www.svetmobilne.cz
>
>
>
>
>

Nejnovější Moto Mod udělá z telefonu Polaroid

Nejnovější Moto Mod udělá z telefonu Polaroid
, , aktualita
Motorola představila další příslušenství pro smartphony řady Moto Z. Polaroid Insta-Share Printer umožňuje okamžitě vytisknout pořízené fotografie, a to navíc se samolepící zadní stranou.
reklama
Sociální sítě představují skvělý způsob, jak rychle a jednoduše sdílet své fotografie s kýmkoliv na světě. Ani s rozvojem těchto platforem však zcela nezanikly tištěné fotografie, ba naopak v poslední době zažívají svůj comeback. A jak dokazuje úspěch miniaturních tiskáren jako Fujifilm Instax Share nebo HP Sprocket, v kombinaci se smartphony dávají velký smysl tzv. instantní fotografie. Odborníkem na slovo vzatým byla v tomto ohledu značka Polaroid. A právě tu si vybrala Motorola ke spolupráci na posledním Moto Mods, tedy vyměnitelném modulu, který lze „přicvaknout“ ke smartphonům z řady Moto Z.


V rámci Moto Mods už se objevila řada zajímavých nápadů, jak rozšířit funkce dnešních mobilních telefonů – stačí si vzpomenout na projektor, gamepad nebo stereo reproduktory. Nový Polaroid Insta-Share Printer přidává k Moto Z miniaturní tiskárnu, která slouží k okamžitému vytisknutí pořízených snímků. Stejně snadno je možné tisknout fotografie z Facebooku, Instagramu nebo třeba Google Photos. Záleží přitom na uživateli, zda dá přednost vytisknutí fotografií tak, jak byly pořízeny, nebo je předtím upraví přidáním filtrů, bílých okrajů, textu apod.


Výsledné snímky mají rozměry 2 x 3 palce. Tiskárna přitom nevyžaduje inkoust díky technologii ZINK (Zero Ink), ve speciálním papíru se totiž nacházejí termocitlivé krystalky s barvivem. je však nutné počítat s vyšší cenou papíru, balení dvaceti kusů se prodává za 9 dolarů. Zadní strana papíru je samolepící, takže lze fotku jednoduše kamkoliv přilepit. Polaroid Insta-Share Printer je kompatibilní se všemi smartphony Moto Z a Moto Z2. Zpočátku bude nový Moto Mod exkluzivně dostupný pouze u amerického operátora Verizon, který příslušenství prodává za 200 dolarů, v přepočtu 4 300 Kč bez DPH. V následujících měsících se dostane také na mezinárodní trhy.Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Ram Heavy Duty pokořil 1000 lb-ft (1356 Nm) Ram Heavy Duty pokořil 1000 lb-ft (1356 Nm)
I když velké americké pickupy u nás nejsou zrovna běžným zjevem, podíváme se dnes na novinku v podobě Ram Heavy Duty, který ve své kategorii pokořil kulatou hranici točivého momentu 1000 lb-ft (1356 Nm).
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Nabíječka Apple AirPower se prý konečně začíná vyrábět Nabíječka Apple AirPower se prý konečně začíná vyrábět
Velmi dlouho odkládaná nabíječka Apple AirPower, která měla být schopna nabíjet několik zařízení současně, se podle neoficiálních zdrojů má konečně začít vyrábět. Bylo by už na čase, ohlášena totiž byla už v roce 2017.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Valeo XtraVue Trailer "zprůhlední" přívěs díky kamerám Valeo XtraVue Trailer "zprůhlední" přívěs díky kamerám
Společnost Valeo přichází s technologií, která pomůže řidičům s přehledem dění za přívěsem. Pomocí více kamer je schopna poskládat obraz okolí přívěsu a řidič tak může vidět, co se děje v okolí přívěsu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sony mění strategii se smartphony, XZ4 Compact možná nebude Sony mění strategii se smartphony, XZ4 Compact možná nebude
Společnosti Sony se poslední dobou na poli smartphonů vůbec nedaři a značka v této oblasti upadá v zapomnění. Aby mobilní divize úplně nezmizela, chce Sony změnit strategii a zkusit jiný přístup. Odnese to ale možná řada Compact.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Lenovo Yoga S940 a C730 přináší AI, OLED nebo HDR Lenovo Yoga S940 a C730 přináší AI, OLED nebo HDR
Lenovo přišlo také se dvěma novými notebooky do řady Yoga. Jde o modely Yoga S940 a C730. U prvního najdeme třeba systém umělé inteligence a HDR displej, u druhého je zajímavá např. AMOLED obrazovka.
Včera, aktualita, Milan Šurkala