www.svetmobilne.cz
>
>

Lego představuje stavebnici Lamborghini Sián FKP 37 v měřítku 1:8

Lego představuje stavebnici Lamborghini Sián FKP 37 v měřítku 1:8
, , aktualita
Lego představilo další stavebnici řady Technic, která zobrazuje některé z legendárních nebo jinak zajímavých aut. Tentokrát je to Lamborghini Sián FKP 37, které má i pohyblivé písty a funkční 8stupňovou převodovku.
K oblíbeným
reklama
Od společnosti Lego jsme se dočkali už několika zajímavých stavebnic řady Technic, které se věnují zajímavým automobilům. V minulosti to byl např. Aston Martin DB5 nebo Bugatti Chiron (dokonce vznikla i replika 1:1). Novinkou je nyní Lamborghini Sián FKP 37 v měřítku 1:8, což znamená rozměry zhruba 60×25×13 cm. Zajímavostí je především to, že i stavebnice si zachovává mnoho funkčních prvků z reálného vozu.
 
Lego Technic Lamborghini Sián FKP 37
 
Vidlicový 12válec tak má pohyblivé písty a je zde i funkční 8stupňová převodovka, kterou lze aktivovat pádly pod volantem. Samozřejmostí je možnost natáčení kol pomocí volantu a funkční pérování obou náprav, nechybí ani křídlové dveře otevírající se nahoru a nastavitelný spoiler.
 
Lego Technic Lamborghini Sián FKP 37
 
I když je originální vůz hybridem, v tomto případě tu nenajdete nic na baterky. Jde o čistě mechanickou záležitost. Stavebnice se celkem skládá z 3696 dílků a Lego za ni chce $379,99, přičemž prodej začne 1. června.
 
Lego Technic Lamborghini Sián FKP 37
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
McDonald's už u svých restaurací postavil 20 nabíječek pro elektromobily McDonald's už u svých restaurací postavil 20 nabíječek pro elektromobily
Řetězec fastfoodových restaurací McDonald's myslí na elektromobilitu a v ČR ve spolupráci s ČEZem postavil už 20 nabíjecích stojanů. Díky tomu si zákazníci mohou během jídla dobít akumulátor svého vozu a prodloužit dojezd.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Garmin uvádí solární chytré hodinky, některé mají nekonečnou výdrž Garmin uvádí solární chytré hodinky, některé mají nekonečnou výdrž
V nabídce Garminu se objevily troje nové chytré hodinky se solárním nabíjením, které může prodloužit jejich výdrž. Jde o fenix 6/6S Pro Solar, tactix Delta Solar a Instinct Solar. V případě těch posledních lze dosáhnout na nekonečnou výdrž.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Qualcomm Snapdragon 865 Plus: nový procesor běží na 3,1 GHz Qualcomm Snapdragon 865 Plus: nový procesor běží na 3,1 GHz
V posledních týdnech se začalo mluvit o tom, že se má přeci jen objevit výše taktovaná verze procesoru Qualcomm Snapdragon 865 Plus. Tak se i skutečně stalo a tento procesor běží na nebývale vysokém taktu 3,1 GHz.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Audi ukázala elektrické SUV Q4 Sportback Audi ukázala elektrické SUV Q4 Sportback
Automobilka Audi chce dále rozšiřovat nabídku svých elektromobilů a představila koncept nového elektrického SUV. Jde o Q4 Sportback e-tron, které bude sportovnější variantou modelu Q4 e-tron.
8.7.2020, aktualita, Milan Šurkala
BMW začíná s příplatkovými funkcemi za předplatné BMW začíná s příplatkovými funkcemi za předplatné
Auta se čím dál tím více stávají službou a vidět je to především u výrobců prémiových vozů. Automobilka BMW tak je jednou z těch, která začíná s nabízením funkcí za příplatek ve formě pravidelného předplatného.
7.7.2020, aktualita, Milan Šurkala