Gigabyte GSmart i350 představen na Computexu

Gigabyte GSmart i350 představen na Computexu
, , aktualita
Na výstavě Computex představila společnost GigaByte nástupce zajímavého Pocket PC Gigabyte GSmart i300, o kterém jsme vám již psali před několika týdny. Jmenuje se Gigabyte GSmart i350 a i když je poměrně nepravděpodobné, že se nakonec dostane i na náš trh, vypadá rozhodně zajímavě a stojí za to se o něm zmínit.
K oblíbeným
reklama
Mezi jeho základní vlastnosti patří VGA displej s úhlopříčkou 2,6 palců, čtyřpásmový GSM modul, 802.11b/g Wi-Fi, Bluetooth 2.0, integrovaná GPS podporující SiRFstar III a digitální foťák s dvoumegapixelovým snímačem.To vše zabalené ve slušivém bílém oblečku a poháněné systémem Windows Mobile Professional.
reklama
Nejnovější články
Chevrolet vylepšuje "chemii", Boltu zvyšuje dojezd o 9 % Chevrolet vylepšuje "chemii", Boltu zvyšuje dojezd o 9 %
Vývoj lithiových akumulátorů jde pořád kupředu a hustota energie se sice pomalu, ale stále zvyšuje. Ukazuje to i Chevrolet, kterému se díky novým poznatkům podařilo zvýšit dojezd elektromobilu Bolt o 9 %.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Waymo míří na Floridu, otestuje autonomní auta v dešti Waymo míří na Floridu, otestuje autonomní auta v dešti
Většina testování autonomních vozidel probíhá v Arizoně, kde je skoro pořád slunečno. Waymo chce ale posunout laťku trochu výš a chce zjistit, co se stane, když začne pořádně pršet. Míří tedy na Floridu za hurikány.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Dell XPS 13 dostává procesory Comet Lake Dell XPS 13 dostává procesory Comet Lake
Společnost Dell aktualizovala svůj populární výkonný notebook XPS 13. Ten dostává nové procesory Intel Comet Lake včetně možnosti si objednat model s procesorem Core i7-10710U, který má 6 jader.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Asus představil stylový kožený ZenBook 13 Edition 30 Asus představil stylový kožený ZenBook 13 Edition 30
Asus slaví 30 let své existence a na oslavu připravil stylový kožený notebook ZenBook 13 Edition 30 s 13,3" obrazovkou. Má i logo z 18karátového růžového zlata a nový touchpad s funkcí ScreenPad 2.0.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Android Q na ketodietě, nová verze bude jen Android 10 Android Q na ketodietě, nová verze bude jen Android 10
Mobilní operační systém Google Android si přestal hrát s cukrem a po 10 letech opouští pojmenovávání jednotlivých edicí podle cukrovinek. Nová verze tak dostane jednoduché jméno Google Android 10.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář