www.svetmobilne.cz
>
>
>

Huawei propaguje model P20 Pro obřími sochami krkavců

Huawei propaguje model P20 Pro obřími sochami krkavců
, , aktualita
Huawei si ve Velké Británii vymyslel velmi neobvyklou reklamní kampaň pro svou vlajkovou loď P20 Pro se třemi fotoaparáty. Telefon bude propagovat pěti sochami krkavců a jejich vyfocením se fanoušci mohou zapojit do soutěže.
reklama
Huawei investuje nemalé prostředky do reklamy, kterou podporuje prodej svých smartphonů. A výjimkou není ani vlajková loď P20 Pro. U nás telefon můžeme vídat na internetových bannerech, v televizních spotech či na venkovních plakátech. Britská pobočka společnosti se ovšem ve Velké Británii snaží o kreativnější formy kampaně. Ještě před samotným představením telefonu před londýnskými obchody Applu zaparkovaly náklaďáky s billboardem, které lákaly na nový model od Huawei. Tentokrát se na některých místech ve Velké Británii objevily velké sochy krkavce a opět jde o součást kampaně na nový Huawei P20 Pro.
 
Společnost tvrdí, že se tímto krokem snaží přinést do měst divokou přírodu. Podle několika průzkumů, každý s přibližně dvěma tisíci respondenty, by se 79 % Britů chtělo dostat blíže divoké přírodě a 20 % z nich by si odtud rádo pořídilo nějaký snímek. A proč zrovna krkavec? Jen 2 % dotázaných tvrdí, že se ve svém okolí mohou setkat s tímto ptačím druhem. Huawei jim proto dal možnost spatři krkavce alespoň v podobě soch v nadživotní velikosti. Každá měří skoro 2,5 metru na výšku a 1,2 metru na šířku.
 
 
Pokud kolemjdoucího příliš nevyděsí, třeba kvůli spojitosti s Hitchcockovým hororem Ptáci, může sochu krkavce vyfotit a zajít se snímkem do některého ze zapojených obchodů Vodafone, kde získá další instrukce  pro zapojení do soutěže. Hlavní cenou je výlet do Jihoafrické republiky, kde výherce spatří na vlastní oči safari. K největším lákadlům nové vlajkové lodi patří trojitý zadní fotoaparát vyladěný společností Leica, proto tedy motiv focení.
 
Jeden z krkavců byl umístěn nedaleko londýnského Toweru. Legenda přitom tvrdí, že jakmile šest krkavců opustí Tower, dojde k pádu monarchie. Huawei si přitom nechtěl pohrávat s legendami, navíc krátce před konáním svatby prince Harryho, proto nechal vyrobit pouze pět soch. S krkavci bude společnost cestovat po celé Británii, aby se soutěže mohli zúčastnit obyvatelé různých měst. V blízké době se tedy obří krkavci objeví v městech Glasgow, Edinburgh, Newcastle, York, Leeds, Manchester, Liverpool, Birmingham a Cardiff.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
iPhone X možná trápí praskající sklo fotoaparátu iPhone X možná trápí praskající sklo fotoaparátu
Někteří uživatelé iPhonu X se setkali s tím, že sklo kryjící duální zadní fotoaparát samovolně praská. Apple navíc problém nevyřeší bezplatně v rámci záruky, ale požaduje za výměnu velmi vysoké poplatky.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung prohrál patentový spor, zaplatí Applu 539 milionů USD Samsung prohrál patentový spor, zaplatí Applu 539 milionů USD
Samsung a Apple vedou neustále patentové spory a žalují se navzájem. V jednom letitém sporu, kdy Apple žaloval Samsung, bylo konečně rozhodnuto. Pro tentokrát to odnesl Samsung a zaplatí přes půl miliardy dolarů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Výrobce Essential Phonu je ve finančních problémech Výrobce Essential Phonu je ve finančních problémech
Společnost Essential Inc, kterou založil Andy Rubin, se potýká s finančními problémy. Z uniklého interního e-mailu je patrné, že vyloučena není akvizice. Podle spekulací byl navíc možná zrušen připravovaný smartphone.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Huawei přestane odemykat bootloadery svých telefonů Huawei přestane odemykat bootloadery svých telefonů
Huawei vypíná své stránky, prostřednictvím kterých mohou zákazníci získat kód pro odemknutí bootloaderu. Důvodem je snaha zabránit problémům se smartphony. Nové modely už mají smůlu, a pro ty starší bude služba fungovat ještě 60 dnů.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Meizu M8c: nižší třída s pár překvapeními Meizu M8c: nižší třída s pár překvapeními
Meizu oznámilo nový smartphone M8c, který se zařadí mezi cenově nejdostupnější modely na trhu. Na jedné straně přináší moderní displej 18:9 a funkci rozpoznání obličeje, ale na druhé straně spoléhá na starší Android či plastové tělo.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik