www.svetmobilne.cz
>
>
>

Huawei propaguje model P20 Pro obřími sochami krkavců

Huawei propaguje model P20 Pro obřími sochami krkavců
, , aktualita
Huawei si ve Velké Británii vymyslel velmi neobvyklou reklamní kampaň pro svou vlajkovou loď P20 Pro se třemi fotoaparáty. Telefon bude propagovat pěti sochami krkavců a jejich vyfocením se fanoušci mohou zapojit do soutěže.
reklama
Huawei investuje nemalé prostředky do reklamy, kterou podporuje prodej svých smartphonů. A výjimkou není ani vlajková loď P20 Pro. U nás telefon můžeme vídat na internetových bannerech, v televizních spotech či na venkovních plakátech. Britská pobočka společnosti se ovšem ve Velké Británii snaží o kreativnější formy kampaně. Ještě před samotným představením telefonu před londýnskými obchody Applu zaparkovaly náklaďáky s billboardem, které lákaly na nový model od Huawei. Tentokrát se na některých místech ve Velké Británii objevily velké sochy krkavce a opět jde o součást kampaně na nový Huawei P20 Pro.
 
Společnost tvrdí, že se tímto krokem snaží přinést do měst divokou přírodu. Podle několika průzkumů, každý s přibližně dvěma tisíci respondenty, by se 79 % Britů chtělo dostat blíže divoké přírodě a 20 % z nich by si odtud rádo pořídilo nějaký snímek. A proč zrovna krkavec? Jen 2 % dotázaných tvrdí, že se ve svém okolí mohou setkat s tímto ptačím druhem. Huawei jim proto dal možnost spatři krkavce alespoň v podobě soch v nadživotní velikosti. Každá měří skoro 2,5 metru na výšku a 1,2 metru na šířku.
 
 
Pokud kolemjdoucího příliš nevyděsí, třeba kvůli spojitosti s Hitchcockovým hororem Ptáci, může sochu krkavce vyfotit a zajít se snímkem do některého ze zapojených obchodů Vodafone, kde získá další instrukce  pro zapojení do soutěže. Hlavní cenou je výlet do Jihoafrické republiky, kde výherce spatří na vlastní oči safari. K největším lákadlům nové vlajkové lodi patří trojitý zadní fotoaparát vyladěný společností Leica, proto tedy motiv focení.
 
Jeden z krkavců byl umístěn nedaleko londýnského Toweru. Legenda přitom tvrdí, že jakmile šest krkavců opustí Tower, dojde k pádu monarchie. Huawei si přitom nechtěl pohrávat s legendami, navíc krátce před konáním svatby prince Harryho, proto nechal vyrobit pouze pět soch. S krkavci bude společnost cestovat po celé Británii, aby se soutěže mohli zúčastnit obyvatelé různých měst. V blízké době se tedy obří krkavci objeví v městech Glasgow, Edinburgh, Newcastle, York, Leeds, Manchester, Liverpool, Birmingham a Cardiff.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Google sleduje polohu, i když nechcete. Má více funkcí sledování Google sleduje polohu, i když nechcete. Má více funkcí sledování
I když vypnete ukládání historie navštívených míst, Google vaši polohu stále sleduje. Zjistilo se totiž, že spousta dalších aplikací s těmito údaji dále pracuje. Nejde však o nějaký prohřešek, problém je jen v tom, že musíte zakázat více služeb.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Honor 9 Lite zlevnil pod hranici 5 000 Kč Honor 9 Lite zlevnil pod hranici 5 000 Kč
Oblíbený smartphone střední třídy Honor 9 Lite dočasně zlevnil o tisícikorunu. Pokud jste si na tento model dělali zálusk, můžete jej do konce srpna pořídit za 4 990 Kč. A za tuto cenu nabídne docela dost muziky.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
YouTube doporučuje nejlepší smartphony ke sledování videí YouTube doporučuje nejlepší smartphony ke sledování videí
V rámci nového programu YouTube Signature Devices jsou certifikovány smartphony, které Google doporučuje pro sledování videí. V současná době obsahuje bezmála 20 modelů, ale jakýkoliv iPhone byste hledali marně.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Elon Musk zveřejní kódy autopilota Tesly jako open-source Elon Musk zveřejní kódy autopilota Tesly jako open-source
Twitter Elona Muska je plný mnoha zajímavých informací. Jeden z posledních tweetů např. prozradil, že Tesla plánuje zveřejnit zdrojové kódy autopilota jako open source. Využít jej tak mohou i další automobilky.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Xiaomi Mi Pad 4 Plus: v čem je lepší než Mi Pad 4? Xiaomi Mi Pad 4 Plus: v čem je lepší než Mi Pad 4?
Xiaomi představilo větší variantu svého tabletu Mi Pad 4, která zvětšila úhlopříčku displeje z osmi na deset palců. Baterie modelu Mi Pad 4 Plus nabízí velkorysou kapacitu i na poměry velkých tabletů.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik