Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 8 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 109

Téma: V. oficiální sraz ce4you :: Benetice, září 2005, hotel Mariadol

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Významný host bude, ale jeho totožnost vám, jako obvykle, neprozradím .

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Kdyz se tak divam do seznamu prihlasenych, kde je nacelnik? :O

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

je treba se taky prihlasovat kdybych prijel treba jen na otocku na jeden den a tudiz bych eventuelne nepotreboval ubytovani? zatim sem na zadnem sraze nebyl, nejsem ani nijak pilny prispevovatel ale ctu to tady denne takze bych se tam mozna juknul akorat nevim jak budu mit cas.

btw Ipfe ty si z heralce u havlbrodu? my tam kdysi meli chalupu..

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Přijeď, kdy budeš mít možnost, návštěvníci se hlásit nemusí, akorát si možná nebudeš mít kam sednout .
    Ten Herálec je u HB.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

oki uvidime. jsem nenarocny, ani zasuvku potrebovat nebudu protoze mam ctyri napajeci v aute.. a a kdyztak si vemu do auta skladaci stolicku :-)

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2004

Tak mě napadá, bude mít někdo projektor?
    To iPf: Co ta prezentacena téma moje cihly? Byl by o ní zájem?
    Jinak PPC asi ještě mít nebudu, ale už se to blíží.

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Pro ty z vás, kteří se rozhodují, co si koupit k Vánocům, jsem do úvodního příspěvku zařadil sekci: Co bude k vidění na srazu, kde se budu snažit aktualizovat přehled cihel, která budou k vidění (podkud přijedou jejich taťkové a mamky ). Seznam není úplný, spíš se bude jednat o zařízení momentálně dostupná na trhu.
    Nekamenujte mne za úplnost, nebo si vás zapíšu do deníčku (a červenou tužkou : ) .

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Pokud nebude padat sníh, budeme grilovat?

Registrace
    Feb 2007

Jsem pro. Objednávám na SO Rumpsteak 400g

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Grilování je samozřejmost, takže jsem to neuváděl jako samostatný bod programu.
    Ovšem, na přání účastníků - Pinochio počká (stejně si nic nekoupí) a zařazuji grilování .

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2004

Citace Původně odesláno od filipko
    Vsimol som si, ze v september (9. mesiac) ma tyzden. ktory ma 4.-ho v nedelu. Viem, ze srpen je august, podla Krylovej pesnicky "Bratricku zavirej vratka". Za srpnem je zari?
    Jakto že ještě nejsi na seznamu přihlášených
    Citace Původně odesláno od ipf
    Ovšem, na přání účastníků - Pinochio počká (stejně si nic nekoupí) a zařazuji grilování .
    Víš přeci, že od debat zda ano nebo ne mám off-topic fórum tak ho používej a nepiš to jinam.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Na tenhle sraz se jeste nedostanu, protoze budu v zahranici, ale na pristim bych rad byl.
    Nebude problem, kdyz bych mel s sebou manzelku (spokojena uzivatelka MDA Compact) a cca 1,5 roku stare dite? Klidne mi staci, kdyz bude pobliz nejaky hotel, kde se budeme moc ubytovat, pokud ubytovani v miste z nejakeho duvodu neni pro takhle male dite vhodne.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od RStein
    Na tenhle sraz se jeste nedostanu, protoze budu v zahranici, ale na pristim bych rad byl.
    A proč nechodíš ani na pražské? Já a Petr Schinzel jsem dojíždějící a více méně se pravidelně účastníme.
    Citace Původně odesláno od RStein
    Nebude problem, kdyz bych mel s sebou manzelku (spokojena uzivatelka MDA Compact) a cca 1,5 roku stare dite?
    Myslím, že problém nebude. Chuck také sebou vozí dceru, i když je trošku starší. Ovšem možná by bylo lepší vzít milenku. Manželky a snoubenky mají tendenci stále kontrolovat spotřebu cigaret a alkoholu, zda máš čisté ponožky a slipy, zda se nebavíš s cizími osobami druhého pohlaví....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    A proč nechodíš ani na pražské? Já a Petr Schinzel jsem dojíždějící a více méně se pravidelně účastníme.
    Ja taky nejsem z Prahy a o vikendu byl pro me trochu problem se na sraz dostat, tedy hlavne jak se dostat v rozumne dobe zpatky do Bene. Ted uz mam ale konecne ridicak, takze urcite zajdu. Dik za pozvani

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    Myslím, že problém nebude. Chuck také sebou vozí dceru, i když je trošku starší. Ovšem možná by bylo lepší vzít milenku. Manželky a snoubenky mají tendenci stále kontrolovat spotřebu cigaret a alkoholu, zda máš čisté ponožky a slipy, zda se nebavíš s cizími osobami druhého pohlaví....(
    Tak to mam zlatou zenu, ta nic takoveho nedela

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Naopak, líp když se zabaví mimo, než když otravuje u cihly.

Strana 3 z 8 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 323
    Poslední příspěvek: 07-10-2009, 13:57
  2. Reakcí: 124
    Poslední příspěvek: 25-06-2006, 10:55
  3. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 29-05-2006, 15:47
  4. Reakcí: 89
    Poslední příspěvek: 02-03-2006, 16:56
  5. Reakcí: 244
    Poslední příspěvek: 15-02-2005, 07:06