Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 61

Téma: Nová stupnice hodnocení diskutujících podle počtu příspěvků - poraďte:)

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Přátelé,

při pohledu na počty příspěvků se zdá, že počáteční nastavení systému není příliš vhodné pro současný stav. Jen pro představu je to nyní nastaveno takto:

< 10 příspěvků = Přispěvatel
    <= 25 příspěvků = Pilný přispěvatel
    <= 50 příspěvků = Bronzový přispěvatel
    <= 100 příspěvků =Stříbrný přispěvatel
    <= 150 příspěvků = Zlatý přispěvatel
    <= 200 příspěvků = Platinový přispěvatel
    > 200 příspěvků = Diamantový přispěvatel

Jelikož se to v diskuzích drahými kovy nebo kameny hemží až nepřirozeně, je na čase změna. Nuže pokud máte nápad na to jakou stupnici použít, podělte se. Pokud bude zrovna váš nápad použit, jako výhru dostanete krásné tričko ce4you. Díky

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Ja bych to vynasobil 10...

EDIT: A ty co maji nad 3000 - dostanou pridelene HIM cislo a na celo vycejchovat "ce4you inventar"...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

A co takhle dynamicke deleni dle uzivatele s nejvetsim a nejmensim (1) poctem ? Rict, ze najaktivnejsi (ted Ty ) je 100% a dalsi kategorie dle toho? A nebo treba dle nejakeho pravidla, vzit prvnich 10 TOP prispevatelu a z nih udelat "top" uzivatele pro pocitani hranice?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Citace Původně odesláno od beecher
    Ja bych to vynasobil 10...

EDIT: A ty co maji nad 3000 - dostanou pridelene HIM cislo a na celo vycejchovat "ce4you inventar"...
    HIM nebude od poctu, ale od casu zde, mas smulu

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

mno priznam se, ze me nic moc nenapada, vzdy to bude odvozene od poctu prispevku a nebo od toho, jak dlouho je uzivatel registrovan nebo kombinaci.....

leda, ze by bylo zavedeno nejake hodnotici kriterium uzivatelu, napr. u prispevku by uzivatele hodnotili, bodovali, kdo jim nejvice pomohl....tim by se scitali body a byl by treba = uznavany odbornik

no dobre, trosku pritazene za vlasy, ja vim ) ale aspon by to melo nejakou zpetnou vazbu na uzivatele....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Osobne myslím,že akékoľvek triedenie podľa počtu príspevkov je scestné,pretože nevyjadruje kvalitu,ale iba kvantitu. Niekde používajú triedenie podľa počtu príspevkov iba do technických fór,ostatné sú len na štatistiku.Ale spúste ľudí záleží na nejakej nálepke... ,mne je to jedno,mám dobrý pocit keď môžem pomôcť a či som greatest typer alebo novic,mi je "šoufel"

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Citace Původně odesláno od oltcit
    Osobne myslím,že akékoľvek triedenie podľa počtu príspevkov je scestné,pretože nevyjadruje kvalitu,ale iba kvantitu. Niekde používajú triedenie podľa počtu príspevkov iba do technických fór,ostatné sú len na štatistiku.Ale spúste ľudí záleží na nejakej nálepke... ,mne je to jedno,mám dobrý pocit keď môžem pomôcť a či som greatest typer alebo novic,mi je "šoufel"
    na to tu su admini, aby mazali OT, nebo nesmyslne prispevky a Ty se samozrejme nepocitaji

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Peťo sám neveríš tomu,čo píšeš
    dobre vieš ,že to nieje možné,ako určíš hranicu medzi OT a konštruktívnym príspevkom,vždy záleží na osobe moderátora ako sa k tomu postaví (alebo nepostaví ) Nechajte to tak ako je,akurát zvýšte počty,prípadne zvolte nejaký hodnotový koeficient,príp. dajte čitateľské hlasovanie na prispievateľov,ako už bolo spomenuté ,a tým koeficientom násobte počty príspevkov,ale hovorím, je mi to fuk akú visačku mám

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

jasne, ze to neni urcujici, jde jen o to, ze z toho neni potreba delat vedu, moderator neni kazdej a dejme tomu, ze si vladce vybral osoby, ktere jsou soudne (alespon vetsinu casu, kdyz nechlastaji ) osobne bych udelal prumer z TOP10, to vzal jako max. hranici a k ni exponencialne udelal potrebny pocet kategorii...krom toho bych pak treba pridal informaci, jesli je to moderator, amidn, vladce, nebo treba buh

Nováček
    Registrace
    May 2006

Ja bych to udelal tak, ze by se prvni uzivatel s nejvetsim poctem prispevku brala jako horni hranice (100%) a treba 25 prispevku jako dolni hranice (0%). Mezitim by byly ostatni kategorie. Pilny prispevatel treba 0% až 10%, bronzovy 10% až 20%, stribrny 30-45 apod...

Nebo by se udelal prumer prispevku na 1 uzivatele (pocet prispevku deleno uzivatelema) a takovy pocet prispevku by byl stred (100%) a od toho by se odvozovalo ostatni.. Pilny prispevatel by byl treba 5-15% a diamantovy treba 195-200%. Samozrejme by to chtelo spravne procentuelne rozdelit od kolika do kolika % bude jake hodnoceni...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Doporučuji současné hodnoty vynásobit 10.

Je to jednoduché, a podle mne zcela dostačující.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

ale neni to reseni komplexni, resi jen stavajici situaci a za par mesicu/let to tu bude zase :-)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Je pravdou že je nás tady hodně kteří se jen ptají a potřebují pomoc od druhých,já sám mám zhruba 80 příspěvků a z toho možná 5 rad jinak jsem se ptal já.Proto si myslím že by to mělo být dle zásluh a ne počtu dotazů .Pokud je to reálné počítat jen odpovědi na nějaký problém a ne dotazy,myslím si že by to bylo zároveň spravedlivé vůči Vám kteří nám neustále pomáhají a myslí na nás i když mají např.jiné pda.Určitě víme všichni kteří navštěvujeme ce4you o koho se jedná a není jich málo.Takže můj návrh:Body jen těm ktery si to zaslouží!!!:yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

ac se to nezda, tak nejde o to dat poctu tem, co radi, proc taky....a ac se to nezda, i tim, ze se zeptas pomzues ostatnim, protoze kdyz prijde a ma stejne problem, nez Ty, tak nemusi zadavat svuj dotaz a cekat, ale vyuzije toho, ze se uz nekdo ptal...i proto je dulezite polozit dotaz spravne, spravne ho oznacit...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od hybo
    ale neni to reseni komplexni, resi jen stavajici situaci a za par mesicu/let to tu bude zase :-)
    A komu to vadí? Tak si tuhle diskuzi holt za tři roky zopakujete..

Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Hodnocení WMP
    Od masterpda v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 23-02-2007, 17:33
  2. Podpisy diskutujících...
    Od Jarouš_ce4you_oldd v sekci Provoz FÓRA
    Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 16-11-2005, 15:51
  3. Zjemneni stupnice master volume?
    Od milan.smart_ce4you v sekci Obecné problémy