www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Google nejspíš nabídne i levnější Pixel 3 Lite XL

Google nejspíš nabídne i levnější Pixel 3 Lite XL
, , aktualita
Google připravuje telefon střední třídy, které by měly nabídnout některé výhody Pixelů širímu okruhu zákazníků. Nyní se objevily rendery, které kromě již známého Pixelu 3 Lite ukazují také větší Pixel 3 Lite XL.
K oblíbeným
reklama
Po čase na internet unikly další detaily o levnějších Pixelech. Naposledy jsme psali o nich psali minulý měsíc, když se objevily fotografie údajného Pixelu 3 Lite. Nyní známý „leakster“ @OnLeaks (společně s webem @91Mobiles) publikoval rendery obou levnějších telefonů o Googlu. Ano, očekávaný Pixel Lite přijde patrně ve dvou velikostech, přičemž o existenci většího Pixelu 3 Lite XL jsme dosud netušili. Zdá se, že počítačové rendery opět vycházejí z interních nákresů telefonu, a mohly by tedy být poměrně přesné. Navíc odpovídají i již zmiňovaným fotografiím.
 
 
Telefony se nápadně podobají loňskému Pixelu 2 a mohly by mít polykarbonátové tělo s lesklým panelem v horní části zad. Výrobce by tedy mohl opět použít kombinaci lesklého povrchu s matnějším, které by byly odlišeny i barevným odstínem. Na rozdíl od prémiových modelů by ovšem prvek nemusel být ze skla, nýbrž z plastu. Předchozí fotografie navíc naznačil využití kontrastních detailů, jako je tlačítko pro ovládání hlasitosti ve žlutozelené barvě. Modely by si měly být navzájem podobné skoro jako vejce vejci, hlavním rozdílem by měla být velikost. Menší Pixel 3 Lite údajně nabídne 5,5" displej, v případě verze XL očekáváme 6" panel, a to vždy s poměrem stran 18,5: 9.
 
Ani u jedné z novinek neočekávejme vyloženě bezrámečkový design, především okraje pod i nad displejem jsou na dnešní poměry spíše masivnější. Na druhou stranu chybí kontroverzní výřez v displeji, který se u letošního Pixelu 3 XL příliš nepovedl a Google za to sklidil poměrně silnou vlnu kritiky. Na renderech si můžeme dále všimnout zadního fotoaparátu, který mírně vystupuje z těla zařízení. O kus níže se potom nachází čtečka otisků prstů. Telefony by měly disponovat nejen portem USB-C, ale rovněž 3,5mm audio jackem, který u prémiových Pixelů chybí. 
 
Podle dřívějších informací by měly být cenově dostupnější telefony od Googlu vybaveny procesorem Snapdragon 670, 4GB RAM a 32GB úložištěm, menší model nejspíš nabídne 2915mAh baterii. Termín představení zůstává stále nejasný.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Plug-in hybridy: proč jsou papírové spotřeby úplně mimo? Plug-in hybridy: proč jsou papírové spotřeby úplně mimo?
Už dobře víme, že se papírové spotřeby aut velmi často rozcházejí s realitou dosahovanou na silnicích. Největší kouzla ale výrobci jednoznačně vytváří u plug-in hybridů. Proč tomu tak je a kdo za to vlastně může?
Dnes, článek, Milan Šurkala
Huawei potvrdilo skládací Mate X na září s Androidem Huawei potvrdilo skládací Mate X na září s Androidem
Skládací smartphone Huawei Mate X byl samotným šéfem pro Západní Evropu potvrzen nejpozději na září. Nejvíce překvapivou informací je však to, že navzdory americkému banu bude mít operační systém Google Android.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Google Pay nyní podporuje placení z PayPalu Google Pay nyní podporuje placení z PayPalu
Dnes módní placení pomocí mobilního telefonu a Google Pay bude opět o něco univerzálnější. Platební aplikace Googlu totiž bude vedle platebních karet nově podporovat svázání s účtem od PayPalu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Harry Potter: Wizards Unite přichází i do ČR Harry Potter: Wizards Unite přichází i do ČR
Netrvalo to vůbec dlouho a dlouho očekávaná mobilní hra Harry Potter: Wizards Unite se dostává do dalších zemí včetně té naší. Kdo chce, může si už hru zdarma stáhnout na oficiálních obchodech.
24.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Starší MacBooky Pro mohou mít vadnou baterii, Apple je svolává Starší MacBooky Pro mohou mít vadnou baterii, Apple je svolává
Pokud máte starší Apple MacBook pro (zejména ty koupené v letech 2015 a 2016), může mít váš přístroj vadnou baterii, která se může přehřát a vznítit. Společnost Apple je tak svolává k dobrovolné opravě.
23.6.2019, aktualita, Milan Šurkala