Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nová stupnice hodnocení diskutujících podle počtu příspěvků - poraďte:)

CommanderZ (1798)|14.7.2005 17:17
Pokud bych si chtel timto zpusobem delat obrazek o kezdem uzivateli, tak teda potes panbuh...

Navrhuju tam natvrdo napsat

D:xxx
O:xxx
OT:xxx
______
xxx
space_cowboy (336)|14.7.2005 17:42
[QUOTE="CommanderZ"]
D:xxx
O:xxx
OT:xxx
______
xxx
[/QUOTE]

toto jednoduche roztriedenie prispevkov sa mi celkom pozdava. moze sa to nahradit percentami (aby to nebolo v rozpore s principom kvantity vs. kvality) a ak by niekomu vadili cisla, staci to nahradit jednodocho nejakym farebnym bar-om.. citajuci ma tak dokonaly prehlad o vseobecnom prispievani daneho usera..
tiez si vsak myslim, ze by to bola len taka zaplata.
a aj tak mam pocit, ze je to trosku zbytocne a postacilo by nejakym sposobom oznacit novacika (sam by si mohol pri registracii, alebo vo svojom nastaveni take oznacenie dat) a podla toho by sa k nemu aj server, pripadne ostatny useri spravali..
ved TOP10 z ce4you kazdy z nas okrem beginerov pozna.. alebo sa mylim?
Pavel Koza (4761)|14.7.2005 17:55
Tak jo, opet dekuji za nove podnety. Je fakt, ze proste scitani prispevku od pocatku registrace ma nulovou informacni hodnotu. V tuto chvili se mi libi myslenka hodnotit aktivitu za poslednich par tydnu (mesicu) a to pouze kvantitativne (cumilek, nesmely prispevatel, spisovatel, fanatik diskuzi;). To bude jiste oceneni, realne a celkem objektivni. A celkem snadno by se tam dalo zakomponovat i ta bonifikace "hodnotnejsich" diskuzi.
CommanderZ (1798)|14.7.2005 19:07
Nemuzu si pomoct, ale to by jsme se dostali tam kde jsme byli. Jen by to bylo za casovy usek.

Co je mysleno tou bonifikaci? Za v te a te diskuzi bude jeden prispevek za dva?

ADDIT:Ted me napada, nadpis tematu zni "Nova stupnice hodnoceni podle poctu prispevku" a vsichni vymejslej uplne novej system (vcetne admina) ;)
macula_ce4you (691)|14.7.2005 20:08
Pořád tady čtu, že existuje jen "Dotaz", "Odpověď" a zbytek je "Off topic". A co třeba "Informace", to je taky off topic ? Já jsem třeba velice vděčný za to, když sem někdo vloží upozornění na nový hardware, nebo novou verzi softu.
Pavel Koza (4761)|14.7.2005 20:13
[QUOTE="CommanderZ"]Nemuzu si pomoct, ale to by jsme se dostali tam kde jsme byli. Jen by to bylo za casovy usek.

Co je mysleno tou bonifikaci? Za v te a te diskuzi bude jeden prispevek za dva?[/QUOTE]

Jine kriterium nez kvantitativni neni mozne bez toho, aby nekdo hodnotil kazdy prispevek. Coz se asi shodnem, ze to nejde.

Bonifikaci se mysli to, ze kdyz vlozim prispevek do technicke diskuze (a zustane tam), tak je to pravdepodobne hodnotnejsi nez prispevek do spolecenske diskuze.

A nebo poslechnu ty z vas, kteri radi se na podobne hodnoceni vyprdnout, alespon se usetri vykon serveru;)

P.S. na podobne diskuze si zacnete zvykat, nove ce4you neni jen chimera, ale realna vec a ke zlepsovani je toho spousta. I kdyz jestli na vsechno budou tak rozdilne nazory, tak se z toho zcvoknu:)
Radek Novák (309)|14.7.2005 20:28
A co udelat tipicke hodnoceni kazdeho prispevku? od jedne do peti jako ve skole a kazdej muze u kazdeho prispevku hlasovat, jakou by mu dal znamku (mohli by hlasovat jen registrovani uzivatele a kazdej by mohl dat jednomu prispevku jen 1 znamku, nemohl by hlasovat treba znovu za 24 hodin.)... Nemohl by hlasovat u svych prispevku. Celkove hodnoceni by bylo prumerne hodnoceni vsech prispevku. Cim lepsi znamka, tim jsou kvalitnejsi prispevky...
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|14.7.2005 20:32
Když se podívám, na čas vytvoření této diskuze, počet shlédnutí a počet příspěvků, tak si myslím, že tato diskuze by asi vyhrála nad všema ostatníma.

A při tom si myslím, že je to zcela zbytečné - jako třeba politika.
Bavíme se tu o něčem co nikdy nebude spravedlivé, pravdivé, tak jako v té politice.

Vymýšlení složitého hodnocení, případně hodnocení podle data registrace nebo počet příspěvků je podle mne na nic.

Protože někdo pěti jasnýma odpověďma předčí Toho co jich má sice stovky, ale bez jakékoliv hodnoty - rady, protože reaguje na vše. Nebo se jen tak špičkuje v některých diskuzích ( například téma "srazy" ).
oltcit (1098)|14.7.2005 21:00
[QUOTE="JirkaP."]

Protože někdo pěti jasnýma odpověďma předčí Toho co jich má sice stovky, ale bez jakékoliv hodnoty - rady, protože reaguje na vše. Nebo se jen tak špičkuje v některých diskuzích ( například téma "srazy" ).[/QUOTE]
------------------------------------------------------
Plny suhlas,načase uzavreť diskusiu :D myslím ,že celé spektrum možností bolo vyčerpané a teraz záleží na rozhodnutí "vedenia" :)
ipf (2136)|14.7.2005 21:12
No, čím dál lepší (to si Pavel založil téma).
Tak já jdu pro toho Jamesona ;) .

Ad Macula:
Měl jsem na mysli oddělit chronické dotazovače od těch, co trpělivě a dokola odpovídají (beecher, malinský a spousty dalších). A právě poměr Dotaz : Odpověď by mohl být vypovídající (a proto bych nesčítal informace).
Pavel Koza (4761)|14.7.2005 21:35
Tak dekuji za komentare:yes: