www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Levnější Samsung Galaxy M30 má mít 5000mAh baterii

Levnější Samsung Galaxy M30 má mít 5000mAh baterii
, , aktualita
Samsung se snaží útočit na své ztracené pozice. Jeho podíl na trhu postupně klesá a berou si ho čínské značky. Proto chystá nové modely i v low-endové třídě. Nový Galaxy M30 by např. měl bodovat i 5000mAh akumulátorem.
reklama
Samsung je sice stále jedničkou v prodejích telefonů, jeho podíl na trhu se ale velmi rychle snižuje a tuto pozici by již brzy mohlo ohrozit čínské Huawei, které už předstihlo Apple. Samsungu se nedaří zejména ve třídě levnějších telefonů, kde dnes čínské značky hodně bodují, a tak není divu, že si připravuje novinky i do této třídy. Mělo by se jednat o nové modely Galaxy M10, M20 a M30. A právě na neoficiální uniklé informace o Galaxy M30 se dnes podíváme. Ten by měl dostat obrovský 6,38" displej Infinity-U s velmi malým výřezem, kde bude 16MPx selfie kamerka. Rozlišení displeje by mělo být velmi slušných 1080×2220 pixelů.
 
Logo Samsung
 
Na zádi by měly být dokonce tři fotoaparáty. Ten hlavní má mít rozlišení 13 megapixelů, další dva by se pak měl spokojit s 5 megapixely. Zatím ale nevíme, k čemu bude který fotoaparát sloužit. Dále se hovoří o tom, že by telefon měl mít obří akumulátor s kapacitou 5000 mAh. Zatímco modely M10 a M20 by v nabídce měly mířit níže, M30 se bude patrně snažit být více ve střední třídě. Dostane 4 GB RAM a minimálně 64GB úložiště. V prodeji by měla být dokonce varianta se 128 GB. Rozměry by se měly ustálit na 159×75,1×8,4mm.
 
Vše jsou ale zatím jen nepotvrzené informace, takže skutečnost může být ve výsledku odlišná. S napětím budeme očekávat také cenu nových telefonů. Přeci jen má mířit do levnějších tříd.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Tesla chce snížit náklady, propustí 7 % zaměstnanců Tesla chce snížit náklady, propustí 7 % zaměstnanců
Hospodaření automobilky Tesla je velmi bedlivě sledováno, a aby i další čtvrtletí bylo ziskové, rozhodla se společnost dát sbohem 7 % svých zaměstnanců. Potřebuje totiž zlevnit výrobu Modelu 3 a přijít se základní verzí elektromobilu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Motorola vrátí legendární jméno RAZR, chystá skládací telefon Motorola vrátí legendární jméno RAZR, chystá skládací telefon
Skládací telefony jsou mezi výrobci velkým hitem, plánuje je většina velkých hráčů. Nejvíce se sice mluví o Samsungu, ale nějaký skládací přístroj si má chystat i Motorola. A úspěch si chce zajistit i použitím legendárního jména RAZR.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Tesla končí s provizním systémem, je příliš drahý Tesla končí s provizním systémem, je příliš drahý
Mnohé společnosti mají různé provizní systémy (tzv. referral), aby získaly co nejvíce zákazníků. Takový program měla i automobilka Tesla, nicméně jej už za pár týdnů zruší, společnost přichází moc draho.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
McLaren uvádí 600LT Spider, 600 koní bez střechy McLaren uvádí 600LT Spider, 600 koní bez střechy
Automobilka McLaren představila nový roadster 600LT Spider. LT zde znamená Long Tail, tedy prodlouženou záď pro lepší aerodynamiku. Nechybí ani dvakrát přeplňovaná V8, která dává rovných 600 koní.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Čínský developer koupil většinový podíl v bývalém Saabu Čínský developer koupil většinový podíl v bývalém Saabu
Švédská automobilka Saab zbankrotovala už před 7 lety a poté putovala do rukou Číňanů. Dostala jméno NEVS a nyní má opět nového majitele. Je jím čínský developer se zaměřením na zdravotnictví.
18.1.2019, aktualita, Milan Šurkala