www.svetmobilne.cz
>
>
>

Nemáte na elektromobil Tesla? Pořiďte si alespoň unikátní powerbanku

Nemáte na elektromobil Tesla? Pořiďte si alespoň unikátní powerbanku
, , aktualita
Tesla zařadila do nabídky powerbanku, která je určena k nabíjení iPhonů i jiných smartphonů. Kromě svého designu zaujme skutečností, že se uvnitř nachází stejný článek, který je využíván v elektromobilech Model S a X.
reklama
Tesla tento týden představila elektrický kamion Tesla Semi nebo nový Tesla Roadster, který se údajně stane nejrychlejším automobilem světa. Pokud byste si ovšem chtěli pořídit něco cenově dostupnějšího od této americké značky, nabízí Tesla také různé doplňky včetně oblečení. Novinkou v nabídce je powerbanka určená k dobíjení smartphonů. Její design vytvořilo stejné studio jako elektromobily Tesla. Uvnitř se nachází jeden článek 18650 o kapacitě 3 350 mAh. Přibližně sedm tisíc těchto článků přitom využívají vozidla Tesla Model S a Model X.


K dispozici je standardní USB konektor a port Apple Lightning, pokud však uživatel nepoužívá iPhone, může využít odnímatelnou redukci na micro USB. Na moderní rozhraní USB Type-C, které obsahuje většina nových smarphonů, bohužel výrobce nemyslel. O úrovni nabití je uživatel informován pomocí stavového indikátoru. Powerbanku je možné objednat přímo ze stránek Tesly, kde stojí 50 dolarů, v přepočtu 1 100 Kč bez DPH. To je vzhledem ke kapacitě velmi vysoká částka, tady však nejspíš ani tolik nejde o praktičnost, jako o design a značku. Pokud tedy toužíte po kvalitní powerbance s vysokou kapacitou, může být dobrou volbou níže uváděný 16000mAh model od Xiaomi.

Technické parametry powerbanky Tesla:
  • Kapacita: 3 350 mAh
  • Konektory: USB, Apple Lightning/micro USB
  • Vstupní proud: 1800 mA (±200 mA)
  • Výstupní proud: maximálně 5V/1,5A
  • Rozměry: 108 x 30,5 x 23,3 mm


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Ram Heavy Duty pokořil 1000 lb-ft (1356 Nm) Ram Heavy Duty pokořil 1000 lb-ft (1356 Nm)
I když velké americké pickupy u nás nejsou zrovna běžným zjevem, podíváme se dnes na novinku v podobě Ram Heavy Duty, který ve své kategorii pokořil kulatou hranici točivého momentu 1000 lb-ft (1356 Nm).
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Nabíječka Apple AirPower se prý konečně začíná vyrábět Nabíječka Apple AirPower se prý konečně začíná vyrábět
Velmi dlouho odkládaná nabíječka Apple AirPower, která měla být schopna nabíjet několik zařízení současně, se podle neoficiálních zdrojů má konečně začít vyrábět. Bylo by už na čase, ohlášena totiž byla už v roce 2017.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Valeo XtraVue Trailer "zprůhlední" přívěs díky kamerám Valeo XtraVue Trailer "zprůhlední" přívěs díky kamerám
Společnost Valeo přichází s technologií, která pomůže řidičům s přehledem dění za přívěsem. Pomocí více kamer je schopna poskládat obraz okolí přívěsu a řidič tak může vidět, co se děje v okolí přívěsu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sony mění strategii se smartphony, XZ4 Compact možná nebude Sony mění strategii se smartphony, XZ4 Compact možná nebude
Společnosti Sony se poslední dobou na poli smartphonů vůbec nedaři a značka v této oblasti upadá v zapomnění. Aby mobilní divize úplně nezmizela, chce Sony změnit strategii a zkusit jiný přístup. Odnese to ale možná řada Compact.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Lenovo Yoga S940 a C730 přináší AI, OLED nebo HDR Lenovo Yoga S940 a C730 přináší AI, OLED nebo HDR
Lenovo přišlo také se dvěma novými notebooky do řady Yoga. Jde o modely Yoga S940 a C730. U prvního najdeme třeba systém umělé inteligence a HDR displej, u druhého je zajímavá např. AMOLED obrazovka.
Včera, aktualita, Milan Šurkala