Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Acer n30 SE !!!!

xkovi_ce4you (568)|16.8.2005 02:56
Romku nahrajete stejne jako jste tam davali SEcka, takze nebude problem..akorat me to nejdriv pri pokusu vratit se zpet na 1.0.17 naflashovalo jakysi eboot a teprv pri druhem spusteni flashovani si to v klidu vzalo 17ku..
A co se tyce obnoveni ze zalohy..co pouzivate? Jestli defaultni zalohu na kartu ze systemu ci ActiveSync, tak s tim jsou vzdy jen a jen potize..jestli mohu doporucit, zkuste Sprite Backup.. zacal sem ho uzivat prave po takovychto problemech..funguje jak pres USB, tak primo na kartu.. a zazalohuje doslova image celeho vaseho systemu..napr. na kartu mi to zalohuje tak dvakrat rychleji nez USB, do minuty to mam hotove a stejne rychle zhruba probiha i obnova (neni treba ho ani mit nahran, staci tvorit samorozbalovaci zalohy)..a vse je PRESNE obnoveno, bez sebemensi chybky, nemusim instalovat cestinu (prave jako napr. u AS..).. pda vypada PRESNE jako ve chvili, kdy jste udelali zalohu :yes:
Zkusil sem vic programu, ale tenhle si me ziskal;)
KENNY_FX (103)|16.8.2005 09:29
[QUOTE="xkovi"]Romku nahrajete stejne jako jste tam davali SEcka, takze nebude problem..akorat me to nejdriv pri pokusu vratit se zpet na 1.0.17 naflashovalo jakysi eboot a teprv pri druhem spusteni flashovani si to v klidu vzalo 17ku..
A co se tyce obnoveni ze zalohy..co pouzivate? Jestli defaultni zalohu na kartu ze systemu ci ActiveSync, tak s tim jsou vzdy jen a jen potize..jestli mohu doporucit, zkuste Sprite Backup.. zacal sem ho uzivat prave po takovychto problemech..funguje jak pres USB, tak primo na kartu.. a zazalohuje doslova image celeho vaseho systemu..napr. na kartu mi to zalohuje tak dvakrat rychleji nez USB, do minuty to mam hotove a stejne rychle zhruba probiha i obnova (neni treba ho ani mit nahran, staci tvorit samorozbalovaci zalohy)..a vse je PRESNE obnoveno, bez sebemensi chybky, nemusim instalovat cestinu (prave jako napr. u AS..).. pda vypada PRESNE jako ve chvili, kdy jste udelali zalohu :yes:
Zkusil sem vic programu, ale tenhle si me ziskal;) [/QUOTE]

Neni potreba, ten backup v 17tce je OK, jen ten v SE se obnovil, ale po SR uz nenabehl (zustala mi bila obrazovka s modrym pda)!
CommanderZ (1798)|16.8.2005 11:55
[QUOTE="xkovi"]Romku nahrajete stejne jako jste tam davali SEcka, takze nebude problem..akorat me to nejdriv pri pokusu vratit se zpet na 1.0.17 naflashovalo jakysi eboot a teprv pri druhem spusteni flashovani si to v klidu vzalo 17ku..
A co se tyce obnoveni ze zalohy..co pouzivate? Jestli defaultni zalohu na kartu ze systemu ci ActiveSync, tak s tim jsou vzdy jen a jen potize..jestli mohu doporucit, zkuste Sprite Backup.. zacal sem ho uzivat prave po takovychto problemech..funguje jak pres USB, tak primo na kartu.. a zazalohuje doslova image celeho vaseho systemu..napr. na kartu mi to zalohuje tak dvakrat rychleji nez USB, do minuty to mam hotove a stejne rychle zhruba probiha i obnova (neni treba ho ani mit nahran, staci tvorit samorozbalovaci zalohy)..a vse je PRESNE obnoveno, bez sebemensi chybky, nemusim instalovat cestinu (prave jako napr. u AS..).. pda vypada PRESNE jako ve chvili, kdy jste udelali zalohu :yes:
Zkusil sem vic programu, ale tenhle si me ziskal;) [/QUOTE]

Co se ti nelibi na tom vestavenym zalohovacim programu? Ja ho pouzivam celou dobu bez jedinyho problemu.

EDIT To Kenny: Doufam ze vis, ze po flashnuti ROM nemuze obnovovat ze zalohy (a uz vubec ne z jiny verze)
xkovi_ce4you (568)|16.8.2005 16:37
A kolik HR si za dobu, co mas n30 mel? ;) Ja nejmin 50, spis blize ke 100HR za 3 mesice (priznavam, ze vetsina moji vinou a pak pri flashovani..), za takoveto situace se mi leckdy stalo, ze zaloha blbla a zarizeni bylo nestabilni..tedy hlavne pres active sync..se spritem se mi zatim nikdy nic podobneho nestalo..
KENNY_FX (103)|16.8.2005 19:52
[QUOTE="CommanderZ"][QUOTE="xkovi"]Romku nahrajete stejne jako jste tam davali SEcka, takze nebude problem..akorat me to nejdriv pri pokusu vratit se zpet na 1.0.17 naflashovalo jakysi eboot a teprv pri druhem spusteni flashovani si to v klidu vzalo 17ku..
A co se tyce obnoveni ze zalohy..co pouzivate? Jestli defaultni zalohu na kartu ze systemu ci ActiveSync, tak s tim jsou vzdy jen a jen potize..jestli mohu doporucit, zkuste Sprite Backup.. zacal sem ho uzivat prave po takovychto problemech..funguje jak pres USB, tak primo na kartu.. a zazalohuje doslova image celeho vaseho systemu..napr. na kartu mi to zalohuje tak dvakrat rychleji nez USB, do minuty to mam hotove a stejne rychle zhruba probiha i obnova (neni treba ho ani mit nahran, staci tvorit samorozbalovaci zalohy)..a vse je PRESNE obnoveno, bez sebemensi chybky, nemusim instalovat cestinu (prave jako napr. u AS..).. pda vypada PRESNE jako ve chvili, kdy jste udelali zalohu :yes:
Zkusil sem vic programu, ale tenhle si me ziskal;) [/QUOTE]

Co se ti nelibi na tom vestavenym zalohovacim programu? Ja ho pouzivam celou dobu bez jedinyho problemu.

EDIT To Kenny: Doufam ze vis, ze po flashnuti ROM nemuze obnovovat ze zalohy (a uz vubec ne z jiny verze)[/QUOTE]

Neboj, delam zalohy ze stejny verze... a z SD karty!
CommanderZ (1798)|16.8.2005 20:23
[QUOTE="xkovi"]A kolik HR si za dobu, co mas n30 mel? ;) Ja nejmin 50, spis blize ke 100HR za 3 mesice (priznavam, ze vetsina moji vinou a pak pri flashovani..), za takoveto situace se mi leckdy stalo, ze zaloha blbla a zarizeni bylo nestabilni..tedy hlavne pres active sync..se spritem se mi zatim nikdy nic podobneho nestalo..[/QUOTE]

Tak takovy problemy jsem opravdu nemel. HR jsem mel nepocitane, ale to byly ruzny experimenty se vsemoznejma hrama a programama...a posledni dobou taky pretaktovani :))
KENNY_FX (103)|16.8.2005 20:40
Myslite ze vyjde lepsi verze WM2003SE??? Nejaka opatchovana??? Nebo jestli vyjde nejakej service pack???
CommanderZ (1798)|16.8.2005 21:55
Hmm...tezko rict, mozna ano. Kdyz vysla tahle, proc by nevysla dalsi ;)
xkovi_ce4you (568)|16.8.2005 23:14
Taky sem experimentoval..mozna prave na to dojelo moje pda, nastesti dnes mi vyridili reklamaci a zitra si jdu pro nove pda..docela me to potesilo..zbavim se poskrabaneho displeje z dob, co sem nemel folii a zlomeneho stylusu slepeneho sekundovym lepidlem :D
Na predchozim zarizeni mi teda SEcka sly dobre..doufejme, ze na novym zarizeni mi to zitra poleti stejne dobre jako na tom predchozim..je zajimavy, ze tu jsou lidi, co jim to chodi a lidi, co jim to blbne..neni to nahodou starim zarizeni, ze by ti co to maji novejsi by meli o malicko stabilnejsi HW?
KENNY_FX (103)|17.8.2005 09:46
[QUOTE="xkovi"]Taky sem experimentoval..mozna prave na to dojelo moje pda, nastesti dnes mi vyridili reklamaci a zitra si jdu pro nove pda..docela me to potesilo..zbavim se poskrabaneho displeje z dob, co sem nemel folii a zlomeneho stylusu slepeneho sekundovym lepidlem :D
Na predchozim zarizeni mi teda SEcka sly dobre..doufejme, ze na novym zarizeni mi to zitra poleti stejne dobre jako na tom predchozim..je zajimavy, ze tu jsou lidi, co jim to chodi a lidi, co jim to blbne..neni to nahodou starim zarizeni, ze by ti co to maji novejsi by meli o malicko stabilnejsi HW?[/QUOTE]

Taky si to myslim .... Mam n30 uz rok! A nebo to muze byt ze nekdo pouziva nejaky soft co to zpusobuje....
xkovi_ce4you (568)|17.8.2005 10:30
Uzivam vse, co tu uzivaji ostatni..tedy kombinaci pocketbreeze, pocketplus,wisbar advance 2, pocketweather.. netfront, pripadne PIEplus.. takze v tom to nebude..zalezi ale, jak si co nainstaloval..vypozoroval sem, ze neni intalace jako instalace..mel sem stavy,kdy mi pda pri instalaci multiIE slapalo, ale taky instalace(bohuzel castejsi),ze mi delalo HR po par vterinach..tak sem ho prestal pouzivat..a zbavil se podezreni,ze to dela WA2.. takze opravdu udelej to,co ja..instaluj po kouskach a vytvarej zalohy s popisem, co uz tam mas..snadno pak zjistis, co to zpusobuje..pac samotny SEcka by to byt nemely, aspon dle toho, ze tu jsou stale uzivatele, co s nima nemaji problem ;)
pantata_ce4you (149)|17.8.2005 11:58
Krome vydatne snizene stability jsem pozoroval taky vydatne zpomaleni. Otevreni pruzkumnika trvalo par sekund a nez se vykreslily ikonky, tak to taky nejakou dobu trvalo (ihned po HR - takze tam nebylo jeste nic jineho).
A taky to je starsi kousek n30ky.
Nacpal jsem tam z5 puvodni OS a chodi to rychleji a hardresety neznam. Holt pockam na WM2005 na novem zarizeni ;)
xkovi_ce4you (568)|19.8.2005 17:17
Tak mi byla kladne vyrizena reklamace me n30, pricemz sem si dnes dosel pro novy pristroj, nebot zavada se neopravovala.. bohuzel, tajne sem doufal, ze uz budu mit rom s SEckama..ale asi zatim neni Acer s SEckama spokojen a nechava je jen nam nadsencum k vyzkouseni, sam tam nechava 1.0.17.. pusobi to na me tak, ze tim Acer pripousti chybovost jeho prvni verze SE.
Ale na predchozim zarizeni sem problem nemel, tak kdo vi.. kazdopadne 12MB rom storage a landscape, toho uz se nevzdam zanic :)
hybo (3107)|19.8.2005 17:24
tak to asi nebude spravny pohled...standardni system je v nem "ne SE" a proto je tam...
xkovi_ce4you (568)|19.8.2005 17:48
[QUOTE="hybo"]tak to asi nebude spravny pohled...standardni system je v nem "ne SE" a proto je tam...[/QUOTE]
Jak tomu mam rozumet? Proc vydavaji tedy SEcka pro n30ku, kdyz pro ne neni dost dobry, aby ho davali do novych zarizeni, co se teprv prodaji? Hned sem si tam ted SEcka dal, bez nich uz ani ranu..jen sem si rikal, ze uz by je mohli s tim rovnou prodavat no :sarcastic:
hybo (3107)|19.8.2005 18:01
takze, tohle se malo kdy meni...jakmile zarizeni vyjde s nejakym OS, tak uz s nim jde do prodeje i kdyz je uz novej...pokud je upgrade free, tak ho treba davaji primo do baleni na CD, pokud ne, musi se kupovat...HP treba sveho casu davalo zdarma novey OS k iPAQu 5450....neudelali 5450 s novym OS, coz mohli, ale udelali 5550, coz bylo to same, jen s novejsi OS primo nainstalovanym...a dle teto stranky jeste ani neni SE oficialne ven...
xkovi_ce4you (568)|19.8.2005 18:08
No bral sem to dle toho, ze zatimco leckdo tu musel predchozi 1.0.17 verzi flashovat sam, ja uz ji s tim kupoval.. ale je fakt, ze to je stale jen oprava stavajicich chyb v W2003.. no kdo vi, treba n30ky za pul roku uz budou s SEckama defaultne :)
KENNY_FX (103)|19.8.2005 21:46
Pokud vim tak WM2003SE do n30 davaj v nemecku normalne (v prodeji)
KENNY_FX (103)|19.8.2005 21:49
[QUOTE="xkovi"]Tak mi byla kladne vyrizena reklamace me n30, pricemz sem si dnes dosel pro novy pristroj, nebot zavada se neopravovala.. bohuzel, tajne sem doufal, ze uz budu mit rom s SEckama..ale asi zatim neni Acer s SEckama spokojen a nechava je jen nam nadsencum k vyzkouseni, sam tam nechava 1.0.17.. pusobi to na me tak, ze tim Acer pripousti chybovost jeho prvni verze SE.
Ale na predchozim zarizeni sem problem nemel, tak kdo vi.. kazdopadne 12MB rom storage a landscape, toho uz se nevzdam zanic :) [/QUOTE]

12MB rom mi tak moc nechybi, i kdy neni na skodu, ale ten LANDSCAPE :(( Brecel bych pro nej .... a dalsi nedostatek SLUCHATKA! Jsou slabe... tiche :no: :no: :no:
KENNY_FX (103)|20.8.2005 20:39
Tak uz tam mam zase SE flashnuto pres USB (predtim to bylo pres SD) ale myslim ze v tom neni rozdil... ale jsem zoufalej. Chci at je aspon stabilni :?
xkovi_ce4you (568)|21.8.2005 00:41
No nevim, ale zda se mi, ze opravdu kdo ma n30 koupenou ted, tak problemy nema..soudim tak dle toho, ze pred 3 mesici sem si ji kupoval poprve a SEcka sly bez HR..
Odesla mi ale baterka..resp. senzor nabijeni, tak mam ted uplne novou a opet SEcka jdou skvele..zatim ani jeden HR, snad 2 SR, ale to je pohoda..
Mam tam pritom docela dost "zpomalovacich" aplikaci jako wisbar 2, PIEPlus, pocketplus, pocketweather.. a zatim OK..
Chapu vas vsechny, co vam to pada, z jste bezradni.. ja bych si bez landscape uz nedokazal predstavit.. a ta 6ti nasobne vetsi ROM storage, to je taky bomba.. sice mam gigovou SD, ale 2 nebo 12MB, to je opravdu znat..
freeman_ce4you (428)|21.8.2005 10:01
Mne to tiež ide v pohode mám tiež s tých novších n30
HR som nemal už dosť dlho a sr tiež málo
Len by mali niečo urobiť s tými sluchátkami aby nehrali tak potichu

Ide niekomu snails ked ho spustíte z landscape módu ? mne nie musím ho pustit cez portait lebo inak sa nedá na níč tuknúť a musím rýchlo výsť zo sanails lebo to občas zatuhne a HR ale cez portait to ide v pohode
Zdenek Malinsky (9781)|23.8.2005 08:06
Dnes se objevila na stránkách palmserver.cz zmínka o upgrade na WM 2003 SE pro Acer n30 - tady. Tak se asi jen podívejte a zkontrolujte, zda jste si tam flashnuli vše a hlavně správný soubor.;)

Nejvíce mě pobavil úvod:
...Na speciálních servisních stránkách společnosti Asus se objevil ....:D :D :D
empiK (137)|28.8.2005 17:55
n30 mam temer rok a upgrade na SE probeh v pohode. Zamrznul akorat jednou - nutny HR. Od te doby (tyden) uz bez nutnosti HR ani SR.
Agnus_ce4you (32)|28.8.2005 19:04
Jak jste na tom s tim sluchatkovym vystupem ? Ja to mam taky desne slabe, neda se s tim neco udelat ? :?:
Forstner (20)|28.8.2005 19:35
me to jelo taky asi tejden potichu ale pak se to zazracne vzpamatovalo-nevim proc :?:
Forstner (20)|28.8.2005 19:48
Prosim lidi uz sem se na to jednou ptal: kdyz sem preflashoval pda na SE tak sem tim ziskal novou verzi solitaire a ta mi nedavno pri HR zmizela. Nema ji nekdo? neda se to dat zpatky zkopirovanim do slozky Windows???
Agnus_ce4you (32)|28.8.2005 19:52
[QUOTE="Forstner"]me to jelo taky asi tejden potichu ale pak se to zazracne vzpamatovalo-nevim proc :?: [/QUOTE]
A jak casto jsi sluchatkovy vystup pouzival ?
Forstner (20)|28.8.2005 19:59
pouzil sem ho cca 5x
Forstner (20)|28.8.2005 20:00
teda myslel sem od ty doby co sem upgradoval na SE
KENNY_FX (103)|28.8.2005 20:47
Mam to taky desne slaby (sluchatka), ale uz sem vyresil to hrozne tuhnuti s nutnym HR ... Bylo to jednim skinem do WisBar
Agnus_ce4you (32)|28.8.2005 21:03
[QUOTE="Forstner"]teda myslel sem od ty doby co sem upgradoval na SE[/QUOTE]
hmm... tak uvidim... co to provede. Uz jsem premyslel o downgradu.

EDIT (CommanderZ): Prispevek byl upraven a orezan o prilis OT cast.
drakulaj (45)|5.9.2005 22:35
Nazdarec lidi,
jestli si dobre pamatuju tak WM2005 je celkem narocne na pamet, nekde sem cetl ze minimum by belo bejt 64MB. Coz bych rekl, ze se do nasich aceriku asi nevejde.

xkovi_ce4you (568)|6.9.2005 11:44
Tos cetl spravne, WM2005 budou tak mozna pro n50ky, ale nase n30ky se musi spokojit s SEckama..ovsem uz to je luxus, kdyz jsou zadarmiko..osobne si opravdu nestezuju.. spis cekam na nejake nove verze romek pro SE, pac tahle prvni je precijen jeste plna chyb a citelne zpomalila beh pdacka..
pavelicom (9)|7.9.2005 11:53
Jde nahrat 2003SE i do n35???
xkovi_ce4you (568)|7.9.2005 11:56
[QUOTE="pavelicom"]Jde nahrat 2003SE i do n35???[/QUOTE]
Obavam se, ze nikoli.. jedine ze bys byl schopen nejak presvedcit OS image pro n30ku, ze tva n35 je to same:D
bergmann (45)|13.9.2005 10:51
Chci se zeptat, jestli má smysl flashovat na SE. Rozdíl je skutečně jen v otočení obrazovky a v navýšení ROMky na 12 MB? Pokud je pak systém nestabilní, vystačím raději s tím co mám.....
A neexistuje nejaký prográmek na otočení displeje a současném zachování původní verze ?
bmw (151)|13.9.2005 10:56
Mě moc nestabylní nepřijde, od doby co jsem to přeonačil na SE jsem neměl jediný HR. Jenom když SR tak to pomaleji nabíhá, jinak žádnej problém, jo a při instalaci některých programů je tam hlaška že program je určen pro starší verzi oper systému, jinak nic, jsem s tím docela spokojen.

xkovi_ce4you (568)|13.9.2005 11:12
Doporucuji na SE preflashovat..rozhodne bych 12MB rom storage nezavrhoval..a HR sem mel mozna jeden, a to jeste vlastni vinou..ale nestabilitu nepocituju..mozna trochu pomalejsi system celkove, a hlavne ten SR je pomalej, ale jinak pohoda ;)
ifco_ce4you (186)|14.9.2005 10:36
Suhlas. SE je celkom stabilna. Po pociatocnych HR ( neznasalo sa to s Multiie) uz bezim takmer2 mesiace bez jedinneho HR. A to pritom PDA mucim Pockethackmasterom atd :)
KENNY_FX (103)|14.9.2005 21:25
Je stabilni, ale v kombinaci se starymi programy, muze zpusobit HR
milosgabriel (17)|16.9.2005 02:01
A kde ty SEčka berete ???
Prostě na Acerákovy musím mít vše legálně a nejsou v tom osobní zábrany soft piráctví. Zvláště v souvislosti s Microsoftem, který je tak cenově přívětiví k nám invalidním důchodcům a zbytku 90% občanů nedosahující na průměrnou mzdu. Obrátil jsem se na Acera a ten mě odkázal na Microsoft, ale protože WM jsou licenčně spjaté s PDA v OEMku, tak MS mě odkázal zpátky na Acera. A když jsem jim poslal odpověď od Microsoftu, tak dodnes nic a to je asi 14 dní už pryč. Prostě Acer zastoupení v ČR je bezva jen pokud jim přinesete něco rozflákanýho s jejich značkou. Jinak podpora Acera svých PDAček je pěkně na h... Sice musím uznat, že v balení jsem už dostal možnost češtiny pro SEčka, ale v Acerákovy jsou WM2003 i když asi se základní záplatou (například jsem připojil flexibilní klávesnici USB 1.1 a hned fakčí i s češtinou bez jakýchkoliv externích ovladačů - vypadá jako klávesnice z gumy, takže ji srolujete a jdete, lepší než sládací umělohmotky, protože s touhle se můžete i koupat a nic se jí nestane a hlavně jí mám za 500,- novou z druhý ruky a původní cena je prý okolo 800,-. Opravdu doporučuju, pokud by jste měl někdo zájem, napište mi a pošlu vám podrobnosti a klidně i fotky. Hlavně jí rozmotáte, zasunete do USB Hostu a hned fakčí a přežije možná i mě, než Acerácký umělohmotný skládačky za 2000,-) Asi každý znáte škudlení korunek zas pro něco nového pro n30. Nejdřív ochranou folii, klávesnici a už rozbíjím prasátko na SD kartu a hlavně dobrý a levný pouzdro. To se zas Acer vytáhl, co? Já se nejdřív lekl, že tam někdo zapoměl ponožku. No je to jak malý dítě a pořád roste.
Jo, a neporadil by jste mi někdo, jak mám nastavit jak v PCčku, tak u n30 Bluetooth, aby mi fungoval Internet, co mám přes LAN na PCčku. Ovladače na PCčku jsem nechal základní od XPček, protože v těch anglickejch od MSI jsem se úplně zamotal. Sice jsem je mezi sebou spojil, ale přenášet data mi pořád nejde. Za každý mail předem moc děkuju, určitě odepíšu a přeji Vám všem hezký den bez resetů. Miloš ;)
Agnus_ce4you (32)|16.9.2005 06:20
[QUOTE="milosgabriel"]A kde ty SEčka berete ???
Prostě na Acerákovy musím mít vše legálně a nejsou v tom osobní zábrany soft piráctví. Zvláště v souvislosti s Microsoftem, který je tak cenově přívětiví k nám invalidním důchodcům a zbytku 90% občanů nedosahující na průměrnou mzdu. Obrátil jsem se na Acera a ten mě odkázal na Microsoft, ale protože WM jsou licenčně spjaté s PDA v OEMku, tak MS mě odkázal zpátky na Acera. A když jsem jim poslal odpověď od Microsoftu, tak dodnes nic a to je asi 14 dní už pryč. [/QUOTE]

Nejak nechapu co Tim presne myslite...
OS image s WM2003SE je k dispozici volne ke stazeni na oficialnich strankach Aceru, takze v tom nevidim zadnou cernotu.
ftp://ftp.support.acer-euro.com/handheld/n30/osimage/
Santafanta (9)|16.9.2005 18:02
[QUOTE="milosgabriel"]A kde ty SEčka berete ???
Pnapříklad jsem připojil flexibilní klávesnici USB 1.1 a hned fakčí i s češtinou bez jakýchkoliv externích ovladačů - vypadá jako klávesnice z gumy, takže ji srolujete a jdete, lepší než sládací umělohmotky, protože s touhle se můžete i koupat a nic se jí nestane a hlavně jí mám za 500,- novou z druhý ruky a původní cena je prý okolo 800,-. Opravdu doporučuju, pokud by jste měl někdo zájem, napište mi a pošlu vám podrobnosti a klidně i fotky.určitě odepíšu a přeji Vám všem hezký den bez resetů. Miloš ;) [/QUOTE]

Jak se ta klavesnice jmenuje(vyrobce)?
CommanderZ (1798)|19.9.2005 20:57
Tak hosi, privitejte me v parte - uz jsem taky SE

a mate pravdu, softreset je fakt na tejden ;) bylo to po toceni displejem prvni co jsem vyzkousel :D
Agnus_ce4you (32)|19.9.2005 21:07
Toz ta vitam :))
Ja jsem toho casu v servise, tak jsem zvedavy co mi vrati :?
freeman_ce4you (428)|19.9.2005 21:08
No to trvalo kym si sa rozkyval :D :yes:
CommanderZ (1798)|19.9.2005 21:13
nech toho, vsichni tu nadavaj, tak aby me to neodradilo.

hlavni duvod byla nadeje, ze na SE bude min padat Pocket UFO. A je to pravda :D
freeman_ce4you (428)|19.9.2005 21:21
sorry
Našiel už niekto využitie tých 12mb z ROM ?
CommanderZ (1798)|19.9.2005 21:36
da se tam narvat zaloha :D ja mam prumernou velikost RAM tak 10MB (kdyz tam mam openTTD tak az 25 :sarcastic: ). To se tam pak vejde i rozvrh ve excelu ;)