www.svetmobilne.cz
>
>
>

Huawei propaguje model P20 Pro obřími sochami krkavců

Huawei propaguje model P20 Pro obřími sochami krkavců
, , aktualita
Huawei si ve Velké Británii vymyslel velmi neobvyklou reklamní kampaň pro svou vlajkovou loď P20 Pro se třemi fotoaparáty. Telefon bude propagovat pěti sochami krkavců a jejich vyfocením se fanoušci mohou zapojit do soutěže.
reklama
Huawei investuje nemalé prostředky do reklamy, kterou podporuje prodej svých smartphonů. A výjimkou není ani vlajková loď P20 Pro. U nás telefon můžeme vídat na internetových bannerech, v televizních spotech či na venkovních plakátech. Britská pobočka společnosti se ovšem ve Velké Británii snaží o kreativnější formy kampaně. Ještě před samotným představením telefonu před londýnskými obchody Applu zaparkovaly náklaďáky s billboardem, které lákaly na nový model od Huawei. Tentokrát se na některých místech ve Velké Británii objevily velké sochy krkavce a opět jde o součást kampaně na nový Huawei P20 Pro.
 
Společnost tvrdí, že se tímto krokem snaží přinést do měst divokou přírodu. Podle několika průzkumů, každý s přibližně dvěma tisíci respondenty, by se 79 % Britů chtělo dostat blíže divoké přírodě a 20 % z nich by si odtud rádo pořídilo nějaký snímek. A proč zrovna krkavec? Jen 2 % dotázaných tvrdí, že se ve svém okolí mohou setkat s tímto ptačím druhem. Huawei jim proto dal možnost spatři krkavce alespoň v podobě soch v nadživotní velikosti. Každá měří skoro 2,5 metru na výšku a 1,2 metru na šířku.
 
 
Pokud kolemjdoucího příliš nevyděsí, třeba kvůli spojitosti s Hitchcockovým hororem Ptáci, může sochu krkavce vyfotit a zajít se snímkem do některého ze zapojených obchodů Vodafone, kde získá další instrukce  pro zapojení do soutěže. Hlavní cenou je výlet do Jihoafrické republiky, kde výherce spatří na vlastní oči safari. K největším lákadlům nové vlajkové lodi patří trojitý zadní fotoaparát vyladěný společností Leica, proto tedy motiv focení.
 
Jeden z krkavců byl umístěn nedaleko londýnského Toweru. Legenda přitom tvrdí, že jakmile šest krkavců opustí Tower, dojde k pádu monarchie. Huawei si přitom nechtěl pohrávat s legendami, navíc krátce před konáním svatby prince Harryho, proto nechal vyrobit pouze pět soch. S krkavci bude společnost cestovat po celé Británii, aby se soutěže mohli zúčastnit obyvatelé různých měst. V blízké době se tedy obří krkavci objeví v městech Glasgow, Edinburgh, Newcastle, York, Leeds, Manchester, Liverpool, Birmingham a Cardiff.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Škoda Scala, nástupce Rapidu se postupně odhaluje Škoda Scala, nástupce Rapidu se postupně odhaluje
Nový kompaktní model Škody je už za dveřmi a automobilka nám jej postupně odhaluje. Už jsme viděli teaser v podobě siluety vozu, sportovní koncept Vision RS a nyní se dozvídáme i jméno. Bude se jmenovat Škoda Scala.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Apple nesouhlasí s Austrálii, nechce backdoory v iOS ze zákona Apple nesouhlasí s Austrálii, nechce backdoory v iOS ze zákona
Nejen USA nebo Čína chtějí špehovat své obyvatele. Zadní vrátka do telefonů svých obyvatel by velmi ráda viděla i Austrálie. Společnost Apple se tak už ohradila proti navrhovanému zákonu, který by to chtěl zavést.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Tesla vyrobila už 100 tisíc kusů Modelu 3 Tesla vyrobila už 100 tisíc kusů Modelu 3
Tesla Model 3 je jedním z nejúspěšnějších vozů na americkém trhu, ve třídě elektromobilů drtivě vede. Automobilka sice stále zdaleka nepokryla všechny objednávky na vůz, nicméně slaví alespoň milník 100 tisíc vyrobených vozů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Garmin Instinct: chytré hodinky do náročných podmínek Garmin Instinct: chytré hodinky do náročných podmínek
Garmin rozšířil svou nabídku chytrých sportovních hodinek o novou řadu Instinct, která je zaměřena primárně na vysokou odolnost a nabízí měření pohybových aktivit i navigaci v terénu. Cena je přitom příznivější než u modelů Fenix.
14.10.2018, aktualita, Jáchym Šlik
Honor 8X a Honor Band 4: ceny i dostupnost na českém trhu Honor 8X a Honor Band 4: ceny i dostupnost na českém trhu
Honor 8X si odbyl svou evropskou premiéru tento týden na Pražském hradě, kde jsme se dozvěděli také českou cenu tohoto velkého smartphonu. Na tuzemský trh míří také chytrý náramek Honor Band 4.
14.10.2018, aktualita, Jáchym Šlik