Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak
Komentáře od Luk Skywalker
Jistě mnoho z vás řídí a kolikrát se stane, že zabrzdíte z různých příčin na poslední chvíli a pokutu za to nejspíš nikdo nedostal, protože se nic nestalo.
Odpovědět0  0
Na co jsou průhledné rohy? Akorát na chlubení.
Odpovědět0  0
Na to, že verze 9,2 měla bý jako poslední a pak už nic na Mi4 nevyjít, tak dobrý ­(dokonce ­"zmizela­" samostatná položka aktualizace a ­"schovala se­" do Informace o telefonu, kde dříve nebyla­). No uvidí se.
Odpovědět0  0
Žaloba je v zásadě správná, ale jak bylo v článku 2 roky od prodeje je blbost. Pokud výrobce neudělá výprodej modelu, jak to nedávno udělal Xiaomi se svým modelem Mi4, ale stejně se neprodaly všechny kusy.
Odpovědět0  0
Je to applovská klasika, nic není jejich první a přesto se po tom lidí můžou zbláznit, bo tam je logo nakousnutého jablka.
Odpovědět0  0
Google nějak ty nové verze Androidu seká jak Baťa cvičky, za chvíli mu dojde abeceda :­-­).
Odpovědět0  0
Dislike není proto, že FB je ­(pseudo­)optimistický web, kde se všichni lidičkové mají rádi přece a proto není potřeba :­-D.
Odpovědět0  0
Kdysi jsem taky podporoval co nejčistější Android, teď mám už druhé Xiaomi, takže MIUI mi vyhovuje a téměř se neseká na rozdíl od jiných nástaveb, které jsem dříve měl.
Odpovědět0  0
Já bych si tam dal kartonový pivní podtácek a úlohu by splnil taky.
Odpovědět0  0
Zrovna o víkendu nás navigace natáhla do jednosměrky z protisměru, takže se vůbec nedivím, ale to muselo být pořádně ­"neviditelno­", když se sjede na zamrzlé jezero.
Odpovědět0  0
To je zase kravina. Když mám téměř vybitý mobil, tak bych určitě nezapínal aplikaci, která sežere další energii plus připojení internetu, který je další žrout energie.
Odpovědět0  0
Aktuálně je mi to jedno, hudbu na mobilu neposlouchám. Kdysi tomu bylo jinak a pamatuji si jak jsem u Sony Ericsson K750i kupoval redukci, abych mohl připojit sluchátka s 3,5 mm jackem, takže se částečně vracíme do minulosti. Aspoň že výrobci zachovávají to, že se jede na univerzální USB Type C.
Odpovědět0  0
Tesla poslední? Na to, že mají mediální obraz těch, kteří jsou v tomto odvětví nejdále a nejvíc ho propagují.
Odpovědět2  0
Ještě se neopravily ­(a možná i neobjevily­) všechny chyby S8 a už je za dveřmi S9. Ať žije nadprodukce zmetků.
Odpovědět0  0
To jsou ty TOP výrobky za 15 ­- 20 tisíc korun? Zajímavé, že u levnějších řad tolik chyb není, nebo aspoň takových zásadních jako rozsvícení displeje, vzníceni baterií apod.
Odpovědět0  0
Konečně něco s pořádnou kapacitou, srovnatelné s powerbankami od Xiaomi, kterou to už mají nějaký ten rok.
Odpovědět0  0
Jablíčkaři a dokonce jsou to Američané a dávají žaloby na svůj milovaný a jedinečný Apple, to je zajímavé. Waking Up from the American Dream.
Odpovědět0  0
Já závislý nejsem, ale znám takové, kteří bez smartphonu nemohou fungovat, jsou stále online atd. Jinak v hospodě se má bavit s tím, se kterými tam šel a ne s telefonem, tohle fakt nechápu.
Odpovědět0  0
Tohle je pro mě taky drahé, když mám doma ­(neomezený­) internet za 425 Kč za měsíc. Takže za pár GB bych dál maximálně 100 Kč. Plus nějaké to volání a sms taky do 100 Kč.
Já se naštěstí bez mobilních dat obejdu, takže neplatím horentní sumy za telefon.
Odpovědět0  0
Je mnoho aplikací, které sbírají přehnaně moc informací a chtějí mnoho oprávnění, snažím se to hlídat, ale u některých apek jiná možnost není, konkurence není nebo toho nabízí méně, takže je jen možnost se bez ní obejít.
Odpovědět0  0
Sleva je znatelná, ale za reklamy ne, nesnáším je a všude je jich plno, tak ještě další v mobilu, tak si radši připlatím.
Odpovědět0  0
Shell má i tak nekvalitní paliva konkrétně teda benzín, takže ať klidně dělá bionaftu z kávy :­-­).
Odpovědět0  0
Klasický zloděj nebude rootovat telefon ani nic flashovat. Dá ho pouze do zastavárny nebo si ho nechá, pak spadá do skupiny těch hloupých.
Odpovědět0  0
"Co je absolutní samota? To, že Vás ani Google nenajde.­" Takže to zase takový vtip není.
Na druhou stranu to snad všichni víme, že i nezapnutý mobil se dá lokalizovat, takže zahodit mobil, zničit SIMku, nemít platební kartu, všecko platit hotově a budeme sledování co nejméně to půjde.
Odpovědět0  1
Ale zrovna děravý co se týče bezpečnosti android to bych mu kartu nesvěřil, ani mobilní bankovnictví na smartphonu nevedu. Takže zůstanu u bezkontaktní karty.
Odpovědět1  0
Zajímavé, že třeba u mobilů za desetinu ceny iPhonu takové problémy nejsou.
Odpovědět0  0
Tato funkce se bude hodit.
Odpovědět1  0
Paráda, na můj Mi 4 mi tak před 14 dny proběhla aktualizace z 8.1 na 8.5. to už jsem myslel, že to bude MIUI 9. Ale nevadí i v 8.5 je pár drobností ku prospěchu a to že to bude ­"jen­" Nougat mi nevadí.
Odpovědět2  0
To je jiná liga než klasický bicykl, v tomhle bych klidně do práce jel :­-­). Neprší tam, pomůže s jízdou, má to směrovky.
Odpovědět0  0
Jako vždy předraženo.
Odpovědět1  0
Apple je už jiný firma, pár věcí, které ještě měl v plánu Jobs se uvedla a zbytek už navrhují jiní, a ti co se týče inovátorství či propagací nezavedených technologií nesahají Jobsovi ani po kotníky.
Odpovědět0  0
Tak ani uzavřená platforma tentokrát není výhrou.
Odpovědět0  0
Dalo by se něco využít ­(Chat Pass­), ale nemám žádný z uvedených tarifů, takže nic.

Jinak mě ty anglický slovíčka s*rou, co by by špatného na ­"Budoucnost je úžasná. Připraveni?“, ale oni tam musí dát Ready, opravdu nechápu. To samé názvy těch nových balíčků.
Odpovědět1  0
Jasně, že jako iks, když ostatní iPhony Apple označuje arabskými číslicemi. Navíc x ­(iks­) je všeobecně známo jako označení něčeho neznámého, což by pro ­"přelomový­" iPhone sedělo mnohem více.
Odpovědět0  1
Konečně Applisti něco najdou :­-­). Určitě krok správným směrem, neboť na Bingu moc toho nenacházím ­(máme ho v práci­), Google je pro mě lepší volba.
Odpovědět0  0
X jej určitě zastiňuje, ale opravdu netuším proč bych měl za mobil dát tolik jako za herní PC. Jen chudák Jobs se v hrobě otáčí, co se z Applu po jeho skonu stalo. Prachy nejsou všechno.
Odpovědět0  0
Kdyby to fungovalo jako spolujízda a ten řidič by se tím neživil, tak by to bylo v pořádku, protože běžně jezdí více lidí jedním autem do práce a to by bylo to samé, jen je domluva přes apku s člověkem, kterého neznám.
Odpovědět1  0
30 litrů, ne že by mě to u toho prohnilého jabka překvapilo.
Odpovědět0  0
Neplatit nic přes mobil je moje pevná zásada.
Odpovědět0  0
Svědčí o tom i to, že kolegyně a můj otec, kteří jeli na tlačítkovém telefonu si objednali dotykáč právě od těchto Číňanů :­-­).
Odpovědět0  0
Škoda, že Vodafone nemají všichni moji kamarádi a známí, hned by se to na psaní SMS vyplatilo.
Odpovědět0  0
V klidu chlape, kartelové dohody vládnou světem aut, takže jistým způsobem podvádějí všichni.
Odpovědět0  0
Já bych řekl od Google ještě dobré ­- aktualizace jednou za měsíc, spíš mě serou výrobci, kteří někdy neaktualizující vůbec nebo málo a ještě k tomu kraviny.
Odpovědět1  0
Na zk*rvené české poměry je to lepší, ale jinak nás operátoři pořád dřou.
Odpovědět0  0
Ten ­"archaický Android Jelly Bean­" jsem ještě před dvěma týdny denně používal. Teď už mám toho nového krále.
Odpovědět0  0
se dá koupit powerbanka 20 000 mAh od Xiaomi, takže pokud to chci jako powerbanku a ne svítilnu, tak není co řešit.
Odpovědět0  0
Jsem pro, pravě pop­-up apod. mě štvou nejvíce.
Odpovědět1  0
Věta v úvodníku: ­"Tamní společnost se neostýchala dát svému novému tablet název iPhone.­"
Dále a v nadpise je iPad, takže opravit.
Odpovědět0  0
Česká klasika.
Kdo nemá nějaký neveřejný tarif a chce neomezeny tarif, tak prostě platí. Je to nanic :­-­(.
Odpovědět0  0
Teď už ne, ale před pár měsíci bych mluvil jinak. Navíc při téměř denním využívání 3,5 jacku po roce moc nefunguje, stačí lehce ­(i samovolně­) pohnout sluchátky a aplikace jsou nastvaeny, tak, že to berou jako odpojení a tudíž přeruší poslech hudby, takže v tomto případě si při cestě už nic neposlechnete. Pohybovat se jako socha neumím a poslech vsedě a bez hnutí nebo s telefonem na stole je mi k ničemu.
Odpovědět0  0
U nás na mapách Seznamu je staveniště a přitom tam už stojí cesta. Taky by bylo třeba aktualizovat silnice přímo focené při řízení, je to dobrý pomocník, ale když nesedí označení hlavních a vedlejších cest, tak to může dost překvapit, když je tam někdo poprvé.
Odpovědět0  0
Ano, trh se nasytil a ne každý má tablet, jak je tomu v případě smartphonů, který má drtivá většina.
Odpovědět0  0
Klasika, kdy si výrobci myslí, že to chtějí všichni a že je to pro všechny skvělé. ne, není, trendaři to koupí, většině je to jedno, tak to skousnou a my odpůrci máme smůlu a pak problém vybrat telefon.
Odpovědět1  0
Kdysi čistý Android, ale po přechod k Xiaomi jsem poznal, že i s nadstavbou to může dobře fungovat, takže záleží jak to má výrobce odladěné.
Odpovědět0  0
jako mě neodradilo od koupě Mi4, která je aktuálně na cestě ke mě ;­-­).
Odpovědět0  0
když mobil nerozpozná svého majitele :­-­).
Odpovědět0  0
Absence jacku zamrzí, ještě nedávno jsem jako pisatel nademnou také poslouchal hudbu na mobilu každý den. Nejspíš bude dobře fotit a 5,15 palce, no, už to začíná být moc, kapsa není nafukovací. Zbytek se jeví jako dobré a hlavně, že tam necpou to 4K rozlišení, které zbytečně žere baterii.
Odpovědět1  0
Kura a proč já i když dělám ve státním sektoru, tak nemám žádnou možnost výhodného tarifu?!
Odpovědět0  0
Ano, jen tak dál Samsungu. A to jsem tuto firmu měl kdysi rád.
Odpovědět0  0
Jo, bráchovi zloděj ukradl telefon a přes jeden antivir v mobilu, který tuto funkci měl a přes policii se mu mobil vrátil. Ale už nevím název antiviru, nejspíš to byl Avast.
Odpovědět0  0
Ano, cenově s Applem jsou již nějaký rok srovnatelní.
Odpovědět0  0
Skener používám, ale že by došly se stalo jen dvakrát ­(23.12. a čtvrtek před velikonočním Velkým pátkem­). Wi­-fi síť u nás taky v Globusu jede, takže kdo to chce jet přes mobil, tak klidně může.
Jen ten pořád propagovaný nákup přímo do tašky teda málo využívám, protože pak na vás třeba vyjde kontrola.
Odpovědět0  0
ale přesto mnohem pohodlněji se mi surfuje přes PC.
Odpovědět0  0
Dokud se nevymyslí právní rámec ­(nejlépe celosvětový, ale bohatě bude stačit aspoň celoevropský­), tak to samo bez možností zásahu řidiče jezdit nemůže.
Odpovědět1  0
Já mám Jelly Bean a než se koupím nový smartphone, tak tam asi bude Nougat. Zdá se mi, že Google celkem rychle tvoří nové verze Androidu.
Odpovědět0  0
Zaškrtávací políčko je dobré, kéž by ho používaly v současnosti všechny weby, což se bohužel neděje. Takže Invisible Captcha bude jen někde a možná se zadaří a objeví se ve větší míře ­"Nejsem robot­".
Odpovědět1  0
Sice na MWC nebyly, ale i tak jsme se ze Svetmobilne.cz dozvěděli o jejich novinkách a poměr cena­/výkon mě prostě bere.
Odpovědět0  0
Jj, já tuhle službu před lety zakázal, když mi můj první smartphone, hned jak jsem vyšel z baráku zapnul svévolně internet na den, hned jsem to ještě ten den zablokoval.
Odpovědět0  0
Horší než chodec hledící na smartphone je jen už řidič, který během řízení sleduje FB.
Odpovědět0  0
Jinými slovy, kdo má Apple tak ­(rád­) platí.
Odpovědět0  0
Cituji: ­"– 5,8“ u většího, respektive 6,2“ u většího modelu­"
Dvakrát větší model je lepší než jeden :­-­).
Odpovědět0  0
Dobré, ale pokud někdo neaktualizuje, tak se ohrožuje vesele dál.
Odpovědět0  0
"Bixi tak lze stále předobjednat za 69 dolarů, v přepočtu XXX Kč bez DPH a poštovného."
Odpovědět0  0
Vyrábět zdraví škodlivé výrobky a pak se divit, že klesá reputace Samsungu...
Odpovědět0  0
Ty hry, které vyžadují permanentní připojení k internetu mě moc nebaví, jsou to vcelku jednoduché klikačky.
Odpovědět0  0
Hráči téhle hry jsou prostě magoři, přítelkyně od kamaráda to hrála v autě ­(neřídila­) a málem smartphonem ­"vysklila­" zadní boční okno.
Odpovědět0  0
Snad se nevrátí doba nedávná, kdy každý mobil měl svůj vlastní port na nabíjení a totéž platilo i pro sluchátka.
Odpovědět1  0
a k tomu i drahé příslušenství, to je devíza všeho co se nakousnutého jabka týče, byť to může být sebelepší.
Odpovědět0  0
Pravda, já mám displej 4,7 palců a bohatě mi to stačí.
Odpovědět1  0
Opravdu, téměř shodné parametry s Xiaomi Redmi 3 Pro. Jsem rád, že výrobci do telefony cpou baterky s velkou kapacitou, když nechtějí­/nemůžou dávat jiný ­(čti ­"trezorový­") typ.
Odpovědět0  0
Já mám od Xiaomi levný smartphone, nepotřebuji drahý mobil za deset tisíc a více, takže pokud bude z nich prémiová značka, tak půjdu o dům dál, čínských výrobců je naštěstí dostatek.
Odpovědět0  0
Pro mě je zahnutý displej zbytečnost a nejsem posedlý tím, že by mi vadili rámečky. Vše někde začíná a končí.
Odpovědět0  0
Vzhledem k tomu, jak jsou smartphony ­"žrouti energie­", je třeba zvyšovat kapacity akumulátorů a ne RAMku další komponenty, které stejně asi 90 % uživatelů plně nevyužije. Už nyní je třeba rozlišení displejů zbytečné.
Odpovědět1  0
Ta červená by i šla, a růžovoučká to je přece barva mužů :­-D.
Odpovědět0  0
Aktuálně mám smartphone od Xiaomi a je tam pouze Google Play, předtím jsem měl ZTE a kromě Google Play, byl v mobilu Gmail, Google Chrome, Google +. Takže záleží na výrobci jakou smlouvu dokáže uzavřít.
Jinak blotware taky nemám rád a čím ho bude méně tím lépe pro uživatele.
Odpovědět0  0
To je teda aktualita, když v době, kdy ji čtu je nejspíš už pasé.
Odpovědět0  2
a nic jiného, stojím za Applem, ač jinak nakousnuté jablko nemusím. Už tak málo soukromí máme a ještě nám i ten zbytek chtějí vzít, o nic jiného nejde.
Odpovědět0  0
Každá veřejná Wi­-Fi síť je potenciálně nebezpečná.
Odpovědět0  0
Je až s podivem, že takový kolos jako je Samsung nemá výrobu vlastní grafických jader.
Odpovědět0  0
Podle mě, dobrý příslib do budoucna.
Odpovědět0  0
ale který blb si bude nastavovat datum na 1.1.1970?
Odpovědět2  0
Samsung je třeba jako Apple platí se jen a pouze za značku, proto stojí o 7000 Kč více než to samé od výrobce z Číny.
Odpovědět0  0
Změna je problém, když se musí koupit nové vybavení, což při úplně nové technologii výroby nastává. Na co novou linku na novou technologii, když ještě 5 let nebo více můžu vydělávat na té staré, která si už několikrát zaplatila?!
Je to jak s tím ropným průmyslem, jezdíme pořád na naftu a benzín a přitom by to dávno už šlo jinak.
Odpovědět0  0
Tohle by mohlo vyjít, protože se to vyrábí stejně a to jde. Další ­(revoluční­) technologie jistě máme, ale jsou v trezoru a nejspíš ještě dlouho budou. O peníze jde vždy v první řadě a úplná změna výroby by vyšla draho.
Odpovědět0  0
První pravidlo podníkání je vydělat, tak jak to, že cena není taková, aby se něco vydělalo.
Odpovědět0  0
Na co tiskovka, když už všechno víme? Parametry a nejspíše i to co představí.
Odpovědět0  1
Že by konec dvou a více hodinovým nabíjením?! Už by bylo načase, jen aby to se to po těch cca 50% brutálně nezpomalilo, ale když to bude do hodiny, tak to beru.
Odpovědět1  0
Já jsem si jednou rozbil displej, když byl v kapse kalhot, já zakopl a spadnul na něj.
Odpovědět1  0