Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Je libo 8500mAh baterii pro Galaxy S7 Edge?

16.6.2016, Jáchym Šlik, aktualita
Společnost ZeroLemon je proslulá svými kryty pro smartphony, které nejen chrání před poškozením, ale především velmi výrazně zvyšují kapacitu baterie. Jeden takový kryt byl teď představen i pro Samsung Galaxy S7 Edge.
Jedním z velkých problémů dnešních smartphonů zůstává nedostatečná výdrž baterie. Nejlépe na tom není ani vlajková loď Samsung Galaxy S7 Edge, která má 3600mAh baterii, takže většině uživatelů vydrží na jedno nabití maximálně jeden den. Jedním z řešení je pořízení speciálního krytu, který má v sobě integrovanou externí baterii. Expertem v tomto oboru je společnost ZeroLemon, které nedávno začala nabízet kryt s baterií i pro Galaxy S7 Edge.

Baterie uvnitř krytu má kapacitu 8 500 mAh, energie má tedy telefon na rozdávání. A rozdávat ji opravdu může, z krytu lze totiž nabíjet i další zařízení, třeba tablet nebo smartphone známého – stačí ho ke krytu připojit přes USB kabel. Na krytu se nachází také čtveřice barevných světelných diod, která ukazuje dostupnou kapacitu externí baterie. Telefonu zůstává podpora rychlého nabíjení Quick Charge 2.0, externí baterie ovšem tuto technologii nepodporuje.Kryt je vyroben z měkkého polyuretanu (TPU), takže smartphone ochrání i před těžšími pády a nárazy. Musíte ovšem počítat s tím, že z elegantního Samsungu Galaxy S7 Edge se po vložení do krytu stane nevzhledná cihla. Samotný kryt měří 164,3 x 77,6 x 20,7 mm a váží 218 g. Navíc uživatel přijde o možnost používání NFC a bezdrátového nabíjení. Kryt ZeroLemon pro Samsung Galaxy S7 Edge je k dostání na americkém Amazonu za sníženou cenu 60 dolarů (1450 Kč bez DPH), něžná cena činí 100 dolarů (2 400 Kč bez DPH).

Levnějším, jednodušším a elegantnějším řešením je podle nás kombinace externí baterie a klasického krytu.

Zdroj: Gsmarena.com


reklama