Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 10 z 25 PrvníPrvní ... 8910111220 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 136 až 150 z 372

Téma: Nové Acery - N310 a N311 - poprvé s VGA

Nováček
    Registrace
    Apr 2011

2 Zbysek: hej, ale este sa nevie kedy a ci vobec :sarcastic:
    2 Zdenek: "ale nemají extra výbavu bezdráty", pokial viem n311 ma bluetooth aj wifi, takze nerozumiem :?:
    Ale je pravda: "že se tady dělá účet bez hostinského".

Co sa tyka toho cakania: to je pravda, ale ja nechcem cakat, chcem n311, len mam obavu ako to v realite bude s tym CPU, inak splna vsetko co chcem. To jest vse.

Musime pockat, ale uz to trva dlho

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Zbyšek Záliš
    Ještě se chystá upgrade na WM 5 pro HP iPAQ hx4700! :yes:
    Už skoro rok:? a i když je tu nedávno založená diskuze tomuto tématu věnovaná, moc tomu nevěřím, že WM 5 na 4700 budou. A pokud budou, má cenu kupovat 1 3/4 roku starý model PDA jako novinku?
    Citace Původně odesláno od valchm
    2 Zdenek: "ale nemají extra výbavu bezdráty", pokial viem n311 ma bluetooth aj wifi, takze nerozumiem :?:
    Myslel jsem Acer a Loox dohromady=chystané modely s VGA a WM 5.0. Loox má zatím uvedené jen IrDA, Acer je na tom v tomto směru líp. I když se mi Acer moc líbí, pomalý procesor bude asi hodně velká piha na kráse, jinak velmi povedeného PDA (i designově).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Ono snad FSC vydalo nejakou oficialni zpravu, ze pripravuji VGA+WM5 zarizeni?

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Oficiální zprávu ne. Zatím je jen tato informace, ale od jiných výrobců, tedy co vím, žádné informace ani prosak o modelu s VGA a WM 5. Jedině ta info o upgrade na iPAQ 4700.

Asi jsem špatný prognostik ops: očekával jsem, po prázdninách boom modelů s WM 5 a více VGA přístrojů, ale kde nic, tu nic, spíše jen nové modely s integrovanou GPS a pomalými procesory. Asi málo becherovky.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    Oficiální zprávu ne. Zatím je jen tato informace, ale od jiných výrobců, tedy co vím, žádné informace ani prosak o modelu s VGA a WM 5. Jedině ta info o upgrade na iPAQ 4700.

Asi jsem špatný prognostik ops: očekával jsem, po prázdninách boom modelů s WM 5 a více VGA přístrojů, ale kde nic, tu nic, spíše jen nové modely s integrovanou GPS a pomalými procesory. Asi málo becherovky.
    http://www.firstloox.org/ tady pisou, ze loox n700 je chyba internetoveho obchodu.

neoficialni kanaly mluvi o dvou zarizenich loox s vga a wm5. Prvni ma byt loox c550 - podobny lowend jako je acer n330 a dale pocket pc phone n560. O prvnim by meli byt v blizke dobe zpravy, druhy bude uveden v druhe pulce roku.

Nováček
    Registrace
    May 2009

Nasel sem thread ve kterem se mimo jine probira prehravani videa na Aceru. Ma to maly hacek, je to preklad z cinstiny a tak to chce velkou predstavivost a anglictinu. Pokud se vam vypise chyba prekladu nekolikrat dejte reload dokud se stranka neprelozi.

Je to asi 13. odstavec

http://babelfish.altavista.com/babelfish/trurl_pagecont+...+809631bd8cfb8f6

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Snehulak
    Nasel sem thread ve kterem se mimo jine probira prehravani videa na Aceru. Ma to maly hacek, je to preklad z cinstiny a tak to chce velkou predstavivost a anglictinu. Pokud se vam vypise chyba prekladu nekolikrat dejte reload dokud se stranka neprelozi.

Je to asi 13. odstavec

http://babelfish.altavista.com/babelfish/trurl_pagecont+...+809631bd8cfb8f6
    jestli myslis uzivatele gpc, tak ten mi delal testy s prehravanim videa vyse ve foru

Nováček
    Registrace
    May 2009

neco malo k vydrzi baterie:

Turn on the wifi and surf the internet vai Opera , no more than 4 hours (about 4hrs) (blacklight is the lowest+1 scale)

According to what you do. Normal using about 7-8 hours, likes play some games or use PIM.(blacklight is the lowest+1 scale)

Snehulak

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

tak to s tim videem nebude až tak špatný, sice nic extra, ale stačí. Docela mě ale pobavil ten pytlíček na ochranu acera, vypadá to, že to bude chtít koupit hned s nějakým pořádným obalem.

Registrace
    Nov 2007

Takovej pylicek mam jeste doma - od n30. 3 mesice jsem to v nem bez problemu nosil. A zvlad masinku ochranit i pred par poradnejma narazama. A byl narozdil od toho pouzdra co mam ted opravdu decentni :sarcastic:

EDIT: A k ty vydrzi - to je pro me momentalne naprosto nedosazitelna hodnota - davam 2 hod prehravani mp3 s vypnutym displejem :no:

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Velkou představitost to opravdu chce. Fortunately I am happy. Nebude to zase tak hrozný.

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2004

Tak ted jsem z toho opravdu jelen. Myslel jsem, ze tam byli nuceni dat 400Mhz procesor za a) kvuli vydrzi b) kvuli cene. Ani jedno se mi moc nezdalo a ted to mam potvrzeno, cena je opravdu az skoro moc mala a vydrz hodne velka, takze me napada, ze fakt ti vyrobci PDAcek v posledni dobe neco huli . Jak jinak si vysvetlit, ze udelaji skvele PDA skoro ve vsech bodech krome jednoho, zato ale nesmirne duleziteho. Staci treba vzpomenout na Vario(slaby procak), Ipaq 6515(ctvercovy displej) nebo Asus 730W(spatna baterka). No asi prestanu uz brecet nad rozlitym mlekem a smirim se s faktem, ze to bud prekousnu a nebo coz je pravdepodobnejsi si pockam na nejake dalsi VGAcko.

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Vi nekdo, kdy se tohle zarizeni tady zacne prodavat?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od aleph1
    Vi nekdo, kdy se tohle zarizeni tady zacne prodavat?
    To vi jenom Acer...

To Dzejkob: Proc cekat? Uz dlouho je tady jiste VGA zarizeni, ktere ma 1. lepsi procesor, 2. WM5 v zakladu, 3. vice pameti...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

Citace Původně odesláno od beecher
    To Dzejkob: Proc cekat? Uz dlouho je tady jiste VGA zarizeni, ktere ma 1. lepsi procesor, 2. WM5 v zakladu, 3. vice pameti...
    Jestli to ma byd X51v, tak mi tam ale porad chybi USB host a hlavne ta silena cena

Strana 10 z 25 PrvníPrvní ... 8910111220 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 450
    Poslední příspěvek: 10-09-2011, 10:51
  2. Rozdíly mezi n310 a n311
    Od tomas.lizner v sekci Acer
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 06-06-2007, 20:36
  3. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 13-09-2006, 13:28
  4. Novy Acer n310 n311
    Od neoxo v sekci Acer