www.svetmobilne.cz
>
>
>
>
>

Nejnovější Moto Mod udělá z telefonu Polaroid

Nejnovější Moto Mod udělá z telefonu Polaroid
, , aktualita
Motorola představila další příslušenství pro smartphony řady Moto Z. Polaroid Insta-Share Printer umožňuje okamžitě vytisknout pořízené fotografie, a to navíc se samolepící zadní stranou.
K oblíbeným
reklama
Sociální sítě představují skvělý způsob, jak rychle a jednoduše sdílet své fotografie s kýmkoliv na světě. Ani s rozvojem těchto platforem však zcela nezanikly tištěné fotografie, ba naopak v poslední době zažívají svůj comeback. A jak dokazuje úspěch miniaturních tiskáren jako Fujifilm Instax Share nebo HP Sprocket, v kombinaci se smartphony dávají velký smysl tzv. instantní fotografie. Odborníkem na slovo vzatým byla v tomto ohledu značka Polaroid. A právě tu si vybrala Motorola ke spolupráci na posledním Moto Mods, tedy vyměnitelném modulu, který lze „přicvaknout“ ke smartphonům z řady Moto Z.


V rámci Moto Mods už se objevila řada zajímavých nápadů, jak rozšířit funkce dnešních mobilních telefonů – stačí si vzpomenout na projektor, gamepad nebo stereo reproduktory. Nový Polaroid Insta-Share Printer přidává k Moto Z miniaturní tiskárnu, která slouží k okamžitému vytisknutí pořízených snímků. Stejně snadno je možné tisknout fotografie z Facebooku, Instagramu nebo třeba Google Photos. Záleží přitom na uživateli, zda dá přednost vytisknutí fotografií tak, jak byly pořízeny, nebo je předtím upraví přidáním filtrů, bílých okrajů, textu apod.


Výsledné snímky mají rozměry 2 x 3 palce. Tiskárna přitom nevyžaduje inkoust díky technologii ZINK (Zero Ink), ve speciálním papíru se totiž nacházejí termocitlivé krystalky s barvivem. je však nutné počítat s vyšší cenou papíru, balení dvaceti kusů se prodává za 9 dolarů. Zadní strana papíru je samolepící, takže lze fotku jednoduše kamkoliv přilepit. Polaroid Insta-Share Printer je kompatibilní se všemi smartphony Moto Z a Moto Z2. Zpočátku bude nový Moto Mod exkluzivně dostupný pouze u amerického operátora Verizon, který příslušenství prodává za 200 dolarů, v přepočtu 4 300 Kč bez DPH. V následujících měsících se dostane také na mezinárodní trhy.Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Plug-in hybridy: proč jsou papírové spotřeby úplně mimo? Plug-in hybridy: proč jsou papírové spotřeby úplně mimo?
Už dobře víme, že se papírové spotřeby aut velmi často rozcházejí s realitou dosahovanou na silnicích. Největší kouzla ale výrobci jednoznačně vytváří u plug-in hybridů. Proč tomu tak je a kdo za to vlastně může?
Dnes, článek, Milan Šurkala
Huawei potvrdilo skládací Mate X na září s Androidem Huawei potvrdilo skládací Mate X na září s Androidem
Skládací smartphone Huawei Mate X byl samotným šéfem pro Západní Evropu potvrzen nejpozději na září. Nejvíce překvapivou informací je však to, že navzdory americkému banu bude mít operační systém Google Android.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Google Pay nyní podporuje placení z PayPalu Google Pay nyní podporuje placení z PayPalu
Dnes módní placení pomocí mobilního telefonu a Google Pay bude opět o něco univerzálnější. Platební aplikace Googlu totiž bude vedle platebních karet nově podporovat svázání s účtem od PayPalu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Harry Potter: Wizards Unite přichází i do ČR Harry Potter: Wizards Unite přichází i do ČR
Netrvalo to vůbec dlouho a dlouho očekávaná mobilní hra Harry Potter: Wizards Unite se dostává do dalších zemí včetně té naší. Kdo chce, může si už hru zdarma stáhnout na oficiálních obchodech.
24.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Starší MacBooky Pro mohou mít vadnou baterii, Apple je svolává Starší MacBooky Pro mohou mít vadnou baterii, Apple je svolává
Pokud máte starší Apple MacBook pro (zejména ty koupené v letech 2015 a 2016), může mít váš přístroj vadnou baterii, která se může přehřát a vznítit. Společnost Apple je tak svolává k dobrovolné opravě.
23.6.2019, aktualita, Milan Šurkala