Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kryt pro iPhone 7 nahradí zapalovač i otvírák na pivo

11.3.2017, Jáchym Šlik, aktualita
Majitelé iPhonů se mohou těšit snad z nejširší nabídky ochranných krytů pro své mobily. Není tak těžké mezi nimi najít bizarnosti, jako je kryt s integrovaným zapalovačem a otvírákem. ZeroLemon zase nabízí kryt pro iPhone 7 Plus, který prodlouží výdrž baterie.
Společnost ZVE se může pochlubit poměrně širokou nabídkou krytů pro iPhony, z nichž některé se odlišují od konkurence zajímavými vychytávkami, jako je skryté místo pro platební kartu či integrovaný stojánek. Skutečným unikátem je ovšem kryt disponující elektrickým zapalovačem a otvírákem na pivo. Na první pohled se jedná o obyčejný ochranný kryt, při jehož návrhu nebyl design na prvním místě. Zkrátka zapomeňte na elegantní tvary iPhonu, ale na druhou stranu se nemusíte bát škrábanců či praskliny na displeji po pádu přístroje na zem.

První neobvyklou vychytávkou je elektrický zapalovač, kterým si kuřáci mohou zapalovat cigarety. Není při něm využíván otevřený oheň ani tekutá náplň, pouze je nutné čas od času dobít baterii pomocí konektoru Apple Lightning. Po plném dobití, které zabere méně než dvě hodiny, zvládne zapálit až 560 cigaret. Podle výrobce je navíc zapalovač zcela bezpečný, neboť je ukrytý pod záklapkou, kterou je nutné pro otevření či zavření stisknou třikrát rychle za sebou.

I nekuřáci potom ocení druhou vychytávku, kterou je otvírák na lahve. A to samozřejmě nejen pivní, ale jakékoliv s podobným uzávěrem. Otvírák nijak nenarušuje design krytu, neboť je ukryt podobně jako v kapesním nožíku. Výrobce také uvádí, že je dostatečně kvalitní, takže by jeho použitím nemělo dojít k poškození krytu ani telefonu. Nejnovější model je dostupný ve verzi pro 4,7“ iPhone 7 i 5,5“ iPhone 7 Plus, obdobné kryty ovšem ZVE nabízí rovněž pro některé předchozí generace iPhonů. Na Amazonu stojí 20 dolarů (asi 500 Kč bez DPH).


ZeroLemon nabízí kryt pro iPhone 7 Plus s baterií


Naproti tomu značka ZeroLemon není zcela neznámou, v minulosti totiž překvapilo řadou krytu s integrovanými bateriemi. V případě Samsungu Galaxy S7 Edge se jednalo o kapacitu 8 500 mAh. U krytu Slim Juicer pro iPhone 7 Plus se výrobce držel více při zemi – uvnitř se nachází 5000mAh baterie, která pomůže prodloužit výdrž až o 120 %. K dispozici je také čtveřice světelných diod informující o stavu nabití. Kryt také zvládne ochránit telefon při pádu, ale zvýší jeho tloušťku na 16 mm a téměř zdvojnásobí hmotnost. K sehnání je opět na Amazonu, kde stojí 50 dolarů (1 300 Kč bez DPH).

Zdroj: Phonearena.com (1, 2)
reklama