Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 10 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 136

Téma: Velká recenze zařízení HTC Universal (i-mate JASJAR)

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

HTC Universal je další zařízení z dílny HTC, které se bude prodávat pod značkami mnoha různých výrobců. Já měl možnost otestovat model prodávaný pod značkou i-mate a nutno na úvod podotknout, že jde o svým způsobem výjimečné zařízení. Pokud mě paměť neklame, jedná se o první Pocket PC s integrovaným telefonem mající VGA displej. A samozřejmě o první zařízení s integrovaným modulem pro práci s WCDMA, sítí třetí generace. Chcete-li se o něm dozvědět víc, přečtěte si tuto recenzi.

[IMG]/img/articles/cz/small/0000000231_tna043878200592091617.jpg[/IMG]

Přečtěte si celou recenzi.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Skvělá a nezaujatá recenze, jako vždy! A pomohla mi se rozhodnout.. Nekoupím si jej. Nechám si raději štíhlého iPAQa hx 4700 s velkým VGA displejem + EDGE Motorolu, a ušetřené peníze raději investuji do prasátka věnovaného uplně jinému koníčku jemuž se do budoucna hodlám věnovat..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Jsem stejného názoru, zatím do něj nejdu, hodně jsem se na něj těšil, preferuju vše v jednom, nějaký čas jsem sbíral informace, no a recenze jen potvrdila, že si ještě nějaký čas ponechám zatím spolehlivě fungující MDAII a počkám na něco jiného, resp. časem asi půjdu do PDA + foun. Pavle, díky za kvalitní a podrobné zhodnocení...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Jarouš
    preferuju vše v jednom..
    To já také a nechápu čím to, že jsem po letech skončil u mnou dříve zavrhované kombinace PDA + mobil. Věřil jsem, že je to jen dočasné, že HTC Universal bude všelék na mou "chorobu" a iPAQa velice brzy nahradí. Jenže když ono je vše nakonec zase uplně jinak..

Jinak, doporučuji vyzkoušet si práci s Universalem naživo, není nad to si s tímto zařízením chvilku hrát, pracovat s ním a udělat si na něj vlastní názor.. Teprve pak bych přistoupil ke případnému rozhodování o koupi či nekoupi tohoto vyjímečného zařízení!

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

¨No já si velmi rád ponechám svého Compacta. Teď když je v servisu, tak mám půjčenou HX4700 a N6310, ale není to ono. Už jsem si moc zvyk na vše v jednom (a hlavně na velikost!!!!!!). Už zese mám tendence brátsebou jen telefon a pak mi něco chybí - potřebuji si něco poznamenat a nemám kam.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Jenom dodam malickost, ktere si Pavel asi nevsimnul...
    Universal nema z nejakeho mne neznameho duvodu (ze by Phone Edition?) zabudovany tzv. Power Off mod. Tedy mod, kdy je zarizeni uplne vypnuto a nejsou vubec napajeny vnitrnosti zarizeni. U X51v tato moznost je.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Sakra, to jsem byl uplně rozhodnutej do něj jít, a teď po přečtení recenze jsem váhavější, jestli by náhodou ATOM nebyl lepší víc vyhovující). Asi si ho fakt budu muset jet ošahat do AH mobile. Jenže já bych chtěl vegu. Ale velikosti a váhy třeba hxka ne slona.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2004

No tak mám z toho ty samé pocity co vy. Myslel jsem že si ho nadělím k narozkám, ale teď teda opravdu nevím. Opravdu moc mi tam chybí EDGE a taky začínam mít obavy z toho otočného kloubu. Vím že je to jiný princip, ale včera jsem měl v ruce už jetou MDA III a dělá to přesně to co jsem předpokládal. Tzn. klávesnice je povolená a stačí jen cvrknout prstem a vyjede ven. Proto nevím, jestli by každodenním používáním tento problém nenastal i u sklápění a zavírání tohoto jinak skvělého zařízení.No zkrátka vše má svoje pro :yes: a proti :no:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

naplnujete mou dusicku stestim, protoze jsem ho odsuzoval jiz na zacatku a nechapal jsem, jak ho tolik z vas muze chtit...:yes: mne to prijde jako test HPC koncepce ze strany bratra, ktery prezil...stejne tak jako nechapu tablet PC, nechapu tohle...vim,z e si to sve uzivatele nalezne, ale...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Cvrnda
    ..tak mám půjčenou HX4700 a N6310, ale není to ono. Už jsem si moc zvyk na vše v jednom (a hlavně na velikost!!!!!!). Už zese mám tendence brátsebou jen telefon a pak mi něco chybí - potřebuji si něco poznamenat a nemám kam.
    No, já se naučil brát iPAQa i do té hospody.. Ale to bude možná tím, že ho nosím vždy jen bez jakéhokoliv pouzdra v kapse u kalhot, a displejem k tělu. V této podobě je relativně skladný, ale jen relativně samozřejmě.

Jinak, mam skromné přání. Pamatujete jak se Nokia vloni "opravila" ve své nabídce komunikátorů a po nevalném nástupu nové N9500 narychlo dotvořila velice populární odlehčenou verzi N9300? Ať udělá to samé i HTC! Ať narychlo vytvoří Universala Mini o 100 gramů lehčího a o centimetr tenčího, s absencí UMTS a nahradí ho EDGE, ať vynechají jednu nebo klidně obě kamery, a získají můj neskonalý obdiv! A následně samozřejmě velice rychle i mé úspory..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Jeste jedna poznamka, Pavel asi necte manualy stejne jako ja, ale Universal hard-reset pomoci tlacitek samozrejma umi.

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Nevim, jestli svou otazkou nemirim trochu mimo, ale umi to hlasove vytaceni na BT headsetu nebo ne?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Citace Původně odesláno od xcrack
    Nevim, jestli svou otazkou nemirim trochu mimo, ale umi to hlasove vytaceni na BT headsetu nebo ne?
    a přídávám se k otázce ... umí identifikaci volaného?

Tady je srovnání s ostanimi VGA

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Identifikaci volaneho ano, jako vsechny Phone Edition zarizeni.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Zajímalo by mě, jak to bude s českým ovladačem pro tuto vestavěnou HW klávesnici.

Např. u HP 6515 totiž nejde (lokalizace od Sunnysoftu) psát skrze tuto klávesnici české znaky. Pokaždé, když je musíte použít (např. při vyhledávání kontaktu s diakritikou), tak musíte vytahovat SW klávesnici, která zakryje půl displaye.

Snad to jednou MS dojde a vrazí do Windows Mobile alespoň fonty a klávesnice pro celou Evropu... Už by to xakru chtělo, neboť poslouchat zmrdí argumenty ve stylu "oficiální lokalizace se nevyplatí" mě už přestává bavit...

Jinak ok, rád bych ho zkusil co nejdříve.

BTW: jsou mezi světlým a tmavým provedením HTC Universal rozdíly i v materiálu, anebo jde jen o barvu?

To///Mas

Strana 1 z 10 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 238
    Poslední příspěvek: 28-07-2008, 14:48
  2. HTC Universal (i-mate JASJAR)-T-Mobile Mda4
    Od michal94_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 26-01-2006, 17:50
  3. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 08-01-2006, 15:10