www.svetmobilne.cz
>
>
>

Notebooky HP Envy dostávají dřevěné verze

Notebooky HP Envy dostávají dřevěné verze
, , aktualita
Notebooky HP Envy mohou být nově ještě stylovější. Výrobce totiž přišel s variantami, které v konstrukci využívají autentického dřeva. Navazuje tak např. na notebooky Spectre Folio, ty je totiž možné sehnat naopak v kůži.
K oblíbeným
reklama
Společnost HP to zkouší na zákazníky se stylem, neboť nedávné průzkumy prokázaly, že mileniálové se hodně dívají na design a 75 % z nich kupuje své věci podle vzhledu (přesněji řečeno ví, co chtějí, když to uvidí). Proto HP nedávno přišlo s notebookem Spectre Folio, který využíval kůži, nyní se dostalo i na jiný materiál, dřevo. Tuto možnost nově najdete u notebooků řady Envy, konkrétně modelů Envy 13, Envy x360 13, Envy x360 15 a Envy 17 Wood Series. Každý notebook tak bude svým způsobem unikátní a bude mít jinou strukturu.
 
HP Envy Wood Series
 
Celkově budou k dispozici tři barevné kombinace Nightfall Black s Natural Walnut, Ceramic White s White Birch a Natural Silver s Pale Birch. Notebooky mohou být vybaveny moderními mobilními procesory Intel Core nebo AMD Ryzen Mobile druhé generace s výkonnou grafikou Radeon Vega. V prodeji by se měly objevit ještě letos na jaře.
 
HP Envy Wood Series
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Čína prezentovala nový maglev, který má jet přes 600 km/h Čína prezentovala nový maglev, který má jet přes 600 km/h
Je dobře známo, že Čína a její společnost CRRC Corporation chystá nové rychlovlaky typu maglev. Nyní představila výsledek svého vývoje, který bude v budoucnu brázdit Čínu rychlostí přes 600 km/h.
23.7.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Mercedes-Benz Vision EQXX: 1000km dojezd a spotřeba pod 10 kWh/100 km Mercedes-Benz Vision EQXX: 1000km dojezd a spotřeba pod 10 kWh/100 km
Mercedes-Benz se chce rychle stát automobilkou vyrábějící jen elektromobily. Vizi takové budoucnosti nyní ukazuje jeho koncept Vision EQXX, který by měl přinést excelentní efektivitu a nízkou spotřebu.
23.7.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Tesla otevře své Superchargery i dalším značkám elektromobilů Tesla otevře své Superchargery i dalším značkám elektromobilů
Tesla vybudovala obrovskou síť nabíječek Supercharger, ty ale byly dostupné výhradně elektromobilům Tesla. To by se ještě letos mělo změnit. Musk hodlá nabíječky otevřít i pro jiné značky elektromobilů.
22.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Tesla Semi se blíží do výroby, přípravy finalizují Tesla Semi se blíží do výroby, přípravy finalizují
Vypadá to, že velmi dlouho očekávaný elektrický truck Tesla Semi se přeci jen začne už brzy vyrábět. Přípravy na výrobu jsou v závěrečné fázi a vozu bychom se tak mohli dočkat už v následujících měsících.
21.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
MediaTek uvádí mainstreamové procesory Helio G96 a G88 MediaTek uvádí mainstreamové procesory Helio G96 a G88
MediaTek přichází s aktualizovanými procesory pro mainstreamové a levnější telefony. Představuje 8jádrové procesory Helio G96 a Helio G88. V obou případech počítejte nanejvýše se 4G LTE připojením.
19.7.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář