Výrobce:

Fujitsu Siemens

Články o výrobci Fujitsu Siemens | Zobrazit jen články a recenze
Fujitsu Siemens připravuje nový smartphone - F1100

Fujitsu Siemens připravuje nový smartphone - F1100

Už je to nějaký ten pátek, co společnost Fujitsu-Siemens ukončila výrobu PDA. Nyní vyrábí pouze model T830, který už také nepatří zrovna mezi novinky. Přeci jen ale FS nechce tento trh opustit úplně, a tak nám představila smartphone s Windows Mobile F1100.
21.2.2008, aktualita, Vojtěch Barták

Fujitsu Siemens se stahuje ze světa kapesních počítačů, LOOX končí

Podobné zprávy nejsou nijak příjemné, ale k "businessu" to bohužel patří. Společnost Fujitsu Siemens Computers se dle tvrzení svého mluvčího po několika letech stahuje z trhu kapesních zařízení a končí s výrobou řady Pocket LOOX.
10.8.2007, aktualita, Pavel Koza3 komentáře

Rozdílová recenze zařízení FSC Pocket LOOX N560

Novinka z dílny FSC, nový Pocket LOOX N560, patří k tomu nejlepšímu a nejvybavenějšímu, co lze v tuto chvíli se systémem Windows Mobile 5 pořídit. Na rozdíl od všech dosud dostupných zařízení s nejvýkonnějším procesorem Intel PXA270 taktovaným na 624MHz, nabízí tento LOOX navíc i integrovaný modul GPS pro snadnou navigaci. To ale není ani zdaleka všechno, pro své budoucí majitele a uživatele si v Německu nachystali i velký VGA displej, Bluetooth, WiFi a další dobroty.
2.5.2006, recenze, Pavel Koza
Velká recenze zařízení FSC Pocket LOOX C550

Velká recenze zařízení FSC Pocket LOOX C550

Zařízení FSC Pocket LOOX C550 je v krátké době druhým zařízením od Fujitsu Siemens, které podrobně recenzujeme. Kromě poslední verze Windows Mobile 5, výkonného procesoru Intel PXA270 a kvalitního a jasného TFT displeje s rozlišením 480 x 640 bodů nabízí i bohaté komunikační schopnosti, jmenovitě Bluetooth a WiFi.
2.5.2006, recenze, Pavel Koza
Velká recenze zařízení FSC Pocket LOOX N500/N520

Velká recenze zařízení FSC Pocket LOOX N500/N520

Společnost Fujitsu Siemens Computers si za posledních pár let vydobyla pověst spolehlivého výrobce Pocket PC. Jejich zařízení jsou pohledná, výkonná a většinou i za velmi dobrou cenu. Když k tomu připočteme i příkladnou podporu, není divu, že si jejich LOOXy oblíbila spousta uživatelů.
2.12.2005, recenze, Pavel Koza

Windows Mobile 2003 SE pro FSC Pocket LOOX 4xx? Ano!

I když asi většina uživatelů vlastnících LOOXe čtyřstovkové řady doufala v dřívější dostupnost, mohl by je tento článek potěšit. Společnost FSC v těchto dnech dokončila upgrade na Windows Mobile 2003 Second edition pro svou modelovou řadu FSC Pocket LOOX 4xx.
12.4.2005, aktualita, Pavel Koza

FSC Pocket LOOX 720 - USB Host v praxi

Z pojmu USB Host může být nezávislý pozorovatel tak trochu zmaten. Část uživatelů jej nekompromisně glorifikuje (převážně právě majitelé nových LOOXů), jiná část uživatelů jeho význam naopak bagatelizuje (ti ostatní:). Tento článek nemá za cíl rozhodnout, která skupina má pravdu, ale pouze v praxi ukázat, k čemu vlastně tato vlastnost může běžnému uživateli sloužit. USB Host vám totiž dává v prvé řadě MOŽNOST zařízení vylepšit a je jen na vás, jestli ji využijete.
1.12.2004, článek, Pavel Koza

Fotogalerie: HP iPAQ hx4705, FSC Pocket LOOX 720 a Asus MyPal A730

Protože jste si to přáli, skutečně jen na velmi krátkou dobu se mi povedlo zajistit všechna tři nová Pocket PC s VGA displejem najednou, takže jsem byl schopen nafotit pár fotek. Nečekejte žádné zázraky, jde pouze o porovnávací fotky pro ty, kteří z nějakého důvodu nemají možnost prohlédnout si je osobně.
25.10.2004, recenze, Pavel Koza

Velká recenze zařízení FSC Pocket LOOX 720

Společnost Fujitsu Siemens Computers se svým zařízením nazvaným Pocket LOOX 720 nedávno vstoupila i na pole přístrojů s VGA displejem. Stejně jako dosud všechna zařízení s dvojnásobným rozlišením patří i tento LOOX mezi zařízení pro náročné. Nabízí výkonný procesor, hodně paměti, pohledný VGA displej, dvojici rozšiřujících slotů, skvělé komunikační schopnosti a obstojný digitální fotoaparát. Co mě na tomto zařízení zaujalo a co naopak zklamalo, najdete v této podrobné recenzi.
20.10.2004, recenze, Pavel Koza

Prvních 60 minut s FSC Pocket LOOX 7xx v ruce

A je tady další exkluzivní preview zařízení, které dosud nebylo uvedeno na trh. A ne jen jednoho, ale hned celá dvojice:) Díky laskavému zapůjčení ze společnosti Fujitsu Siemens Computers jsem si mohl krátce osahat a otestovat zařízení Pocket LOOX 710 a 720. Především to druhé patří mezi PDA, na které jsem se za posledních pár měsíců těšil hodně, hodně moc, a to nejen kvůli VGA displeji. Jaké jsou mé první zkušenosti s těmito zařízeními se dozvíte v tomto preview.
17.8.2004, preview, Pavel Koza

Podrobné informace o LOOX řady 700

A máme tu další, tentokrát již konkrétní informace, jak bude nový LOOX řady 700 vypadat. Podle specifikací je rozhodně na co se těšit, seznam vlastností je hodně dlouhý, navíc bude nový LOOX řady 700 nabízen ve dvou poměrně dost rozdílných provedeních.
24.6.2004, aktualita, Pavel Koza

Velká recenze zařízení Fujitsu Siemens Computers Pocket LOOX 4xx

Nestává se moc často, abych mohl testovat zařízení, které ještě nebylo uvedeno na trh. V případě zařízení Fujitsu Siemens Computers Pocket LOOX řady 4xx se mi to povedlo. Mít něco, k čemu má po celém světě přístup jen velmi omezený počet lidí, je vždy příjemné. Pokud vás zajímá, jak se již třetí generace Pocket PC společnosti Fujitsu Siemens Computers povedla, doporučuji přečíst si tuto recenzi.
31.5.2004, recenze, Pavel Koza

Policie ČR testuje zařízení FSC Pocket LOOX 600

Policisté píšící i ve 21. století na psacích strojích jsou námětem mnoha veselých historek a anekdot. O to příjemnější je zjištění, že v současné době probíhá testování 300 datových terminálů založených na bázi Pocket PC zařízení Fujitsu Siemens Computers Pocket LOOX 600, které by v kombinaci s velkou klávesnicí a propojením s vysílačkou systému TETRAPOL měly zajistit rychlejší a přesnější zjišťování informací z různých centrálních registrů či policejních databází.
10.5.2004, aktualita, Pavel Koza

Nový LOOX 4xx již v květnu?

Je to sice už trochu stará informace, ale vzhledem k novým skutečnostem se ji sluší uvést znovu. Společnost Fujitsu Siemens Computers totiž v těchto dnech získala pro svůj nový produkt osvědčení o tom, že integrovaný Bluetooth splňuje všechny požadavky, a může tak nosit onu známou značku "ostrého modrého B". Čímž se zdá být pravděpodobné, že uvedení do prodeje je již za dveřmi.
20.4.2004, aktualita, Pavel Koza

Velká recenze zařízení Fujitsu Siemens Pocket LOOX 610 BT/WLAN

Nové zařízení od společnosti Fujitsu Siemens Computers vás sice neohromí úžasným designem, ale pokud od Pocket PC zařízení požadujete především funkčnost a výkon, může pro vás být LOOX 610 dobrou volbou. Obzvlášť testovaný model obsahující velkou paměť a integrované Wi-Fi uspokojí i velmi náročné uživatele. Bohaté komunikační možnosti, velmi bohaté možnosti rozšíření a nadstandardní paměť pro vaše programy a data, to jsou jen některé přednosti tohoto nového zařízení.
9.12.2003, recenze, Pavel Koza

Jak upgradovat FSC Pocket LOOX 600 na Windows Mobile 2003?

Nedávno jsem na ce4you podrobně popsal instalaci upgrade na Windows Mobile 2003 pro počítač HP iPAQ h3970. Dnes (snad) potěším všechny majitele zařízení od Fujitsu-Siemens, protože jsem podobný detailní článek napsal i o jejich LOOXech. Neměl jsem bohužel k dispozici přímo instalační soubor, takže postup instalace si necháme na jindy, ale ostatní se ponese přesně ve stejném duchu jako předchozí článek. Pokud jste tedy zvědavi, co nového můžete od tohoto systému očekávat, čtěte.
8.9.2003, návod, Pavel Koza

Velká recenze zařízení Fujitsu Siemens Pocket LOOX 600

Fujitsu Siemens Pocket LOOX 600 je prvním společným projektem společností Fujitsu a Siemens. Přesto jsou jejich plány velice smělé - chtějí se stát konkurentem společnosti Compaq, která zatím jako jediná pronikla významnější měrou do oblasti Enterprise. Jestli na to její zařízení LOOX vůbec má se dozvíte v této recenzi.
3.11.2002, recenze, Pavel Koza