Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 57

Téma: Windows Mobile 5.0 update na LOOXech serie 700

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

V návaznosti na předchozí a téměř bleskově, oficiálně a přímo od zdroje:

From: Milan Svec [mailto:loox@milansvec.com]
    Sent: Thursday, June 02, 2005 11:33 PM
    To: Degen, Ralf
    Subject: Windows Mobile 5.0

Hallo Ralf Degen,

Could you make your point of a WM 5.0 update for the Pocket LOOX 700 series for many LOOX 720 fans in the Czech Rep. clearly enough?

Thank you.
    Milan Svec,
    Moderator of the FSC Forum on www.ce4you.cz
    --------------------------------------------------------------------------------
    Return-Path: <Ralf.Degen@fujitsu-siemens.com>
    Delivered-To: milansvec.com-loox@milansvec.com
    Subject: RE: Windows Mobile 5.0
    Date: Fri, 3 Jun 2005 12:49:36 +0200

Hello Milan,

we will sent out next week informations how to make an update on the 700 series.

Best Regards
    Ralf Degen
    Corporate Communications
    Fujitsu Siemens Computers GmbH
    Buergermeister-Ulrich-Strasse 100
    86199 Augsburg
    Germany

Tel.: +49 (0) 821 804-2912
    Fax: +49 (0) 821 804-2572
    Email: mailto:ralf.degen@fujitsu-siemens.com
    Internet: http://www.fujitsu-siemens.com

--------------------------------------------------------------------------------

Thanks Ralf! :yes:

Tak tedy příští týden (...se dozvíme, jak udělat WM 5.0 update na 700kách)
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Měl bych přeci jen debilní dotaz. Neb jsem ještě nikdy "neupdatoval" (krásné české slovo ;o) ) CéÉčka a při zaslání dotazu na Malého & Měkkého (rozumějte MicroSoft) jsem samozřejmě neobdržel odpověď na otázku, zda si budu moci pořád vybrat, kam budu chtít ukládat data a instalovat programy atp., tak mám následující otázku na zkušenější:

Když provedu update z WM2003SE na WM5 a nebude se mi to líbit, můžu ho nějak plastickou operací odstranit nebo je to pak trvalá vada na kráse?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Obvyklou vlastností všech dosavadních update/upgrade u mně známých LOOXů (600/720) byla možnost kdykoliv vrátit předchozí verzi OS zpátky. K tomu jsou na stránkách suuportu FSC taky všechny známé verze OS pro LOOXe pořád k dispozici.
    Vzhledem k výše uvedenému (první informace o update na WM 5.0 "next week") zatím (do zveřejnění dalších informací) zbývá jenom doufat, že FSC tuto užitečnou filozofii zachová i tady.
    Dnes to jsou ještě (cokoliv dalšího k WM 5.0 na LOOXech řady 700) pořád jenom úvahy. Snad se víc dozvíme už brzy.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

hm.....
    ked to vyjde pristi tyden tak neviem...
    teraz si idem kupat pda (o tyzden) ale to bude asi s win 2003 nie?
    nebude sa predavat hned s win 2005?
    btw oplati sa vobec ist na win 2005 hned zostra alebo este vydrzat s win 2003?
    btw na looxikovi sa mi strasne lubi ze budem mat k dispozicii 128mb ram co je nadhera na ppc

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

markjag: na tom webu, co zmiňoval beecher píšou, že bude až na podzim a ne právě příští týden.. no a s těma 128MB se taky moc neraduj - já jsem přecházel z 32 a taky jsem si říkal, jak je to moc a stejně to hned člověk zafláká a hlavně se mu zvýší nároky, takže co nevidět ho budu muset vybavit aspoň gigovou SD kartou ;o) A co se týče wm2005 - tak já osobně na ně asi 100% přejdu (rozhodně na ně využiju ty LooxChoice body, aby mi nepropadly jen tak ;o) ) a to asi jen ze dvou důvodů (a budu doufat, že zbytek bude fungovat stejně jako wm2003):
    a) Pocket Excel už má konečně grafy a víc funkcí
    b) Pocket Word už umí tabulky a obrázky

(námitka může být, že na to existuje Plan Maker a Text Maker, který to umí a umí i rovnice atp., jenže je to holt typicky po skopčácku zvoraný software - např. v tom jejich excelu zabírají půlku obrazovky šedé plochy označení sloupců a řádků a zbytečný tlustý "toolbar" kolem pole pro vkládání vzorců.. no a pak se to nedá normálně odinstalovat..).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Pro všechny přátele LOOXů 720 a 718.
    Díky laskavému svolení společnosti Fujitsu Siemens Computers a jmenovitě pana Ralfa Degena.
    Tisková zpráva

Den D je tedy dnes. Oficiálně od 12:00 SELČ.
    Informace je volně k dispozici. Užijte si ji.

Stručný obsah toho nejzajímavějšího.

Mnichov/Německo, 20. června 2005
    FSC poskytne pro LOOXe 718 a 720 upgrade n Windows Mobile 2005 na podzim 2005. Nový systém umožní ...
    ... a bude k mání po jeho vydání na: http://www.pocketloox-choice.com

Co systém umožní, je už popsáno podrobněji i na ce4you.

Můj oblíbený FSC podzim tu bude zase. Už počtvrté v řadě. Tradice je tedy dodržena. Můžeme se těšit.

Díky, Ralfe.

EDIT:
    Už je to venku i na press page FSC. S datem 21.6.2005. Jenom na německé. Anglická (mi) nějak nechodí.
    Připojené soubory Připojené soubory

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Windows Mobile 5.0 Upgrade - Release Dates
    By Duncan - June 28, 2005

The dates for the release of the Windows Mobile 5.0 upgrade for the Loox 718 and 720 are now known. They are:
    English - 14 September 2005
    German - 26 September 2005
    French - 13 October 2005
    Spanish - 01 November 2005
    Italian - 18 November 2005

Tu je odkaz na toto info.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Toto jsem objevil na Firstloox:

Various people have posted in the forums that they have been told, by various sources, of a delay in the release of the Windows Mobile 5.0 upgrade for the Loox 718/720. Having made enquiries I received confirmation today that, yes - the upgrade is indeed delayed until January 2006. This is an estimated date though no futher delay is anticipated.

It is unclear as to whether this will be a general release date for all language versions, or just for the English language version with other versions following on. No indication was given as to why the delay has occurred.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Jak ted tak ctu clanky o X51v a HTC Universalu, tak se objevuji zajimave informace, proc je asi oddalen upgrade na Looxe. Z jednoho prosteho, ale velmi neprijemneho duvodu. Protoze se tam WM5 proste do 64MB ROM nevlezou! :O

Berte to prosim jako uvahu a odvozovani z toho, co se clovek muze docist, jako napr. zde.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Nemyslim si ze do 64MB se WM5 nevleze. Nejen FSC slibil update pro looxe 718/720, ale i HP slibilo update pro PDAcka s jen 64MB ROM. Navic ted nove oznameny Acer N310 ma take jen 64MB ROM a uvadeji u nej WM5...
    Mozna ze tech doslova par MB co tam zbyde se nekomu zda malo, me osobne je uplne jedno jestli s WM5 budu mit misto v ROM nebo ne, ja ROM nepouzivam na data ani ted, vse mam na SD a dosud sem nemel jedinny problem. S WM5 bych mel take data na SD pripadne bych si koupil jeste CFko na data a SDcko vymenoval. Navic u WM5 se mi 128MB RAM kterymi loox disponuje libi a urcite to nebude k zahozeni do budoucna.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

No, to by vas ale melo u WM5 setsakra zajimat, kolik mate ROMky a kolik vam ji po upgradu zbyde. RAM je jako ulozny prostor out (pouze pro beh programu), takze WM5 pouzivaji tu volnou cast ROM pro ukladani vsech internich dat (PIM, registry ad.), mimo vami nainstalovanych programu, u kterych zvolite instalace jinam, nez defaultne. Z ROMky se stava dulezity hrac ve vasem PDA.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Nechapu, proc neplanuji upgrade i pro Loox 710

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Jelikoz vyrobci za schvaleni WM5 image ROMek musi u MS platit, tak cim mene zarizeni, tim lepe...

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Já doufám, že bude možnost nastavit, kam chci která data ukládat - vzhledem k tomu, jak se registry po čase rozhází a zaplácají zbytečnostma bych byl nerad, kdybych nemohl uvést PDA do původního stavu... Hlavně mě teda momentálně štve zpráva, že budou WM5 pro Looxe až v lednu, protože ty přitroublé body, které bych na ně rád použil, mi vyprší v prosinci a ostatní nabízený SW je mi vcelku na nic...

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Loox n5x0 series - ROM update na Windows Mobile 6.x (WM6.x)
    Od spigot_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 796
    Poslední příspěvek: 15-09-2010, 06:08
  2. Windows Mobile 6 Standard vs. Windows Mobile 6 profesional
    Od fablok_ce4you v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 10-02-2008, 15:50
  3. Windows Mobile 5.0 na LOOXech 7xx a 4xx - potvrzeno FSC UK
    Od Milan Švec v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 02-06-2005, 22:49
  4. Windows Mobile 2003 Second Edition Adaptation Kit Update (AKU2.6)
    Od Pavel Koza v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 04-05-2005, 02:02
  5. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 02-06-2004, 09:22