www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Nová vlajková loď od LG má přijít nejpozději v květnu

Nová vlajková loď od LG má přijít nejpozději v květnu
, , aktualita
Ať se bude jmenovat LG G7 nebo úplně jinak, měla by být novinka podle korejského zdroje představena letos na jaře. Také jsme se dozvěděli pár detailů o výbavě zahrnující například displej s výřezem.
reklama
Jihokorejský web ET News přináší čerstvé informace o připravované vlajkové lodi od LG. Velmi překvapí už skutečnost, že o novince referuje jako o LG G7, přitom začátkem letošního roku se spekulovalo o přejmenování celé řady. Ať už to s názvem dopadne jakkoliv, nás zajímá spíše „obsah“ a dostupnost. Smartphone by měl být podle zdroje představen koncem dubna nebo začátkem května. To je sice informace platná pro jihokorejský trh, ale zdá se dost nepravděpodobné, že by LG tak důležitou novinku nepředstavilo rovnou globálně. Prozatím však nemělo být rozhodnuto, zda se slavnostní představení bude konat v Koreji, USA či Evropě.
 
Rendery LG G7 založené na dříve uniklých informacích (zdroj obrázku: Technobufallo.com)
 
Už od příštího týdne by trojice domácích mobilních operátorů mohla začít lákat na některé zajímavé funkce. Cena je očekávána na 900 tisíc wonů (17 400 Kč bez DPH) za běžný model G7, náročnější uživatele potom budou moct sáhnout po vylepšené variantě G7+. V každém případě mají být ceny vyšší než u loňského LG G6. Hlavními rozdíly nejspíš budou velikosti operační a vnitřní paměti. Konkrétní hodnoty v tuto chvíli neznámé, ale můžeme spekulovat o kombinaci 6 + 64 GB a 6 + 128 GB. A co konkrétního nám web ET News říká o výbavě? Žádným velkým překvapením nebude procesor Qualcomm Snapdragon 845. Přední stranu by měl zabírat OLED displej s výřezem, který je typický hlavně pro konkurenční iPhone X. V tomto výřezu nejspíš najdeme přední fotoaparát a také některé senzory či telefonní reproduktor, zatímco okraje okolo displeje by měly být zcela minimální.
 
Na zadní straně by měl své místo najít 16MPx duální fotoaparát vylepšený o funkce založené na umělé inteligenci, které se poprvé objevily v LG V30s ThinQ a nyní se prostřednictvím aktualizace dostávají také do původního modelů V30. Chybět by neměl ani audio převodník Quad DAC nebo baterie s kapacitou okolo 3 000 mAh. LG G7, které bylo tajně ukázáno před pár týdny na veletrhu MWC 2018, tedy možné nebude zrušeným modelem, jak jsme se původně domnívali. Po designové stránce by se tedy mohlo jednat o jakéhosi křížence LG V30 a iPhonu X.
 
Zdroj: Etnews.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Dívka zemřela po explozi staršího telefonu Nokia Dívka zemřela po explozi staršího telefonu Nokia
Indická média informovala o incidentu, při kterém přišla o život osmnáctiletá dívka. Příčinou má být výbuch telefonu Nokia 5233, ke kterému došlo po jeho připojení do nabíječky. Společnost HMD Global se od problému distancovala.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
MIUI 9.5 se řítí na více než 30 smartphonů od Xiaomi MIUI 9.5 se řítí na více než 30 smartphonů od Xiaomi
Xiaomi začalo vydávat další aktualizaci své uživatelské nadstavby MIUI, která přináší na telefony Xiaomi nové funkce notifikací dostupné na jiných Androidech už dávno. Podívejte se na kompletní seznam aktualizovatelných modelů.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
HTC Desire 12 a Desire 12+ oficiálně: stylovky za přijatelné ceny HTC Desire 12 a Desire 12+ oficiálně: stylovky za přijatelné ceny
HTC představilo dvojici cenově dostupných smartphonů z řady Desire. Překvapí nepřehlédnutelným designem inspirovaným vlajkovými loděmi, ale o výbavě to samé říct nemůžeme, neboť výrobce šetřil, kde se dalo.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Oppo R15 a Vivo X21: elegantní smartphony s výřezem displeje Oppo R15 a Vivo X21: elegantní smartphony s výřezem displeje
Oppo R15, Oppo R15 Dream Mirror Edition a Vivo X21 je trojice novinek, která byla představena na čínském trhu. Společným znakem všech telefonů je 6,3" OLED displej s výřezem pro umístění předního fotoaparátu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Autonomní vůz Uberu při nehodě zabil prvního chodce Autonomní vůz Uberu při nehodě zabil prvního chodce
Autonomní vozidlo už v minulosti zabilo svou chybou řidiče, nyní došlo k prvnímu usmrcení chodce. Stalo se tak vozidlu společnosti Uber, které v Arizoně najelo do chodkyně, která svým zraněním podlehla.
19.3.2018, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře