www.svetmobilne.cz
>
>
>

Notebooky HP Envy dostávají dřevěné verze

Notebooky HP Envy dostávají dřevěné verze
, , aktualita
Notebooky HP Envy mohou být nově ještě stylovější. Výrobce totiž přišel s variantami, které v konstrukci využívají autentického dřeva. Navazuje tak např. na notebooky Spectre Folio, ty je totiž možné sehnat naopak v kůži.
K oblíbeným
reklama
Společnost HP to zkouší na zákazníky se stylem, neboť nedávné průzkumy prokázaly, že mileniálové se hodně dívají na design a 75 % z nich kupuje své věci podle vzhledu (přesněji řečeno ví, co chtějí, když to uvidí). Proto HP nedávno přišlo s notebookem Spectre Folio, který využíval kůži, nyní se dostalo i na jiný materiál, dřevo. Tuto možnost nově najdete u notebooků řady Envy, konkrétně modelů Envy 13, Envy x360 13, Envy x360 15 a Envy 17 Wood Series. Každý notebook tak bude svým způsobem unikátní a bude mít jinou strukturu.
 
HP Envy Wood Series
 
Celkově budou k dispozici tři barevné kombinace Nightfall Black s Natural Walnut, Ceramic White s White Birch a Natural Silver s Pale Birch. Notebooky mohou být vybaveny moderními mobilními procesory Intel Core nebo AMD Ryzen Mobile druhé generace s výkonnou grafikou Radeon Vega. V prodeji by se měly objevit ještě letos na jaře.
 
HP Envy Wood Series
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Niantic žaluje hackery vyvíjející upravený Pokémon GO Niantic žaluje hackery vyvíjející upravený Pokémon GO
Nianticu se nikdy nelíbilo, že se lidé snažili podvédět v jeho úspěšné hře Pokémon GO. Nyní to zašlo dokonce tak daleko, že skupinu hackerů Global++ chce hnát před soud za upravené verze oblíbené hry.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Facelift Renaultu Zoe: větší akumulátor a 100kW motor Facelift Renaultu Zoe: větší akumulátor a 100kW motor
Prodeje malého elektromobilu rok od roku rostou a Renault se tak rozhodl k faceliftu, který by měl atraktivitu vozu alespoň udržet, ne-li zvýšit. Zejména technika posilnila, akumulátor pojme více energie a bude k mání i silnější motor.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Cellebrite: UFED Premium odšifruje cokoli s iOSem Cellebrite: UFED Premium odšifruje cokoli s iOSem
Společnost Cellebrite je jednou ze dvou velkých společností, s jejichž pomocí se bezpečnostní složky prolamují do zašifrovaných telefonů Apple. Nový UFED Premium si má poradit dokonce i s nejnovějším iOSem 12.3.
16.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Huawei odkládá skládací smartphone Mate X Huawei odkládá skládací smartphone Mate X
Vypadá to, že po Samsungu odloží svůj skládací smartphone také společnost Huawei. Její Mate X měl přijít na trh už v těchto dnech, ale budeme si na něj muset ještě pár měsíců určitě počkat.
16.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Autonomní elektrotrucky Volvo Vera bez kabiny míří na silnice Autonomní elektrotrucky Volvo Vera bez kabiny míří na silnice
Automobilka Volvo nedávno představila pozoruhodná autonomní nákladní vozidla Volvo Vera. Ty jsou nejen elektrická, ale především zaujmou tím, že jsou autonomní a dokonce ani nemají kabinu pro řidiče.
15.6.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář