www.svetmobilne.cz
>
>
>

Huawei propaguje model P20 Pro obřími sochami krkavců

Huawei propaguje model P20 Pro obřími sochami krkavců
, , aktualita
Huawei si ve Velké Británii vymyslel velmi neobvyklou reklamní kampaň pro svou vlajkovou loď P20 Pro se třemi fotoaparáty. Telefon bude propagovat pěti sochami krkavců a jejich vyfocením se fanoušci mohou zapojit do soutěže.
reklama
Huawei investuje nemalé prostředky do reklamy, kterou podporuje prodej svých smartphonů. A výjimkou není ani vlajková loď P20 Pro. U nás telefon můžeme vídat na internetových bannerech, v televizních spotech či na venkovních plakátech. Britská pobočka společnosti se ovšem ve Velké Británii snaží o kreativnější formy kampaně. Ještě před samotným představením telefonu před londýnskými obchody Applu zaparkovaly náklaďáky s billboardem, které lákaly na nový model od Huawei. Tentokrát se na některých místech ve Velké Británii objevily velké sochy krkavce a opět jde o součást kampaně na nový Huawei P20 Pro.
 
Společnost tvrdí, že se tímto krokem snaží přinést do měst divokou přírodu. Podle několika průzkumů, každý s přibližně dvěma tisíci respondenty, by se 79 % Britů chtělo dostat blíže divoké přírodě a 20 % z nich by si odtud rádo pořídilo nějaký snímek. A proč zrovna krkavec? Jen 2 % dotázaných tvrdí, že se ve svém okolí mohou setkat s tímto ptačím druhem. Huawei jim proto dal možnost spatři krkavce alespoň v podobě soch v nadživotní velikosti. Každá měří skoro 2,5 metru na výšku a 1,2 metru na šířku.
 
 
Pokud kolemjdoucího příliš nevyděsí, třeba kvůli spojitosti s Hitchcockovým hororem Ptáci, může sochu krkavce vyfotit a zajít se snímkem do některého ze zapojených obchodů Vodafone, kde získá další instrukce  pro zapojení do soutěže. Hlavní cenou je výlet do Jihoafrické republiky, kde výherce spatří na vlastní oči safari. K největším lákadlům nové vlajkové lodi patří trojitý zadní fotoaparát vyladěný společností Leica, proto tedy motiv focení.
 
Jeden z krkavců byl umístěn nedaleko londýnského Toweru. Legenda přitom tvrdí, že jakmile šest krkavců opustí Tower, dojde k pádu monarchie. Huawei si přitom nechtěl pohrávat s legendami, navíc krátce před konáním svatby prince Harryho, proto nechal vyrobit pouze pět soch. S krkavci bude společnost cestovat po celé Británii, aby se soutěže mohli zúčastnit obyvatelé různých měst. V blízké době se tedy obří krkavci objeví v městech Glasgow, Edinburgh, Newcastle, York, Leeds, Manchester, Liverpool, Birmingham a Cardiff.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
McLaren uvádí 600LT Spider, 600 koní bez střechy McLaren uvádí 600LT Spider, 600 koní bez střechy
Automobilka McLaren představila nový roadster 600LT Spider. LT zde znamená Long Tail, tedy prodlouženou záď pro lepší aerodynamiku. Nechybí ani dvakrát přeplňovaná V8, která dává rovných 600 koní.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Čínský developer koupil většinový podíl v bývalém Saabu Čínský developer koupil většinový podíl v bývalém Saabu
Švédská automobilka Saab zbankrotovala už před 7 lety a poté putovala do rukou Číňanů. Dostala jméno NEVS a nyní má opět nového majitele. Je jím čínský developer se zaměřením na zdravotnictví.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Zlevněná výměna baterií iPhonů přišla Apple draho, zájem byl 10násobný Zlevněná výměna baterií iPhonů přišla Apple draho, zájem byl 10násobný
Zájem o zlevněnou výměnu baterií u telefonů Apple iPhone byl až 10krát větší, než Apple očekával. I to se projevilo na zhoršených odhadech hospodářských výsledků pro poslední čtvrtletí. Program vyšel Apple hodně draho.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Facelift BMW 7 může mít V12 i hybrid Facelift BMW 7 může mít V12 i hybrid
Mnichovská automobilka představila facelift luxusního sedanu BMW řady 7. Ten se na první pohled liší obrovskými, o 40 % většími ledvinkami. V nabídce bude nadále motor V12 a dostane se také na hybridní verzi.
17.1.2019, aktualita, Milan Šurkala
Apple představil pouzdra na nové iPhony s akumulátorem Apple představil pouzdra na nové iPhony s akumulátorem
Pokud je vám výdrž nových iPhonů málo, pak má pro vás výrobce nová oficiální pouzdra, která výdrž těchto telefonů značně prodlouží. Obsahují totiž vestavěný akumulátor a podporují i bezdrátové nabíjení.
17.1.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář