www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

iPhone 8 na nových obrázcích. Prohlédněte si zatím nejpravděpodobnější podobu

iPhone 8 na nových obrázcích. Prohlédněte si zatím nejpravděpodobnější podobu
, , aktualita
O iPhonu 8 už bylo napsáno nespočet znaků a objevil se rovněž na řadě obrázků, nejčastěji fanouškovských konceptech nebo technických nákresech. Nyní se nám telefon odhalil na docela důvěryhodných renderech, a to včetně videa.reklama
iPhone 8 je patrně nejočekávanějším smartphonem letošního roku, není tedy divu, že je kolem něj velký povyk, ačkoliv do jeho představení nejspíš zbývají ještě čtyři měsíce. Nebyl by týden, kdy by se neobjevilo alespoň několik „zaručeně pravých“ informací o tomto modelu. Bylo mezi nimi už několik úniků, které nám měly ukazovat nebo alespoň naznačovat podobu „osmičkového“ iPhonu. Nyní ovšem přišel zatím nejpřesnější a nejdůvěryhodnější z nich. Je pod ním podepsán také bloger @OnLeaks, který patří k nejdůvěryhodnějším zdrojům. Přesto bychom měli myslet na to, že i mistr tesař se někdy utne, a tak uváděná podoba iPhonu 8 může být daleko od pravdy. Už jen z důvodu, že Apple prý experimentuje s více variantami a nebylo dlouho jasné, která se nakonec dočká sériové výroby.

Počítačové rendery, údajně vycházející z interních informací, ukazují telefon o rozměrech 143,5 x 70,9 x 7,7 mm. Podle očekávání je vybaven kovovým rámem v kombinaci se skleněnou přední i zadní stranou. Na zádech nelze přehlédnout vertikálně orientovaný modul fotoaparátu vystupující z povrchu zařízení. Obsahuje dva snímače, mezi kterými nalezneme umístěný LED blesk. V případě iPhonu 7 Plus, který je rovněž osazen duálním fotoaparátem, byl přitom modul orientován vertikálně a světelné diody se nacházely mimo něj.¨

Není těžké si všimnout, že dva snímače se nacházejí také na přední straně, takže iPhone 8 má podle těchto renderů dokonce také duální přední fotoaparát. Naopak marně bychom hledali čtečku otisků prstů Touch ID. Buď ji tedy výrobce integroval opravdu neviditelně, nebo od tohoto řešení upustil, a raději dal přednost rozpoznání obličeje. Už předchozí spekulace tvrdily, že iPhone 8 bude vybaven OLED displejem zasahujícím až k samým okrajům. Rozvržení prvků na kovovém rámu se prakticky nezměnilo, na svém místě tak zůstala všechna tlačítka, slot na SIM kartu, reproduktor i Lightning konektor. Asi nikoho už nepřekvapí absence 3,5mm audio jacku.


Líbila by se vám podoba iPhonu 8, kterou nám naznačují výše uvedené obrázky a videa?

Zdroj: Mysmartprice.com
reklama
Nejnovější články
Tesla Roadster 2 bude nejrychlejším autem světa Tesla Roadster 2 bude nejrychlejším autem světa
Tesla odhalila druhou generaci svého sporťáku Roadster, který se dostane na trh v roce 2020 a ponese astronomickou cenu. Na druhou stranu však zákazníci získají jeden z nejrychlejších automobilů světa.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Elektrický kamion Tesla Semi zrychlí na stovku za 5 sekund Elektrický kamion Tesla Semi zrychlí na stovku za 5 sekund
Elon Musk ukázal světu svůj první elektrický tahač Tesla Semi, který poznáte podle futuristického designu i nezvyklého zrychlení. Jaký je jeho dojezd a jakými dalšími technologiemi disponuje?
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Nejnovější Moto Mod udělá z telefonu Polaroid Nejnovější Moto Mod udělá z telefonu Polaroid
Motorola představila další příslušenství pro smartphony řady Moto Z. Polaroid Insta-Share Printer umožňuje okamžitě vytisknout pořízené fotografie, a to navíc se samolepící zadní stranou.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Apple je zpět na trůnu, prodal více wearables než Xiaomi a Fitbit Apple je zpět na trůnu, prodal více wearables než Xiaomi a Fitbit
Apple se ve třetím čtvrtletí 2017 vrátil na první pozici v počtu prodaných nositelných zařízení, jako jsou chytré hodinky a náramky. Rozdíly na prvních třech pozicích jsou však stále velmi těsné, ostatní konkurence sotva drží krok.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Stáhněte si nový Firefox Quantum pro Android a iOS Stáhněte si nový Firefox Quantum pro Android a iOS
Mozilla vydala internetový prohlížeč Firefox Quantum, který se vyznačuje přepracovaným designem, přidanými funkcemi a především vyšší rychlostí, která se však zatím příliš netýká mobilní verze.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik