www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Microsoft zobrazí notifikace z Androidu ve Windows 10

Microsoft zobrazí notifikace z Androidu ve Windows 10
, , aktualita
Právě testované sestavení Windows 10 přináší i novou verzi aplikace Váš telefon, která umožňuje na počítači zobrazovat notifikace z androidového smartphonu. Zároveň byl rozšířen seznam modelů podporujících zrcadlení obrazovky.
K oblíbeným
reklama
Microsoft přináší do své aplikace Váš telefon (Your Phone) další vychytávku, která pomůže propojit počítač se smartphonem. Novinku nalezneme ve Windows 10 Insider Preview 18885 (20H1), které je nyní distribuováno mezi členy programu Windows Insiders přihlášené do tzv. fast ringu. jedná se o podporu zobrazení notifikací ze smartphonu na obrazovce počítače. Uživatel tedy nemusí do ruky brát telefon, aby se podíval, jaká mu přišla zpráva či jiné upozornění. prozatím se jedná o „preview“, které nemusí obsahovat všechny funkce a hrozí u něj větší riziko výskytu chyb.
 
 
Tato verze zvládá zobrazení notifikací v reálném čase, které se pak zobrazují se stejným způsobem jako jiné notifikace ve Windows 10. Uživatel si také může zobrazit historii všech notifikací na jednom místě, případně smazat položky (jednotlivě nebo všechny najednou). A nechybí ani nastavení, z jakých aplikací chce uživatel přijímat upozornění. Nová funkce se objeví v aplikaci Váš telefon během následujících dnů. Kromě toho je nutné si nainstalovat také příslušnou aplikaci do telefonu. Pro využívání funkce potřebujete model s minimálně Androidem 7.0 a 1GB operační pamětí.
 
V tuto chvíli vědí vývojáři o několika problémech. Některé notifikace se nezobrazují na počítači automaticky, ale je nutné provést ruční obnovení. Kromě toho nejsou podporovány odpovědi v notifikacích. Microsoft rovněž rozšířil seznam smartphonů, které podporují nedávno představené zrcadlení obrazovky smartphonu na počítači s Windows 10. Mezi kompatibilní telefony patří nyní také OnePlus 6, OnePlus 6T, Samsung Galaxy S10e, Galaxy S10, Galaxy S10+, Galaxy Note 8 a Galaxy Note 9. Dosud byly podporovány pouze modely Galaxy S8, Galaxy S8+, Galaxy S9 a Galaxy S9+.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Huawei nejspíš přijde o přístup ke službám Googlu včetně Obchodu Play Huawei nejspíš přijde o přístup ke službám Googlu včetně Obchodu Play
USA minulý týden přidaly Huawei na černou listinu kvůli údajnému ohrožení amerických telekomunikačních sítí. Na tento krok bude muset zareagovat také Google, který patrně přestane čínskému výrobci poskytovat část svých služeb.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik3 komentáře
Lenovo mělo prezentovat novou Motorolu Razr ukradeným videem od fanouška Lenovo mělo prezentovat novou Motorolu Razr ukradeným videem od fanouška
Lenovo ukázalo čínským novinářům video s konceptem připravovaného flexibilního smartphonu Motorola Razr. Toto video ovšem měla společnost ukrást od jednoho z fanoušků a opatřit jej vlastním logem.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Realme X: nekompromisní střední třída, která snad zamíří do Evropy Realme X: nekompromisní střední třída, která snad zamíří do Evropy
Čínská značka Realme, která patří stejnému vlastníkovi jako známější OnePlus, představila svůj zatím nejvybavenější telefon. Nabízí pěkný design, vysouvací přední kameru i čtečku otisků v displeji. A existuje reálná šance, že se dostane na evropské trhy.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Garmin Overlander: autonavigace na silnici i do terénu Garmin Overlander: autonavigace na silnici i do terénu
Garmin představil satelitní navigaci Overlander určenou pro terénní vozidla. Vybavena je velkým displejem a odolným tělem, kromě jiných vychytávek má řidič k dispozici topografické mapy usnadňující cestu v terénu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Redmi 7A se blíží. Známe design a parametry Redmi 7A se blíží. Známe design a parametry
Xiaomi připravuje cenově dostupnou novinku Redmi 7A, která by měla dostat ještě agresivnější cenovku než Redmi 7. Jaké ústupky si to vyžádá? Parametry smartphonu společně s jeho obrázky nyní unikly na internet.
18.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik