Nový Gigabyte GSmart i300 představen

Nový Gigabyte GSmart i300 představen
, , aktualita
Společnost Gigabyte se před nějakým časem zařadila mezi výrobce zařízení s operačním systémem Windows Mobile, konkrétně do výroby Pocket PC. V asijských zemích se tato zařízení ujala a tudíž má Gigabyte důvod navrhovat další Pocket PC Phone edition.
K oblíbeným
reklama
Gigabyte GSmart i300 je určitě dobré znamení této společnosti, tak se na něj pojďme podívat.GSmart i300 je Windows Mobile 6 Professional zařízení s integrovaným GPS modulem, tudíž ho můžeme snadno proměnit v navigaci. Kromě nové verze operačního systému přijde GSmart i300 se silným 520MHz procesorem architektury Marvell PXA270, 64MB programovou pamětí RAM a 256MB ROM. Datové přenosy budou zastoupeny pouze GPRS. Krášlit zařízení bude GPS modul s chipsetem SiRFStar III, Bluetooth 2.0 s podporou EDR, WiFi standardu 802.11b/g či konektor miniUSB 2.0. Toto všechno zakončí 2,1Mpix fotoaparát s funkcí makro.

Gigabyte GSmart i300 bude zpočátku určen pouze pro Turecko, Thajsko a Tchajwan. Jak to bude například s evropskými zeměmi, zůstává zatím otázkou.
reklama
Nejnovější články
Rodí se další elektrický supersport: šílené Drako GTE Rodí se další elektrický supersport: šílené Drako GTE
Máme tu další startup, který si usmyslel, že vymyslí šílený elektrický supersport. V Kalifornii se tak zrodil elektromobil Drako GTE. Jde o čtyřmístný sedan s výkonem zhruba 1200 koní a točivým momentem jak u lokomotivy.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Plug-in hybridy Mercedesu, nové A250e a B250e Plug-in hybridy Mercedesu, nové A250e a B250e
Automobilka Mercedes-Benz představila dva nové plug-in hybridy A250e a B250e. Ty mají překvapivě velký akumulátor a mohou tak sloužit jako solidní elektromobily bez některých jejich typických nevýhod.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Shell jde s dobou, začíná stavět nabíječky elektromobilů Shell jde s dobou, začíná stavět nabíječky elektromobilů
Společnost Shell se přizpůsobuje situaci na trhu vozidel a nespí. V Singapuru totiž začala s budováním nabíječek pro elektromobily, čímž rozšíří infrastrukturu pro tento čím dál populárnější způsob pohonu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Francouzská solární silnice je ještě větší průšvih, než se zdálo Francouzská solární silnice je ještě větší průšvih, než se zdálo
Před třemi lety Francouzi postavili kilometrovou solární silnici. Jenže už za rok vyšlo najevo, že nedává zdaleka takové množství energie, kolik bylo plánováno. Další rok ukázal, že jde o naprostou tragédii.
Včera, aktualita, Milan Šurkala12 komentářů
Google zlepšuje kontrolu aplikací pro Android, vývojáři se bouří Google zlepšuje kontrolu aplikací pro Android, vývojáři se bouří
Operační systém Google Android není zrovna synonymem pro vysoké bezpečí. Dost často se i do oficiálního obchodu dostanou závadné aplikace, což chce Google změnit. Vývojářům se ale zvýšená kontrola nelíbí.
Včera, aktualita, Milan Šurkala