www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Microsoft zobrazí notifikace z Androidu ve Windows 10

Microsoft zobrazí notifikace z Androidu ve Windows 10
, , aktualita
Právě testované sestavení Windows 10 přináší i novou verzi aplikace Váš telefon, která umožňuje na počítači zobrazovat notifikace z androidového smartphonu. Zároveň byl rozšířen seznam modelů podporujících zrcadlení obrazovky.
K oblíbeným
reklama
Microsoft přináší do své aplikace Váš telefon (Your Phone) další vychytávku, která pomůže propojit počítač se smartphonem. Novinku nalezneme ve Windows 10 Insider Preview 18885 (20H1), které je nyní distribuováno mezi členy programu Windows Insiders přihlášené do tzv. fast ringu. jedná se o podporu zobrazení notifikací ze smartphonu na obrazovce počítače. Uživatel tedy nemusí do ruky brát telefon, aby se podíval, jaká mu přišla zpráva či jiné upozornění. prozatím se jedná o „preview“, které nemusí obsahovat všechny funkce a hrozí u něj větší riziko výskytu chyb.
 
 
Tato verze zvládá zobrazení notifikací v reálném čase, které se pak zobrazují se stejným způsobem jako jiné notifikace ve Windows 10. Uživatel si také může zobrazit historii všech notifikací na jednom místě, případně smazat položky (jednotlivě nebo všechny najednou). A nechybí ani nastavení, z jakých aplikací chce uživatel přijímat upozornění. Nová funkce se objeví v aplikaci Váš telefon během následujících dnů. Kromě toho je nutné si nainstalovat také příslušnou aplikaci do telefonu. Pro využívání funkce potřebujete model s minimálně Androidem 7.0 a 1GB operační pamětí.
 
V tuto chvíli vědí vývojáři o několika problémech. Některé notifikace se nezobrazují na počítači automaticky, ale je nutné provést ruční obnovení. Kromě toho nejsou podporovány odpovědi v notifikacích. Microsoft rovněž rozšířil seznam smartphonů, které podporují nedávno představené zrcadlení obrazovky smartphonu na počítači s Windows 10. Mezi kompatibilní telefony patří nyní také OnePlus 6, OnePlus 6T, Samsung Galaxy S10e, Galaxy S10, Galaxy S10+, Galaxy Note 8 a Galaxy Note 9. Dosud byly podporovány pouze modely Galaxy S8, Galaxy S8+, Galaxy S9 a Galaxy S9+.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Adware "Agent Smith" měnil aplikace, napadl 25 milionů telefonů Adware "Agent Smith" měnil aplikace, napadl 25 milionů telefonů
Světem aplikací pro Android se začal šířit pokročilý adware nazvaný Agent Smith nazvaný podle záporáka z Matrixu. Ten dokázal měnit legitimní aplikace a strkat do nich reklamy, z čehož hackeři pochopitelně profitovali.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Elektrický koncept Bentley EXP 100GT si hraje se světlem Elektrický koncept Bentley EXP 100GT si hraje se světlem
Bentley ukázal koncept svého elektrického superluxusního vozu budoucnosti, modelu EXP 100GT. Má 4 elektromotory, exotické a netradiční materiály, skleněný strop pak vytváří neobvyklou hru světel.
14.7.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
OPPO Reno Z přichází s 6,4" AMOLED displejem OPPO Reno Z přichází s 6,4" AMOLED displejem
Společnost OPPO představuje nový high-endový smartphone Reno Z, který chce být velmi slušným fotomobilem s vysokou výdrží. Přináší 48MPx snímač vzadu, 32MPx čip vepředu a velký 6,4" AMOLED displej.
13.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
Update pro Nokia 9 Pureview přináší "live bokeh" Update pro Nokia 9 Pureview přináší "live bokeh"
Telefon Nokia 9 PureView je velmi zajímavý svými fotoaparáty, kdy má na zádi hned pět fotomodulů. Aby byl jejich výkon lepší, přináší aktualizaci. Ta např. umožňuje funkci "live bokehu", tedy náhledu rozmazaného pozadí už před vyfocením.
13.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
Odlehčené Spotify Lite přichází do 36 zemí Odlehčené Spotify Lite přichází do 36 zemí
Spotify přichází s odlehčenou verzí své aplikace Spotify Lite. Ta má zabírat méně místa na telefonu, také má uživatele informovat o tom, že mu streamování "sežralo" mnoho dat a blíží se svému měsíčnímu limitu.
11.7.2019, aktualita, Milan Šurkala