Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak
Komentáře od LeHydrak
Nejzajímavější na tom videu za mně je, že bylo nejspíš natočené dronem DJI Mavic 3 ­(jelikož jeho předchozí video v kterém bylo i několik záběrů z tohoto je právě test onoho dronu­). Protože bych si nikdy nemyslel, že takovéhle záběry bych ním dokázal natočit. Přeci jen asi k něčemu ta drahá mašinka bude. :­-­)
Odpovědět1  0
Levnější Google Pixely ­(3, 3a, 4, 4a, 5­) byly vždy super svou kompaktní velikostí. Prakticky to byl jeden z posledních kompaktních telefonů na trhu. Ale koukám, že šestka už je zase klasické pádlo, jako všechny ostatní telefony. :­-­(
Odpovědět2  0
A já se léta těším, kdy budu moc používat jeden operační systém na mobilu i PC. Chybí mi možnost něco rozdělat na PC a na mobilu cestou do školy ­/ do práce si to dodělat. Bez složitých operací. Chybí mi možnost dělat na mobilu stejné věcí jako na PC. A myslel jsem si, že to je ta budoucnost která by se dala očekávat. Představte si, že by jste měli mobil v podstatě SSD disk, na kterém by byl nahraný OS a zapojením do PC by se přesunul na výkon počítače a monitor. Ale očividně to tak nebude. :­-­(
Odpovědět0  0
Nějak mi tam nesedí rozměry. Pokud by mobil měřil na šířku 77.4 mm, pak by v poměru 21:9 musel mít na výšku minimálně 180 mm. A to spíš víc, protože na rozdíl od boků, nahoře a dole je navíc poměrně dost prostoru.
Odpovědět0  0
Tak jsem se těšil a pak zjistím že hra není kompatibilní s mým telefonem...
Odpovědět0  0
Nevím proč, ale zdá se mi, že Samsung Galaxy J6 vypadá mnohem lépe ­(prémiověji­) než A6. Především díky zadní straně, která u A6 vypadá jako původní řada J ­(2017­) a u J6 zase vypadá jako původní řada A ­(2017­). A až na fotoaparáty mají oba modely podobnou výbavu. Že by si řady vyměnily role? Jsem tedy zvědavý na cenu.
Odpovědět0  0
Nutno podotknout, že za stejnou cenu zakoupíte například Xiaomi Redmi 4A nebo 5A s dvojnásobnou porcí RAM nebo až čtyřnásobnou porcí ROM, lepším procesorem nebo lepším fotoaparátem. Snad jedinými výhodami Nokie 2 je velká kapacita baterie a příslib aktualizace na nejnovější Android. A našla by se i další nejen Čínská konkurence, takže Nokia bude vítězit hlavně tím, že je to prostě Nokia. Tedy pokud vůbec bude vítězit. :­-)
Odpovědět0  0
Tak jsem si říkal ­"No konečně, konečně něco po čem toužím už od té doby co jsem přišel na chytrý mobil­". Ale když jsem si přečetl, že to bude jen f1.5 a f2.4, už jsem tak nadšený nebyl. Je to škoda, že se nic takového v mobilech nepoužívá, ale asi chápu že by to bylo velmi náročné. Kéž by existoval nějaký pořádný fotomobil s možnosti přiclonit třeba až na f6.3 nebo výš, ani by mobil jako takový nemusel mít top parametryco se týče techniky ­(procesor, displej,...­), stačilo by nějaké slušné ohnisko fotoaparátu ­(třeba 35 mm, nebo dual 25 a 50 mm­) a dostatečně velké pixely ­(nejlépe 1­/2.3­' a 12 MPix, třeba jako známe z Panasonicu DMC­-FZ150­-300­). Ale už jsem si zvykl, že jde dnešní technika zcela jiným směrem, než bych si představoval. :­-/
Odpovědět1  0
V prvním odstavci máte chybu ve větě ­"Galaxy A8 ­(2018­) tak můžeme označit za nástupce Galaxy S5 ­(2017­), zatímco...­" Pokud se nemýlím, žádný S5 ­(2017­) neexistuje, zřejmě autor zamýšlel A5 ­(2017­). :­-­)
(Pokud má autor příslušná práva, může tento komentář po opravení smazat)
Odpovědět0  0
Ano, je pravda že nová generace Samsungů ­(2017­) je na tom s poměrem cena ­- výkon hodně špatně, na druhou stranu už teď zlevňují, tak uvidíme co v budoucnu. Sony Xperia XA1 je na tom s poměrem cena ­- výkon celkem slušně, jen z mého pohledu celkem nesmyslný krok zvětšení horních a spodních rámečků. Co se týče Huaweie ­- tam se drží především díky tomu, že navazují na Huawei P8 Lite, který byl velmi úspěšný ­(i já ho mám­) a povedený, ale jestli i ti ­(ob­) nástupci jsou povedení, to nevím.
Odpovědět1  0
Pěkné shrnutí, ale nějak mi tam chybí třeba takový Huawei P10 Lite, respektive Huawei P9 Lite 2017 a jim podobní jako je třeba Samsung Galaxy A5 ­(2017­) nebo Sony Xperia XA1 ­(prostě kategorie mobilů v cenové relaci 6 ­- 8 tisíc, které spojuje 5.2­' Full HD displej ­(kromě Sony, které má 5­' HD displej­) nebo 16­/32 GB ROM a 3 GB RAM. To jsou to mobily špatné, že je nelze doporučit?
Odpovědět1  0
Máte tam chybu ve specifikacích menší Xperie. Máte tam úhlopříčku displeje 6­', místo 5­'. ;­-)
Odpovědět0  0
Jen tak dál, více takovýchto pokusů o menší mobily a méně přerostlých placek. :­-)
Odpovědět0  0
Škoda že v tom seznamu chybí Sony Xperia M5. Sice jde o střední třídu ale je lépe vybavená než třeba Sony Xperia XA.
Odpovědět0  0
Kdyby raději zůstali u osvědčeného 5­' displeje, takhle se to pomalu ani do kapsy nevejde... Jinak to vypadá přinejmenším zajímavě, hlavně co se týče poměru cena­/výbava. Tak uvidíme ale stejně si ho díky většímu displeji ­(už i ten původní Huawei P8 Lite co mám teď je na mne celkem velký­) nekoupím. Škoda, moc mobilů střední třídy s menším displejem tu není...
Odpovědět0  0