www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Microsoft zobrazí notifikace z Androidu ve Windows 10

Microsoft zobrazí notifikace z Androidu ve Windows 10
, , aktualita
Právě testované sestavení Windows 10 přináší i novou verzi aplikace Váš telefon, která umožňuje na počítači zobrazovat notifikace z androidového smartphonu. Zároveň byl rozšířen seznam modelů podporujících zrcadlení obrazovky.
K oblíbeným
reklama
Microsoft přináší do své aplikace Váš telefon (Your Phone) další vychytávku, která pomůže propojit počítač se smartphonem. Novinku nalezneme ve Windows 10 Insider Preview 18885 (20H1), které je nyní distribuováno mezi členy programu Windows Insiders přihlášené do tzv. fast ringu. jedná se o podporu zobrazení notifikací ze smartphonu na obrazovce počítače. Uživatel tedy nemusí do ruky brát telefon, aby se podíval, jaká mu přišla zpráva či jiné upozornění. prozatím se jedná o „preview“, které nemusí obsahovat všechny funkce a hrozí u něj větší riziko výskytu chyb.
 
 
Tato verze zvládá zobrazení notifikací v reálném čase, které se pak zobrazují se stejným způsobem jako jiné notifikace ve Windows 10. Uživatel si také může zobrazit historii všech notifikací na jednom místě, případně smazat položky (jednotlivě nebo všechny najednou). A nechybí ani nastavení, z jakých aplikací chce uživatel přijímat upozornění. Nová funkce se objeví v aplikaci Váš telefon během následujících dnů. Kromě toho je nutné si nainstalovat také příslušnou aplikaci do telefonu. Pro využívání funkce potřebujete model s minimálně Androidem 7.0 a 1GB operační pamětí.
 
V tuto chvíli vědí vývojáři o několika problémech. Některé notifikace se nezobrazují na počítači automaticky, ale je nutné provést ruční obnovení. Kromě toho nejsou podporovány odpovědi v notifikacích. Microsoft rovněž rozšířil seznam smartphonů, které podporují nedávno představené zrcadlení obrazovky smartphonu na počítači s Windows 10. Mezi kompatibilní telefony patří nyní také OnePlus 6, OnePlus 6T, Samsung Galaxy S10e, Galaxy S10, Galaxy S10+, Galaxy Note 8 a Galaxy Note 9. Dosud byly podporovány pouze modely Galaxy S8, Galaxy S8+, Galaxy S9 a Galaxy S9+.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vivo NEX 3 5G přichází s displejem pokrývajícím 99,6 % přídě Vivo NEX 3 5G přichází s displejem pokrývajícím 99,6 % přídě

Nový high-endový telefon Vivo NEX 3 představuje zajímavý Waterfall FullView Display, který pokrývá neuvěřitelných 99,6 % plochy přední strany. Také bude nabízen ve verzi s podporou 5G mobilních sítí. 

Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft Surface Laptop 3 asi vymění Intel za AMD Ryzen Microsoft Surface Laptop 3 asi vymění Intel za AMD Ryzen

Velkým vítězstvím pro AMD by mohl být další velký hráč, který by používal jeho procesory. Podle uniklých zpráv to vypadá, že by se nové mobilní Ryzeny měly objevit v noteboocích Microsoft Surface Laptop 3.

Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Electrify America spustila první 800V rychlonabíječku Electrify America spustila první 800V rychlonabíječku
Zatímco většina elektromobilů používá 400V systémy, pro rychlejší nabíjení je mnohem vhodnější vyšší napětí 800V. To využívá např. Porsche Taycan a pro něj už v USA stojí první 800V nabíječka od Electrify America.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Byton M-Byte, elektrické SUV se 48" displejem Byton M-Byte, elektrické SUV se 48" displejem
Čínská automobilka Byton chce dobýt nejen Evropu se svým novým elektrickým SUV M-Byte. To má být k mání za docela atraktivní cenu a zajímavostí bude např. i obrovský 48" displej místo přístrojové desky.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Moderní Land Rover Defender přijíždí Moderní Land Rover Defender přijíždí
Legendární Land Rover Defender se přestal vyrábět před několika lety a nyní se objevuje jeho moderní varianta. Opět bude k dispozici ve verzích 90 a 110, přičemž si budete moci vybrat i hybridní variantu.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala