www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Levnější Samsung Galaxy M30 má mít 5000mAh baterii

Levnější Samsung Galaxy M30 má mít 5000mAh baterii
, , aktualita
Samsung se snaží útočit na své ztracené pozice. Jeho podíl na trhu postupně klesá a berou si ho čínské značky. Proto chystá nové modely i v low-endové třídě. Nový Galaxy M30 by např. měl bodovat i 5000mAh akumulátorem.
K oblíbeným
reklama
Samsung je sice stále jedničkou v prodejích telefonů, jeho podíl na trhu se ale velmi rychle snižuje a tuto pozici by již brzy mohlo ohrozit čínské Huawei, které už předstihlo Apple. Samsungu se nedaří zejména ve třídě levnějších telefonů, kde dnes čínské značky hodně bodují, a tak není divu, že si připravuje novinky i do této třídy. Mělo by se jednat o nové modely Galaxy M10, M20 a M30. A právě na neoficiální uniklé informace o Galaxy M30 se dnes podíváme. Ten by měl dostat obrovský 6,38" displej Infinity-U s velmi malým výřezem, kde bude 16MPx selfie kamerka. Rozlišení displeje by mělo být velmi slušných 1080×2220 pixelů.
 
Logo Samsung
 
Na zádi by měly být dokonce tři fotoaparáty. Ten hlavní má mít rozlišení 13 megapixelů, další dva by se pak měl spokojit s 5 megapixely. Zatím ale nevíme, k čemu bude který fotoaparát sloužit. Dále se hovoří o tom, že by telefon měl mít obří akumulátor s kapacitou 5000 mAh. Zatímco modely M10 a M20 by v nabídce měly mířit níže, M30 se bude patrně snažit být více ve střední třídě. Dostane 4 GB RAM a minimálně 64GB úložiště. V prodeji by měla být dokonce varianta se 128 GB. Rozměry by se měly ustálit na 159×75,1×8,4mm.
 
Vše jsou ale zatím jen nepotvrzené informace, takže skutečnost může být ve výsledku odlišná. S napětím budeme očekávat také cenu nových telefonů. Přeci jen má mířit do levnějších tříd.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Plug-in hybridy: proč jsou papírové spotřeby úplně mimo? Plug-in hybridy: proč jsou papírové spotřeby úplně mimo?
Už dobře víme, že se papírové spotřeby aut velmi často rozcházejí s realitou dosahovanou na silnicích. Největší kouzla ale výrobci jednoznačně vytváří u plug-in hybridů. Proč tomu tak je a kdo za to vlastně může?
Dnes, článek, Milan Šurkala
Huawei potvrdilo skládací Mate X na září s Androidem Huawei potvrdilo skládací Mate X na září s Androidem
Skládací smartphone Huawei Mate X byl samotným šéfem pro Západní Evropu potvrzen nejpozději na září. Nejvíce překvapivou informací je však to, že navzdory americkému banu bude mít operační systém Google Android.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Google Pay nyní podporuje placení z PayPalu Google Pay nyní podporuje placení z PayPalu
Dnes módní placení pomocí mobilního telefonu a Google Pay bude opět o něco univerzálnější. Platební aplikace Googlu totiž bude vedle platebních karet nově podporovat svázání s účtem od PayPalu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Harry Potter: Wizards Unite přichází i do ČR Harry Potter: Wizards Unite přichází i do ČR
Netrvalo to vůbec dlouho a dlouho očekávaná mobilní hra Harry Potter: Wizards Unite se dostává do dalších zemí včetně té naší. Kdo chce, může si už hru zdarma stáhnout na oficiálních obchodech.
24.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Starší MacBooky Pro mohou mít vadnou baterii, Apple je svolává Starší MacBooky Pro mohou mít vadnou baterii, Apple je svolává
Pokud máte starší Apple MacBook pro (zejména ty koupené v letech 2015 a 2016), může mít váš přístroj vadnou baterii, která se může přehřát a vznítit. Společnost Apple je tak svolává k dobrovolné opravě.
23.6.2019, aktualita, Milan Šurkala