www.svetmobilne.cz
>
>
>
>
>

Nejnovější Moto Mod udělá z telefonu Polaroid

Nejnovější Moto Mod udělá z telefonu Polaroid
, , aktualita
Motorola představila další příslušenství pro smartphony řady Moto Z. Polaroid Insta-Share Printer umožňuje okamžitě vytisknout pořízené fotografie, a to navíc se samolepící zadní stranou.
K oblíbeným
reklama
Sociální sítě představují skvělý způsob, jak rychle a jednoduše sdílet své fotografie s kýmkoliv na světě. Ani s rozvojem těchto platforem však zcela nezanikly tištěné fotografie, ba naopak v poslední době zažívají svůj comeback. A jak dokazuje úspěch miniaturních tiskáren jako Fujifilm Instax Share nebo HP Sprocket, v kombinaci se smartphony dávají velký smysl tzv. instantní fotografie. Odborníkem na slovo vzatým byla v tomto ohledu značka Polaroid. A právě tu si vybrala Motorola ke spolupráci na posledním Moto Mods, tedy vyměnitelném modulu, který lze „přicvaknout“ ke smartphonům z řady Moto Z.


V rámci Moto Mods už se objevila řada zajímavých nápadů, jak rozšířit funkce dnešních mobilních telefonů – stačí si vzpomenout na projektor, gamepad nebo stereo reproduktory. Nový Polaroid Insta-Share Printer přidává k Moto Z miniaturní tiskárnu, která slouží k okamžitému vytisknutí pořízených snímků. Stejně snadno je možné tisknout fotografie z Facebooku, Instagramu nebo třeba Google Photos. Záleží přitom na uživateli, zda dá přednost vytisknutí fotografií tak, jak byly pořízeny, nebo je předtím upraví přidáním filtrů, bílých okrajů, textu apod.


Výsledné snímky mají rozměry 2 x 3 palce. Tiskárna přitom nevyžaduje inkoust díky technologii ZINK (Zero Ink), ve speciálním papíru se totiž nacházejí termocitlivé krystalky s barvivem. je však nutné počítat s vyšší cenou papíru, balení dvaceti kusů se prodává za 9 dolarů. Zadní strana papíru je samolepící, takže lze fotku jednoduše kamkoliv přilepit. Polaroid Insta-Share Printer je kompatibilní se všemi smartphony Moto Z a Moto Z2. Zpočátku bude nový Moto Mod exkluzivně dostupný pouze u amerického operátora Verizon, který příslušenství prodává za 200 dolarů, v přepočtu 4 300 Kč bez DPH. V následujících měsících se dostane také na mezinárodní trhy.Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Tesla Model 3 dostala přes internet o 5 % vyšší výkon Tesla Model 3 dostala přes internet o 5 % vyšší výkon
Automobilka Tesla je známá tím, že aktualizuje své vozy pomocí aktualizací přes internet, jde o tzv. over-the-air updaty. Ten poslední přinsel např. Sentry Mode, Dog Mode, ale nejen to. Vozům se také navýšil výkon až o 5 %.
20.3.2019, aktualita, Milan Šurkala
Bentley Continental GT dostává novou verzi s V8 Bentley Continental GT dostává novou verzi s V8
Automobilka Bentley uvádí novou lehčí verzi svého kupé a kabrioletu Continental GT. Jde o verzi V8 s dvakrát přeplňovaným osmiválcem, který dokáže oba dva vozy rozjet až na maximální rychlost 318 km/h.
19.3.2019, aktualita, Milan Šurkala
Apple iPad mini se 7,9" displejem dostává A12 Bionic Apple iPad mini se 7,9" displejem dostává A12 Bionic
Společnost Apple představila dva nové tablety, iPad Air a iPad mini. Druhý jmenovaný přináší kompaktní rozměry díky 7,9" displeji. Dostává však také výkonnější procesor A12 Bionic a podporu dotykového pera Apple Pencil.
19.3.2019, aktualita, Milan Šurkala
Nový Apple iPad Air podporuje Apple Pencil Nový Apple iPad Air podporuje Apple Pencil
Apple dnes představil dva nové tablety, iPad mini a iPad Air. My se podíváme na iPad Air, který vedle výkonnějšího hardwaru přináší především podporu Apple Pencil. Tu tak nyní podporují všechny nové iPady.
18.3.2019, aktualita, Milan Šurkala
Fisker chystá elektrické SUV, konkurenci Modelu Y Fisker chystá elektrické SUV, konkurenci Modelu Y
Automobilka Fisker se chystá na další pokus prorazit se svými elektromobily. Chystá totiž nové elektrické SUV, které by mělo být konkurencí Tesle Modelu Y, rovněž za příznivou cenu okolo 40000 USD.
18.3.2019, aktualita, Milan Šurkala