jak jsme se původně domnívali. Po designové stránce by se mohlo jednat o jakéhosi křížence LG V30 a iPhonu X.
 
Zdroj: Etnews.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Peugeot představil plug-in hybridy 508 a 3008 Peugeot představil plug-in hybridy 508 a 3008
Peugeot to už v minulosti zkoušel s naftovými hybridy, ty se ale moc neujaly. Tentokrát to zkouší znovu a vypadá to, že i lépe. Peugeot 508 a 3008 dostanou benzinové hybridy s velkým akumulátorem, v druhém případě dokonce i s pohonem všech 4 kol.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Cukrovou třtinu v Brazílii odváží autonomně řízené Mercedesy Axor Cukrovou třtinu v Brazílii odváží autonomně řízené Mercedesy Axor
Automobilka Mercedes-Benz dodá do Brazílie celkem 18 nákladních vozů Axor, které zde pomohou sbírat a odvážet cukrovou třtinu. Aby to měli řidiči jednodušší, vozy se po poli dokáží pohybovat autonomně.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Fanoušci OnePlus blahořečí 3,5mm jack, budoucí model o něj přijde Fanoušci OnePlus blahořečí 3,5mm jack, budoucí model o něj přijde
OnePlus se fanoušků na Twitteru zeptalo, jakou funkci mají nejraději na svém OnePlus 6. Vzhledem k nedávnému prohlášení, že chystané OnePlus 6T nebude mít 3,5mm audio jack, si uživatelé nejvíce cení právě této funkce.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Punkt MP02: drahý telefon, co toho moc neumí Punkt MP02: drahý telefon, co toho moc neumí
Za částku odpovídající 350 dolarům můžete mít už velmi solidně vybavený smartphone. A nebo jednoduchý mobil Punkt, který má malý černobílý displej a umí skoro jen volat a posílat SMS. V čem je tedy zvláštní?
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Volkswagen představil vodíkový Crafter HyMotion Volkswagen představil vodíkový Crafter HyMotion
Vedle spousty elektrických dodávek a jejich konceptů představila společnost Volkswagen ještě jednu pozoruhodnou dodávku. Crafter HyMotion je totiž poháněna vodíkem a vychází z elektrického e-Crafteru.
Včera, aktualita, Milan Šurkala