Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 5 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 74

Téma: Chci koupit PDA Acer n50.Jsou Acery kvalitní nebo jsou spíše poruchové?

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Abych tě uklidnil, kolega Pavlucha měl jedno z prvních HP HX4700 v republice (a také první, které během pár dnů navštívilo servis). Takže se nenech odradit, stejně buď trefíš na dobrý, nebo půjdeš do servisu během prvního týdne radosti.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Barbados
    A jak jsi dosel k tomuto zaveru ?
    Trochu do PDA dělám

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Tak to jo , ale tady do PDA delaji vsichni .
    Každý ma jiny nazor , ale ja si myslim , ze je uplne jedno jaky si koupis bud budes mit stesti na dobry kus a bude ti dlouho a bez problemu slozit a nebo se muze stat ze budes mit smulu a za nejaky cas ti vypovi sluzbu a budes muset navstivit servis . Ale to se jiste netyka jen pdacek ale i jine elektroniky apod. PDA acer se proda nejvic protoze jejich pomer cena /vykon je nejvyhodnejsi tudiz je i vetsi pocet aceru s nejakou chybickou. Ale nemyslim si , ze by to bylo zas tak dramaticky jak pises .

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Buď to podlož čísly,nebo nic.Ne vše co se v branži člověk doslechne musí být hned pravda.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

50-70 procentní reklamace na Acer N35 se závadamy typu zpoždujíci se čas, nefunkční dotykový displej, žádnžý signál GPS,...... občas se člověk bojí udělat měkký reset , protože neví jak to skončí . A to že servis na "závadu" zpozdujícího se času (1sek=15sek) do servisního protokolu napíše "zboží se neopravuje, reklamaci řeší prodejce výměnou za nové" je doost hustý ...

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

A k těm procentům jsi dospěl jak?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

co ti na tom připadá hustýho?že to vymění za nový?

//edit:Mimochodem ten rozptyl v procentech je docela vekej na to aby to byla seriozní informace.Ale nic proti

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

a dle formulace je to neco jako "ze vsech zavad N35 v servisu je...." coz o nicem nerika...pro poruchovost je dulzita hodnota poctu prodanych kusu vs vadnych a vadne jeste delime na ruzne zavady...krom toho, dalsi special typ zavad je zavada jiz pri zakoupeni, ktera se ani do servisu nedostane...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

A zavadovost n35 znamena snad, ze cely Acer je poruchovy? Kazda znacka obcas vypusti ze svych tovaren poruchovejsi typ zarizeni..a to nejen na poli pda, takhle je to se vsim.. nejlepe to ukazuji napr. automobilky.. kolikrat clovek cte, jak nektera z renomovanych stahuje z obehu treba pul milionu kusu atd.. u pda to neni nic, co by ohrozovalo zdravi ci bezpecnost uzivatelu, tak to resi treba prave vymenou.. nevidim na tom nic spatneho, ba naopak.. novy je lepsi a vuci zakaznikovi je to serioznejsi.. tak to vidim ja

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od xkovi
    A zavadovost n35 znamena snad, ze cely Acer je poruchovy? Kazda znacka obcas vypusti ze svych tovaren poruchovejsi typ zarizeni..a to nejen na poli pda, takhle je to se vsim.. nejlepe to ukazuji napr. automobilky.. kolikrat clovek cte, jak nektera z renomovanych stahuje z obehu treba pul milionu kusu atd.. u pda to neni nic, co by ohrozovalo zdravi ci bezpecnost uzivatelu, tak to resi treba prave vymenou.. nevidim na tom nic spatneho, ba naopak.. novy je lepsi a vuci zakaznikovi je to serioznejsi.. tak to vidim ja
    Taky mám radši výměnu. Já se s tím zařízením nijak psychicky nevážu :-). Opravenej kus mi vždycky připadá jak bouraný auto. Prostě to nemám rád. Tak max. u televize :-).

A doufám že ta věta, že buď dostanu dobrej, nebo ho vrátím v prvním týdnu, opravdu platí. Mám ho 3 týdny, čili zaručeně bezchybný kus .

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

Muj je v servisu tyden po 3 mesicnim bezchybnym chodu..tak trochu podeziram, ze sem mu dal zabrat asi 50HR, ke kterym sem byl nucen pri zprvu neuspesnem flashovani na W2003 SE..nez sem prisel na to, ze staci vyndat (i kdyz zcela prazdnou) SD kartu a vse bezi jak ma, do 5 minut hotove
    Kazdopadne citim to same, pokud dostanu novy, verim, ze je lepsi jak opraveny..tam clovek nevi, zda se opravena zavada vrati, ci se pri opravovani nemohlo cosi poskodit a objevi se zavada jina.. takze necht mi ho vymeni, budu jen rad :yes:

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od xkovi
    Muj je v servisu tyden po 3 mesicnim bezchybnym chodu..tak trochu podeziram, ze sem mu dal zabrat asi 50HR, ke kterym sem byl nucen pri zprvu neuspesnem flashovani na W2003 SE..nez sem prisel na to, ze staci vyndat (i kdyz zcela prazdnou) SD kartu a vse bezi jak ma, do 5 minut hotove
    Kazdopadne citim to same, pokud dostanu novy, verim, ze je lepsi jak opraveny..tam clovek nevi, zda se opravena zavada vrati, ci se pri opravovani nemohlo cosi poskodit a objevi se zavada jina.. takze necht mi ho vymeni, budu jen rad :yes:
    Já měl HR jen jednou - zkoušet pirátské hry se vážně nevyplatí. Měl jsem dost parádní štěstí, že právě večer předtím jsem si udělal první zálohu.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od Vasek
    50-70 procentní reklamace na Acer N35 se závadamy typu zpoždujíci se čas, nefunkční dotykový displej, žádnžý signál GPS,...... občas se člověk bojí udělat měkký reset , protože neví jak to skončí . A to že servis na "závadu" zpozdujícího se času (1sek=15sek) do servisního protokolu napíše "zboží se neopravuje, reklamaci řeší prodejce výměnou za nové" je doost hustý ...
    takze z deseti kusu je jich 3 - 5 dobrejch? tak to je husty

mam tu ted na test n35 tak jsem zvedav, zatim se zda bejt ok - cas jsem nesledoval

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Já mám asi měsíc N50 Premium a spokojenost, jen mi teda vadí, řekla bych, až nefunkčnost záložní baterie.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od skautik
    Citace Původně odesláno od Vasek
    takze z deseti kusu je jich 3 - 5 dobrejch? tak to je husty

mam tu ted na test n35 tak jsem zvedav, zatim se zda bejt ok - cas jsem nesledoval
    Ale prdlajs - 50-70% těch reklamovaných, ne všech! Je to tam jasně napsaný.

Strana 2 z 5 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Chci si koupit sve 1. PDA - poradte jake..
    Od jenik82 v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 19-01-2007, 17:09
  2. Acer N310 - jaké jsou výhody nové ROM?
    Od Tomas.Petlach v sekci Acer
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 02-11-2006, 22:05
  3. Je pravda, ze PDA Acer jsou nejvic poruchove?
    Od Paia_ce4you v sekci Acer
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 31-08-2006, 22:59
  4. Kuchyně jsou jen pro MDA?
    Od frogale_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 19-06-2005, 10:36