Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Garmin navigace

xtonda (811)|20.7.2008 12:41
To je divné, já tam vidím jen přehled mapsetů a mapy v nich obsažené, ale nic na přepínání. Navíc když nahraju všchny mapy jedním přenosem z Mapsource, tak skončí v jednom mapsetu.
David_ce4you (199)|20.7.2008 14:55
hmm, děláš něco špatně, protože mě to funguje, viz obrázky.
když na s1 kliknu na Podrobné mapy dostanu s2, to je to o čem asi mluvíš, ale když tam kliknu na MapSource dostanu se na s3 a tam to v pohodě změním.
00288891_s1-sadymap_A9Ev.png 00288891_s2-podrob_owHm.png 00288891_s3-mapsource_Xpdg.png
xtonda (811)|20.7.2008 21:34
Dík za nakopnutí, myslel jsem, že jsem program program prolezl skrz na skrz, ale tohle jsem přehlédl a ani bych to tam nehledal. V manuálu pochopitelně ani zmínka.
libor_m (1026)|21.7.2008 16:44
Lze nějak zapnout stínování v TOPO 2 mapě?
xtonda (811)|21.7.2008 16:53
Zběžně jsem koukal do nastavení vlastností mapy a nenašel jsem to tam a osobně mi to ani nechybí, nepřijde mi to nějak zvlášť přínosné, naopak bych řekl, že to snižuje kontrast a zhoršuje čitelnost mapy.

Mobile XT je přeci jen software zaměřený více na autonavigaci, takže oproti turistickým přístrojům bude funkční výbava trochu jinak směřovaná.
Vlada165 (676)|28.7.2008 13:43
Spis jsem se dival, ze treba ve Stramberku je v PC videt i jeskyne Sipka a v PDA uz neni, ani pri nejvetsich detailech :-(.

Garmin mapy jsou sice pekne podrobne, ale bohuzel mi prijdou dost neprehledne, ze se casto pri vetsich detailech pletou cesty s vrstevnicemi a samotne vrstevnice vypnout nejdou a take bohuzel obsahuji hodne chyb (alespon v mistech, ktere ja znam a netyka se to jen POI, kde je chyb asi nejvic, ale to vim, ze nesouvisi s mapou ale s databazi POI a stejne chyby v POI jsou i z www.poi.cz).
Prave ta podrobnost se mi u nich ale neopak libila (i kdyz nekde mam docela problem s orientaci, jak je to treba "zacmarane soubeznymi turistickymi trasami" (a treba v Jeseniku jsem kvuli neprehlednosti poradne nemohl najit silnice na namesti, ktere duverne znam) a pokud opravdu neni v PDA videt uplne vsechno, co je videt v PC, tak je to dost skoda :-( ...
Take v PDA mrzi viditelnost jen male casti mapy (prekryta napevno "obrimi tlacitky") ze pokud se vic zazoomuje, aby bylo videt vic detailu, tak se alespon ja casto ztracim ve ktere casti mapy se vlastne nachazim, da se neco vyhledat a pak 1000x zoomovat abych videl detaily.
Zkratka velky potencial, ktery se mi zda nevyuzity a alespon pro mne dost nevyhovujici rozhrani - mnohem hezci se mi zda u starsich verzich OziExploreru a novejsi verze OziExploeru uz se mi take bohuzel nelibi vubec :-(.

Edit: Docetl jsem se, ze ty nektere podrobnosti na mape v PDA nezobrazuji jen nektere nejnovejsi verze, takze je v nich asi nejaka chyba.