Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

iPhone 7 může dostat duální fotoaparát, iPhone 7S OLED displej

4.3.2016, Jan Pánek, aktualita
Apple si sice svá data chrání velmi pečlivě, na světlo světa se ale často dostávají nenápadné informace, které se za několik měsíců potvrdí. Je tedy možné, že Apple plánuje duální kameru a další rok i OLED displej.
Apple je znám tím, že na každém iPhonu představí jednu velkou inovaci, kvůli níž si potom daný telefon koupí velké množství lidí. Za minulý rok můžeme mluvit o funkci 3D Touch.

Tento rok ale Sony předpovídá rok telefonů s duálními fotoaparáty. Je možné, že ani Apple nebude výjimkou a představí model, který bude skutečně zadním duálním fotoaparátem disponovat.

Podle zdroje se ale má stát daleko více změn. Letošní iPhony 7 a 7 Plus se možná přejmenují. Větší model by se měl ale dočká nejen jiného jméno - iPhone 7 Pro -, ale i výrazně lepších parametrů než menší model.

Ten by si měl zachovat 4,7" úhlopříčku. Přitom by duální fotoaparát měl patřit k vlastnostem pouze většího modelu. Informace o dvou různě vybavených telefonech se ale nejeví jako příliš pravděpodobné. Už u modelu iPhone 6 si někteří uživatelé stěžovali na zbytečné zvětšení displeje a teď by jim ještě Apple osekal výbavu?

Další informace hovoří o roku 2017 a iPhonech 7S. I když se původně odhadovalo, že by iPhony mohly dostat OLED displeje později, možná se tak stane již u těchto modelů. Změna displeje by šla ruku v ruce se změnou designu.

Již dlouho se hovoří o tom, že příští iPhony dorazí bez klasického audio výstupu jack 3,5, a to kvůli snižování tloušťky zařízení. Přitom OLED displeje jsou ještě tenčí než LCD displeje. To by umožnilo snížit tloušťku ještě více. Navíc by to mohlo přinést i snížení spotřeby.

Zdroje: PhoneArena 1, 2
reklama