www.svetmobilne.cz
>
>
>

Kingston oznámil microSDHC kartu Class 10 s kapacitou 16 GB

Kingston oznámil microSDHC kartu Class 10 s kapacitou 16 GB
, , aktualita
Společnost Kingston má s výrobou paměťových microSD a microSDHC karet bohaté zkušenosti. Zatímco se někteří její konkurenti věnují především snaze o co největší kapacitu, Kingston se zaměřuje i na výkon a rychlost.
K oblíbeným
reklama
Důkazem toho je právě představená paměťová karta, která na svém povrchu nenese označení ani Class 2, ani Class 4, ani Class 6, ale rovnou Class 10, což především udává minimální rychlost přenosu dat 10 MB/s.Je samozřejmě nutné mít i zařízení schopné využít takové rychlosti, ale to už není starost výrobce. Vysoký výkon samozřejmě není zadarmo, cena 138 amerických dolarů se může jevit za "pouhých" 16 GB prostoru jako příliš mnoho, ale cena postupem času samozřejmě klesne a cena ze drahý vývoj se prostě nějak zaplatit musí:).
reklama
Nejnovější články
Samsung DeX končí s Linuxem, na Androidu 10 už nebude Samsung DeX končí s Linuxem, na Androidu 10 už nebude
Samsung DeX umožňuje uživatelům rozjet v podstatě klasické PC pomocí telefonu. Stačí příslušná konzole nebo kabel, potřebné periferie a máme tu počítač. Od Androidu 10 už ale nebude podporován Linux.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Google Pixel 4 trápí nepříliš bezpečné odemykání tváří Google Pixel 4 trápí nepříliš bezpečné odemykání tváří
Nové telefony Google Pixel 4 a Pixel 4 XL se chlubí tím, že mají odemykání pomocí rozpoznání tváře a už nemají čtečku otisků prstů. Jak se ale ukazuje, řešení ani zdaleka nedosahuje kvalit toho od Applu a telefon může nepovolaná osoba docela snadno odemknout.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Už 50 % iPhonů používá nejnovější iOS 13 Už 50 % iPhonů používá nejnovější iOS 13
Rychlost upgradu telefonů iPhone na nový operační systém iOS 13 je opravdu velmi rychlá. Má jej nainstalovaný už 50 % všech uživatelů, o čemž si konkurenční Android může jen nechat zdát. Nový iPadOS pro iPady je na tom ale o trochu hůře.
20.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Volvo XC40 Recharge: první elektrické SUV značky Volvo XC40 Recharge: první elektrické SUV značky
Volvo se chce stát jakousi evropskou Teslou a být prémiovou značkou vyrábějící elektromobily. Vedle značné hybridizace portfolia to má být i uvádění nových typů elektromobilů a prvním z nich je SUV XC40 Recharge.
19.10.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Samsung Galaxy S10 má chybu čtečky otisků prstů, může ho odemknout kdokoli Samsung Galaxy S10 má chybu čtečky otisků prstů, může ho odemknout kdokoli
High-endový telefon Samsung Galaxy S10 má velmi nepříjemnou chybu čtečky otisků prstů. Při použití některých ochranných skel je totiž možné telefon odemknout jakýmkoli prstem, nikoli jen tím registrovaným.
18.10.2019, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře