www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Microsoft zobrazí notifikace z Androidu ve Windows 10

Microsoft zobrazí notifikace z Androidu ve Windows 10
, , aktualita
Právě testované sestavení Windows 10 přináší i novou verzi aplikace Váš telefon, která umožňuje na počítači zobrazovat notifikace z androidového smartphonu. Zároveň byl rozšířen seznam modelů podporujících zrcadlení obrazovky.
K oblíbeným
reklama
Microsoft přináší do své aplikace Váš telefon (Your Phone) další vychytávku, která pomůže propojit počítač se smartphonem. Novinku nalezneme ve Windows 10 Insider Preview 18885 (20H1), které je nyní distribuováno mezi členy programu Windows Insiders přihlášené do tzv. fast ringu. jedná se o podporu zobrazení notifikací ze smartphonu na obrazovce počítače. Uživatel tedy nemusí do ruky brát telefon, aby se podíval, jaká mu přišla zpráva či jiné upozornění. prozatím se jedná o „preview“, které nemusí obsahovat všechny funkce a hrozí u něj větší riziko výskytu chyb.
 
 
Tato verze zvládá zobrazení notifikací v reálném čase, které se pak zobrazují se stejným způsobem jako jiné notifikace ve Windows 10. Uživatel si také může zobrazit historii všech notifikací na jednom místě, případně smazat položky (jednotlivě nebo všechny najednou). A nechybí ani nastavení, z jakých aplikací chce uživatel přijímat upozornění. Nová funkce se objeví v aplikaci Váš telefon během následujících dnů. Kromě toho je nutné si nainstalovat také příslušnou aplikaci do telefonu. Pro využívání funkce potřebujete model s minimálně Androidem 7.0 a 1GB operační pamětí.
 
V tuto chvíli vědí vývojáři o několika problémech. Některé notifikace se nezobrazují na počítači automaticky, ale je nutné provést ruční obnovení. Kromě toho nejsou podporovány odpovědi v notifikacích. Microsoft rovněž rozšířil seznam smartphonů, které podporují nedávno představené zrcadlení obrazovky smartphonu na počítači s Windows 10. Mezi kompatibilní telefony patří nyní také OnePlus 6, OnePlus 6T, Samsung Galaxy S10e, Galaxy S10, Galaxy S10+, Galaxy Note 8 a Galaxy Note 9. Dosud byly podporovány pouze modely Galaxy S8, Galaxy S8+, Galaxy S9 a Galaxy S9+.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Xiaomi Mi 10 Ultra: 120Hz displej, 120W nabíjení a 120× zoom Xiaomi Mi 10 Ultra: 120Hz displej, 120W nabíjení a 120× zoom
Oslavy 10letého výročí Xiaomi se nesou ve znamení nových produktů. Jedním z nich je i smartphone Mi 10 Ultra, který přináší tři "120". Má 120Hz displej, fotoaparáty se 120× zoomem a ultra rychlé 120W nabíjení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Náklaďák smetl Teslu Model S, ta neshořela a řidič odešel se zlomenou rukou Náklaďák smetl Teslu Model S, ta neshořela a řidič odešel se zlomenou rukou
Elektromobily jsou mnohými považovány za velmi nebezpečné zejména kvůli akumulátoru, jehož případný požár je v podstatě neuhasitelný. Jeden z řidičů Tesly Model S ale naopak byl rád, že při nehodě seděl v Tesle Model S s vysokým pětihvězdičkovým hodnocením.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Lucid Air EV: na jedno nabití až 832 km dle normy EPA Lucid Air EV: na jedno nabití až 832 km dle normy EPA
Lucid Motors chce už za pár týdnů představit svůj elektromobil Air EV. Ten má být doslova rekordmanem v dojezdu, který má překonat i Teslu Model S. Hovoří se totiž o 517 mílích, tedy 832 kilometrech.
11.8.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Apple prý chystá i levnější 4G/LTE variantu iPhonu 12 Apple prý chystá i levnější 4G/LTE variantu iPhonu 12
Na letošní podzim si Apple chystá čtyři nové telefony řady iPhone 12. Půjde o iPhone 12 a 12 Pro, přičemž ke každému z nich bude k dispozici i zvětšená varianta Max. Zatímco tyto modely mají mít podporu 5G, údajně se má chystat i 4G/LTE verze.
11.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
CPU Apple A14 Bionic má být o 40 % výkonnější než A13 CPU Apple A14 Bionic má být o 40 % výkonnější než A13
Už za pár týdnů by se měly představit nové telefony Apple iPhone 12 a s nimi i nové procesory Apple A14 Bionic. Podle nových úniků by tyto 5nm procesory měly nabídnout výrazně vyšší výkon, hovoří se až o 40 %.
10.8.2020, aktualita, Milan Šurkala