www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

iPhone 8 na nových obrázcích. Prohlédněte si zatím nejpravděpodobnější podobu

iPhone 8 na nových obrázcích. Prohlédněte si zatím nejpravděpodobnější podobu
, , aktualita
O iPhonu 8 už bylo napsáno nespočet znaků a objevil se rovněž na řadě obrázků, nejčastěji fanouškovských konceptech nebo technických nákresech. Nyní se nám telefon odhalil na docela důvěryhodných renderech, a to včetně videa.reklama
iPhone 8 je patrně nejočekávanějším smartphonem letošního roku, není tedy divu, že je kolem něj velký povyk, ačkoliv do jeho představení nejspíš zbývají ještě čtyři měsíce. Nebyl by týden, kdy by se neobjevilo alespoň několik „zaručeně pravých“ informací o tomto modelu. Bylo mezi nimi už několik úniků, které nám měly ukazovat nebo alespoň naznačovat podobu „osmičkového“ iPhonu. Nyní ovšem přišel zatím nejpřesnější a nejdůvěryhodnější z nich. Je pod ním podepsán také bloger @OnLeaks, který patří k nejdůvěryhodnějším zdrojům. Přesto bychom měli myslet na to, že i mistr tesař se někdy utne, a tak uváděná podoba iPhonu 8 může být daleko od pravdy. Už jen z důvodu, že Apple prý experimentuje s více variantami a nebylo dlouho jasné, která se nakonec dočká sériové výroby.

Počítačové rendery, údajně vycházející z interních informací, ukazují telefon o rozměrech 143,5 x 70,9 x 7,7 mm. Podle očekávání je vybaven kovovým rámem v kombinaci se skleněnou přední i zadní stranou. Na zádech nelze přehlédnout vertikálně orientovaný modul fotoaparátu vystupující z povrchu zařízení. Obsahuje dva snímače, mezi kterými nalezneme umístěný LED blesk. V případě iPhonu 7 Plus, který je rovněž osazen duálním fotoaparátem, byl přitom modul orientován vertikálně a světelné diody se nacházely mimo něj.¨

Není těžké si všimnout, že dva snímače se nacházejí také na přední straně, takže iPhone 8 má podle těchto renderů dokonce také duální přední fotoaparát. Naopak marně bychom hledali čtečku otisků prstů Touch ID. Buď ji tedy výrobce integroval opravdu neviditelně, nebo od tohoto řešení upustil, a raději dal přednost rozpoznání obličeje. Už předchozí spekulace tvrdily, že iPhone 8 bude vybaven OLED displejem zasahujícím až k samým okrajům. Rozvržení prvků na kovovém rámu se prakticky nezměnilo, na svém místě tak zůstala všechna tlačítka, slot na SIM kartu, reproduktor i Lightning konektor. Asi nikoho už nepřekvapí absence 3,5mm audio jacku.


Líbila by se vám podoba iPhonu 8, kterou nám naznačují výše uvedené obrázky a videa?

Zdroj: Mysmartprice.com
reklama
Nejnovější články
Aston Martin uvede elektrický sedan RapidE Aston Martin uvede elektrický sedan RapidE
Do hry se vrací idea supersportovního elektrického sedanu Aston Matin RapidE. Společnost chce v následujících letech přijít s elektromobilem s nevšedními výkony. K dispozici ale bude pouze limitované množství.
27.6.2017,  aktualita, Milan Šurkala
Google Pixel 2 a Pixel XL 2 začínají poodhalovat svou výbavu Google Pixel 2 a Pixel XL 2 začínají poodhalovat svou výbavu
Především skalní fanoušci Androidu netrpělivě vyhlížejí druhou generaci smartphonů Pixel od Googlu. Údajná výbava obou modelů se právě dostala na veřejnost. Pokud jsou informace pravdivé, bude představen pětipalcový a šestipalcový model.
26.6.2017,  aktualita, Jáchym Šlik
Na Galaxy Note 8 si asi počkáme do září. Cena nepotěší Na Galaxy Note 8 si asi počkáme do září. Cena nepotěší
Podle nejnovějších informací o Galaxy Note 8 bude novinka velmi podobná modelu Galaxy S8+. Představena nejspíš bude o měsíc později a cena bude zatím nejvyšší, jakou jsme mohli vidět u telefonů od Samsungu.
26.6.2017,  aktualita, Jáchym Šlik
Lenovo oslaví výročí ThinkPadem v retro designu, plánuje také flexibilní notebook Lenovo oslaví výročí ThinkPadem v retro designu, plánuje také flexibilní notebook
Pracovní notebooky ThinkPad jsou s námi na světě už 25 let a Lenovo se rozhodlo toto výročí oslavit retro modelem. Výrobce také ukázal, jak by mohly vypadat ThinkPady budoucnosti s flexibilním displejem.
26.6.2017,  aktualita, Jáchym Šlik
Kodak představil své první dva tablety s Androidem Kodak představil své první dva tablety s Androidem
Archos a Kodak společně uvedou na český trh cenově dostupné tablety, které mají Android Nougat, podporu dvou SIM karet a velmi příznivé cenovky. V nabídce bude sedmi- a desetipalcová varianta.
26.6.2017,  aktualita, Jáchym Šlik