Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 10 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 136

Téma: Velká recenze zařízení HTC Universal (i-mate JASJAR)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Řekl bych že zcela určitě jen v barvě a že s tou českou klávkou to dopadne tak špatně jak tušíš.. Viz. například u vcelku prodávané MDA III se na to též vyflákli. Toť můj skeptický názor.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Uz jsem to tady psal jednou: To, ze budou/nebudou zarizeni s WM5 v ceskem jazyce zalezi na vyrobcich zarizeni. Microsoft ma WM5 do cestiny prelozene a jsou soucasti Platform Builderu, mam vsak obavy, ze vyrobcum se pro nas trh ceske ROMky nebude chtit vytvaret.

Navic, fonty ceske ve stavajicich zarizeni samozrejme jsou, ale nektere aplikace ci jejich data nejsou v Unicode, takze pak spatne zobrazuji cestinu, takze opet to neni problem MS.

HTC Universal je ve 3 barevnych odstinech, svetle sede (T-M, Vodafone), tmave sede (i-mate) a cerne (O2). Material je stejny, plast.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Tak si budu muset MDA PRO take osahat. ted po precteni recenze jsem trochu rozpacity / se vsim jsem pocital, ale to "chrchlani" v reproduktoru by mi asi vadilo.
    Jestli nevyjde MDA PRO, tak budu hledat nahradu - zatim je mym favoritem DELL AXIM X51V + k nemu koupim BT klavesnici. Ale tolik jako MDA PRO se mi tohle reseni urcite nelibi

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Citace Původně odesláno od RStein
    Tak si budu muset MDA PRO take osahat. ted po precteni recenze jsem trochu rozpacity / se vsim jsem pocital, ale to "chrchlani" v reproduktoru by mi asi vadilo.
    Jestli nevyjde MDA PRO, tak budu hledat nahradu - zatim je mym favoritem DELL AXIM X51V + k nemu koupim BT klavesnici. Ale tolik jako MDA PRO se mi tohle reseni urcite nelibi
    jestli je to s tím chrčením jako v recenxi, tak si myslím, že se bude jednat spíše o vadný kus .. tohle by přeci nemohlo projít ven ... a v zahraničních recenzích se o tom nemluví .. ty jsou veskrze kladnější ...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Taky me to zarazilo, precetl jsem uz docela dost zahranicnich recenzi take jsem na zadnou zasadni vadu nenarazil.
    Za se mi, ze zatimco zahranicni ohlasy jsou skoro bez vyjimky kladne, tak v Cechach panuje hyperkriticismus (Pavel Koza, Milos Strouhal ). Mozna je to ale jen dusledek prilis velkeho ocekavani. Nejlepsi zarizeni je to, na ktere se zatim ceka...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

.. a nebo když je to drahé ... tak je to radeji špatné ... :-)) nene dělám si legraci ... problém je možná i v tom, že když někdo chce vše v jednom, tak není zatím žádná alternativa ... wm5, vga apod ... proto možná ta skepse a pocit že nemáme na výběr .. :-)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od davidkm
    .. a nebo když je to drahé ... tak je to radeji špatné ... :-))
    Proč myslíš? MDA I mne kdysi ještě jako studenta vyšla na mnohem více peněz. MDA II nápodobně.. 22 000 korun za Universala pro mne není zas až tak velký problém, ačkoliv to je docela už slušný peníz, který stojí za pečlivé zvážení, ale čekal jsem že mne Universal bude stát i více. V mém případě je kritický postoj způsoben zřejmě mou dnes již větší náročností na zařízení typu MDA/PDA. Posuzuji je především s ohledem na to nakolik mi dokáží život ulehčit, a né stížit. Ale vůbec zde nikde nepíšu, že by Universal bylo špatné zařízení, naopak, považuji jej za zcela vyjímečné a v současnosti nejnadupanější kapesní zařízení vůbec!!! Je prostě boží. Ale proč bych jej měl chtít vlastnit když z jeho vlastností a funkcí mohu využít v součanosti sotva polovinu, a naopak vlastnosti a funkce jež bych nyní nutně potřeboval ke svému spokojenějšímu životu toto zařízení nemá?.. Tohle přeci nemá s kritikou nic společného. Někdo jiný třeba v oblasti pokrxté EDGE nepřebývá, nebo tuto službu nevyužívá, takže to zařízení bude posuzovat zase trošku jinak, a pro něj bude o něco méně bezchybné. Další člověk je zase třeba zvyknutý nosit sebou stále kufr či nějakou náprsní tašku, tak jej již otázka váhy a tloušťky zařízení také vůbec nezaskočí. Já jsem však zvyklí cestovat bez jakýchkoliv zavazadel, pouze v jedné kapse mobil/PDA/MDA, v druhé peněženku, a ve třetí klíče, takže pro mne je tím pádem Universal tlustá a těžká "kráva", kterou nevím jak bych 24 hodin denně nosil stále při sobě a pečlivě opatroval. Někdo je zase třeba neustále za volantem, tak jí prdne do držáku a dá si za ucho BT headset a je vysmátý! Ovšem já stále BT headset někde zapomínám, a jsem proto nucen při řízení často uskutečňovat telefonáty a psaní sms či icq přímo s cihlou či mobilem v ruce. A to přiznejme si bude s rozměry Universala tak trošku problém.. Takže asi takhle. Je jasné, že se zcela nevzdávám myšlenky, že si Universala stejně v budoucnu koupím, ale teď si myslím, že jej nepotřebuji. Potřebuji VGA + EDGE.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Citace Původně odesláno od Miloš Strouhal
    Citace Původně odesláno od davidkm
    .. a nebo když je to drahé ... tak je to radeji špatné ... :-))
    Proč myslíš? MDA I mne kdysi vyšla na mnohem více. MDA II nápodobně..
    ...zahrál jsem si na psychologa
    ale pokud by stálo poovinu, byl by náhled jiný a v tom se asi lišíme od zahraničních zájemců nebo recenzenrů ... řekl bych ..ale ty, pokud jsem pochopil, jej máš .. takže lépe to posoudíš ....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Nemám, pouze jsem jej měl zapujčen. A budu si jej v blízké době pujčovat znovu, abych jej majiteli flashnul z německé na anglickou ROM.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

.. Je prostě boží. ....
    :-) ... nechtěl jsem te rozlítit a nikoho zde ... já jsem zněho také unešen .. dnes sice žádné PDAčko nemám ... ale měl jsem jako jedenz prvních monochromatický FreeStyle ... a když jsem jej nechal v hospodě :-) tak jsem šel do NEC Mobile 800 .. skvělé zařízení s plnohodnotnou klávesnící a s 800x600 ...takový malý notebook ... takže mohu posoudit, že pro mě je nejlepší něco mezi ... ale znám se a nechce se mi starat o dvě zařízení mobil+ pda (přeci jen zkušenost z pohostinství ... :-) ...a na universalu se mi právě líbí ta mnohostranost ... a vše při sobě .. i když vím, že skutečné využívání se po čase ustálí na levném PDA :-) ... ale hračky mám rád pořád a čím více to má mořností tak tim více si s tím vystačím ...
    Takže znova musím opakovat, že jsem nechtěl napadat něčí kritické názory, jen jsem se chtěl vypovídat .. že mě strašně štvě že když se pro něco rozhodnu tak to není úúúúpně nej

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Nemám, pouze jsem jej měl zapujčen. A budu si jej v blízké době pujčovat znovu, abych jej majiteli flashnul z německé na anglickou ROM.
    co je pro flashování potřeba? .. nepřijde se tak o bonusové aplikace?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Ja nejsem nijak rozlicen.. Chci ti jen vysvetlit, ze to ze si ho nekoupim ja neznamena ze pro nekoho jineho to nebude super zarizeni. I Pavel Koza pravdepodobne planuje jeho koupi.. A sám jsi teď popsal že Universal je v podstatě zařízení jež má vlastnosti na které jsi zvyklí a rád by jsi je opět využíval. Tak na co ještě čekáš?

Pokud jde o flashování, vše potřebné se dozvíš nejlépe přímo u zdroje.. Takže: www.xda-developers.com

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Dotaz na Milose a Pavla: Zkouseli jste na MDA Pro instalovat Dynavix nebo TomToma? A pokud ano, tak s jakym uspechem?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

TomTom 5 by tam mel jit (aspon do emulatoru jde), Dynavix si muzes s emulatorem testnout sam

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Emulator a realne zarizeni jsou nekdy dve odlisne veci. Ja vim, ze by aplikace chodit mely, ale neni nad realnou zkusenost.

Strana 2 z 10 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 238
    Poslední příspěvek: 28-07-2008, 15:48
  2. HTC Universal (i-mate JASJAR)-T-Mobile Mda4
    Od michal94_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 26-01-2006, 18:50
  3. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 08-01-2006, 16:10
  4. Reakcí: 427