Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Windows Mobile 5.0 update na LOOXech serie 700

beecher (9270)|10.11.2005 06:32
Protoze cyklus vydavani OS je rychlejsi nez vydavani novych verzi POfficu... ;)
peter.nr (501)|10.11.2005 10:20
To je v poriadku. Nikto im to neberie. Ale mohli by potom aspoň zabezpečiť možnosť samostatnej inštalácie jednotlivých programov.
beecher (9270)|10.11.2005 10:33
Ale to jsme uz zase u debaty, jak je definovana platforma Windows Mobile...
tomogo (21)|12.11.2005 10:21
O co je WM5 lepší, než předchozí verze? No lepší snad je a každému se bude možná hodit něco jiného. Mně se líbí hlavně:
1. Systém se načítá z rom a ram zabírají jen spuštěné programy nebo to co si tam dáme. Už jsem několikrát narazil, že mi dnešních 128MB nestačilo.
2. Přistupuje šetrněji k paměti rozložením zápisu postupně na celou flashku!
3. A hlasové ovládání.

Na všechno ostatní používám jiné aplikace (TextMaker, PlanMaker atd...)

Ale hlavně si člověk otvírá cestu k dalším updatům a třeba se dočká i pořádného PIMu a WEB-browseru.

V každém případě je škoda, když nám tímto sebrali možnost rozhodnout se pro, nebo proti updatu. :(
Zdenek Malinsky (9781)|12.11.2005 11:30
Jistě, je lepší. Na moje "rýpavé" poznámky v jiných diskuzích neber ohled. Samozřejmě, že jsou problémy a problémky, ale stejně to bylo v začátcích s VGA displeji atp.....
enot_ce4you (0)|15.11.2006 22:38
No docela mě to štve....šlo mně hlavně o Word, Excel a Powerpoint !!!
Neví někdo jestli existuje nějaký program hlavně na prezentace v Powerpointu ? A aby se rozjeli nativně...bez nějaké konverze atd....word a excel by se taky hodil :-)
Kája_oldd (759)|16.11.2006 13:33
JJ, ale na to téma je to spousta diskuzí, stačí například zadat hesla typu "powerpoint" či "prezentace" do hledání. Na word a excel jsou nejlepší produkty od softmakeru, i když trochu pomalejší a dražší