Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

LG potvrdilo G7 ThinQ, známe datum představení

11.4.2018, Jáchym Šlik, aktualita
LG vydalo tiskovou zprávu, ve které potvrzuje svou novou vlajkovou loď G7 ThinQ a rovnou uvádí také datum představení. Mezitím se na internetu objevil obrázek ukazující telefon ve všech barevných verzích.
Spekulací o letošní vlajkové lodi od LG se na internetu objevilo hodně a dlouho nebyl jistý ani její název. Informace o změně názvu se však nakonec nevyplnily a připravovaná novinka se bude jmenovat LG G7 ThinQ, jak uvedl jihokorejský výrobce ve vydané tiskové zprávě. Slovíčko ThinQ naznačuje, že telefon bude využívat umělou inteligenci.
 
 
LG prozatím odhalilo jen logo své nové vlajkové lodi...
 
Poprvé LG takto obrandovalo svůj model V30S ThinQ, který nabízí dodatečné hlasové povely pro Google Assistant nebo režimy fotoaparátu, které telefon automaticky zvolí díky rozpoznání scény. Také v případě G7 ThinQ můžeme očekávat tyto vychytávky, ale s největší pravděpodobností výrobce nezůstane jen u nich. Umělá inteligence by měla přispět ke zvýšení výkonu smartphonu a lepšímu propojení s jinými zařízeními (hlavně s produkty chytré domácnosti), ale podrobnosti se nejspíš dozvíme až při představování telefonu.
 
A k představení dojde 2. května v New Yorku a 3. května v Soulu. Ve skutečnosti budou obě prezentace probíhat současně, ale jelikož jsou metropole v rozdílných časových pásmech, bude se lišit i samotné datum. Kdy se telefon dostane na trh ovšem zatím není jasné.
 
 
...rendery všech barevných variant máme z neoficiálního zdroje.
 
Web Android Headlines mezitím zveřejnil render, na kterém bychom měli vidět LG G7 ThinQ ve všech barevných variantách. Jihokorejský výrobce svou vlajkovou loď nabídne i v několika neokoukaných odstínech včetně růžového nebo zeleného. Co se týče samotného designu, potvrdily se předchozí spekulace, že LG G7 bude mít displej s tenkými rámečky a výřezem v horní části panelu, kde se ukrývá přední fotoaparát, telefonní reproduktor nebo senzory. Skleněná zadní strana ukrývá duální fotoaparát a čtečku otisků prstů.
 
K očekávané výbavě patří šestipalcový LCD displej s rozlišením Quad HD+ a poměrem stran 19.9. Špičkový výkon by měl zajistit procesor Qualcomm Snapdragon 845 doplněný o 6GB RAM. Fotoaparát by měl pořizovat kvalitní snímky v noci, a to díky světelnosti f/1.5.
 


reklama