Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

LG V30 dostává malinovou barevnou variantu

3.1.2018, Jáchym Šlik, aktualita
LG sice na CES 2018 nepředstaví novou vlajkovou loď, přesto se dočkáme alespoň další barevné varianty stávajícího high-endového modelu V30. Dostala označení Raspberry Rose, tedy malinově růžová.
Veletrh CES 2018 sice ještě nezačal, někteří výrobci však začínají chrlit své novinky, které plánují přivézt příští týden do Las Vegas. LG nás jako jeden z mála výrobců nejspíš potěší novými smartphony, vlajkovou loď G7 však mezi nimi nejspíš nenajdeme. Spíše se spekuluje o další generaci telefonu střední třídy K10. Náhradou nám může být alespoň další barevná varianta pro LG V30, které se koncem loňského roku v tichosti konečně dostalo také na český trh, svou cenou však příliš nepotěší. Po černé Aurora Black, stříbrné Cloud Silver, modré Moroccan Blue a fialové Lavender Violet bude na CES 2018 představena nová barevná varianta s označením Raspberry Rose, v překladu malinová růžová. Nebudeme se pouštět do žádných popisů nového odstínu, ten necháme spíše pro naše čtenářky, více než tisíc slov nám v tomto případě poslouží oficiální obrázky, které jihokorejský výrobce zveřejnil ve vydané tiskové zprávě.
 
 
LG V30 Raspberry Rose se začne prodávat krátce po skončení veletrhu CES na domácím korejském trhu a později zamíří na klíčové trhy v Evropě a Asii. V oficiálních materiálech je nová barevná varianta označována jako ideální valentýnský dárek, můžeme tedy předpokládat, že se začne prodávat nejpozději v první polovině února. Dostupnost na českém trhu nebyla potvrzena, prozatím to však nevypadá příliš dobře. LG jej totiž nepovažuje za klíčový i vzhledem k tomu, že trvalo velmi dlouho, než se zde začaly prodávat alespoň základní barevné varianty modelu V30. Po stránce výbavy se malinově růžový smartphone nijak neliší od ostatních odstínů, připravte se tedy na nejlepší parametry druhé poloviny roku 2017, přičemž se LG V30 nemusí být ani srovnání se Samsungem Galaxy Note 8.
 
Voděodolné tělo ukrývá šestipalcový P-OLED s Quad HD rozlišením, poměrem stran 18:9 a podporu HDR10. Uvnitř tepe procesor Snapdragon 835 spolu se 4GB RAM a na zadní straně nalezneme duální fotoaparát kombinující 16MPx a 13MPx snímač. Logo B&O PLAY prozrazuje, že byl zvuk telefonu vyladěn specialisty ze společnosti Bang&Olufsen.
 


reklama