www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Levnější telefony Samsung si počkají na Android Oreo do roku 2019

Levnější telefony Samsung si počkají na Android Oreo do roku 2019
, , aktualita
Samsung s aktualizacemi na Android Oreo pro telefony nižší a střední nijak nespěchá. V době, kdy už si řada majitelů bude užívat nový Android Pie, teprve vyjde Oreo pro Galaxy J7 a další cenově dostupné modely.
reklama
Samsung plánuje aktualizaci na Android Oreo pro docela dost dalších smartphonů především z nižší až střední třídy, ale kdy vyjde? Plánované termíny vydání by nám mělo prozrazovat několik screenshotů z aplikace Samsung Members, majitelé daných modelů přitom příliš nadšení nebudou. Na oficiální Android 8.0 či 8.1 si budou muset počkat do začátku příštího roku. V té době již bude mít řada jiných telefonů nejnovější Android 9.0 Pie, vždyť aktualizace na tuto verzi začaly tento týden. Připomeňme, že Samsung už Oreo přinesl na několik svých modelů, ale převážně z vyšších tříd. Podpora nižší až střední třídy smartphonů přitom pro jihokorejského výrobce není patrně prioritou.
 
 
Samsung Galaxy J7 (2017) si na Android Oreo také počká do příštího roku
 
Seznam obsahuje dvanáct zástupců, přičemž pouze u nás neprodávané Galaxy J7 Neo by mělo aktualizaci obdržet ještě v prosinci 2018. Pro zbylé modely by měl update vyjít až v únoru příštího roku, někteří si dokonce počkají až do února či března. Nesmíme přitom zapomenout, že termíny se mohou lišit pro různé regiony a především se ještě mohou změnit, pokud by se například při vývoji vyskytly nějaké komplikace. Zmiňovaný seznam předkládáme níže spolu se všemi uvedenými zařízeními:
 
 
Termín plánovaného vydání Modely
Prosinec 2018 Samsung Galaxy J7 Neo
Leden 2019 Samsung Galaxy Tab A (2017), Samsung Galaxy A9 Pro (2016), Samsung Galaxy C7 Pro, Samsung Galaxy C9 Pro, Samsung Galaxy J2 (2018), Samsung Galaxy On5 (2016), Samsung Galaxy On7 (2016), Samsung Galaxy J7 (2018), Samsung Galaxy J7 (2017)
Únor 2019 Samsung Galaxy J7 Max
Březen 2019 Samsung Galaxy J7 (2016)
 
Z dvanácti zmíněných zařízeních jich sedm bylo vydáno už s Androidem Marshmallow, takže Oreo bude již druhou velkou aktualizací. Přesto bychom raději, aby si Samsung trochu pospíšil a uživatelé na updaty nemuseli čekat tak dlouho. Určité zlepšení by v tomto ohledu měl přinést nový Android 9.0 Pie.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Amazon a další investovali 700 mil. USD do EV Rivian Amazon a další investovali 700 mil. USD do EV Rivian
Elektromobily Rivian vzbudily poměrně velký zájem u investorů a podle všeho i u zákazníků kvůli příznivým cenám. Investoři do něj v poslední době nasypali dalších 700 milionů USD, přičemž největším byl Amazon.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
LG V50 ThinQ bude první 5G smartphone této značky LG V50 ThinQ bude první 5G smartphone této značky
LG, stejně jako většina ostatních výrobců, připravuje pro letošní rok smartphone s podporou 5G. Představen by měl být už za týden v rámci veletrhu MWC 2019 a nyní na internet unikly jeho první rendery.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Micro Arcade: zahrajte si Space Invaders nebo Pac-Mana na „kreditce“ Micro Arcade: zahrajte si Space Invaders nebo Pac-Mana na „kreditce“
Společnost Super Impulse představila miniaturní herní konzole, na kterých si můžete zahrát legendární retro tituly. Svými rozměry se blíží kreditní kartě, takže se vejde i do většiny peněženek.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Žlutý Samsung Galaxy S10e určitě nepřehlédnete Žlutý Samsung Galaxy S10e určitě nepřehlédnete
Samsung u jedné ze svých vlajkových lodí vsadí na kanárkově žlutou barvu. Podívejte se na uniklé rendery, které tuto neobvyklou variantu ukazují z obou stran. Galaxy S10e bude cenově nejdostupnějším modelem z celé série.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Levný Huawei Y6 Pro 2019 byl v tichosti představen Levný Huawei Y6 Pro 2019 byl v tichosti představen
I smartphone za pár korun může vypadat k světu. Dokazuje to i nový Huawei Y6 Pro 2019, který se zatím prodává na jediném trhu, ale to se snad brzy změní. Vzhledem k nízké ceně je ovšem nutné čekat kompromisy ve výbavě.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik