Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 6 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 88

Téma: Zmizely všechny data z SD karty - hledám souvislosti

Registrace
    Feb 2007

Dnes ráno jsem zapnul PDA a na kartě vůbec nic. Včera když jsem jej vypínal, tak tam bylo vše.
    Karta je naprosto OK, prověřena Pocket Mechanicem, ale úplně prázdná. Vypadá to, jako kdyby něco udělalo rychloformat
    Chci najít nějaké souvislosti s tím co jsem dělal, jestli si náhodou někdo kdo taky přišel o vše neudělá nějakou spojitost.

1. Zapnul jsem ukládání mailových příloh na SD kartu - před 3mi dny
    2. V registrační databázi jsem změnil cestu pro ukládání Avantgo kanálů na SD kartu - před 2mi dny
    3. Odinstaloval jsem z karty nefunkční SunnyDays od Sunnysoftu - včera
    4. Nainstaloval jsem na SD kartu Adobe Acrobat Reader - včera, poslední akce.

Věřte, že pokud se spoléháte na navigaci a data a jste mimo civilizaci, tak tato ztráta znamená katastrofu :no:
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Ja som mal ten isty problém.Mám 1GB MMC a po zapnuti sa sama vymazala.
    Problém bude asi v neakych programoch??!!:?:

Registrace
    Feb 2007

A dělal si některý z těch 4 bodů co jsem psal. Já to tipuju totiž na to Avantgo.
    Jaké máš PDA?

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Není ta karta od A-DATA ?

Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Bjuty Smith
    Není ta karta od A-DATA ?
    Ne neni, je to Kingston 512MB High Speed Elite Pro. Kartu jsem pouzival dlouhou dobu a zadny problem. Myslim si, ze to opravdu udelal nejakej SW a ne karta. Ta karta byla totiz bez jakekoliv chyby, jen bohuzel prazdna.

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Používám stále stejné programy. Neexperimentuji, nato mám druhé MDA1. A přesto se mi to s karotu A-DATA stávalo. Po zakoupení nové od AGFY ... OK.

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Berte to jen jako postreh, zadny FW, nic nenaznacuji Pred casem prosumela zprava, ze nejaka firma (ted fakt nevim, mozna autor nejakeho PIM) vyrabejici soft pro Pocket PC, dala do sve aplikace takovy backdoor. Kdyz se zadal na warezu velmi rozsireny verejny klic, tak se aplikace zaregistrovala a fungovala. Jenze po nejake dobe zacala pachat neplechu a tou bylo prave neco podobneho jako HW reset ci format. Podrobosti uz si fakt nepamatuju... Nicmene by to mohlo byt vysvetleni, protoze jen maloco se proste stava uplne bez priciny...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

v kterém zařízení se Vám smazala SD karta?

Mně se právě smazala v DELLu ........

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    ... Pred casem prosumela zprava, ze nejaka firma (ted fakt nevim, mozna autor nejakeho PIM) vyrabejici soft pro Pocket PC, dala do sve aplikace takovy backdoor...
    Jo jo, už jsem to četl taky. A vzhledem k tomu, že těch "profláknutých" čísel nebylo zase tak moc, tipnul bych si, že ten problém bude i tady ... :!:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

nejsem svatý a proto se ptám o jaký program se jednalo?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Jestli se nepletu a dobře si to pamauju, tak tenhle

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

Mám podobnou zkušenost, po 14 dnech kdy mám 1GB MMC Transcend (od počátku se chovala nestandartně a Acer N30 měl s jejím načtením problémy) ji dneska nepoznal nejdříve mobil (SX1) a potom ani Acer. Nepomohlo ani formátování (zajímavé je, že ve čtečce se chová bezchybně) Tak jsem ji zanesl na reklamaci do tsbohemia ....... jsem zvědav na co přijdou (ve středu bych měl být chytřejší).

Právě na ni jsem spoléhal příští týden, kdy jedu do Itálie - navigační mapy. Ještě že mám v záloze 256 MB, kam se mi případně vleze náhrada...(

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

tak, hurá záhada pokračuje ten nepatří mezi má černá svědomí :?

hm, asi budu muset zkonzultovat s Karlic použitý soft a počkat zda přibudou další nešťastníci, anebo ne

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od bergmann
    Mám podobnou zkušenost, po 14 dnech kdy mám 1GB MMC Transcend (od počátku se chovala nestandartně a Acer N30 měl s jejím načtením problémy) ji dneska nepoznal nejdříve mobil (SX1) a potom ani Acer. Nepomohlo ani formátování (zajímavé je, že ve čtečce se chová bezchybně) Tak jsem ji zanesl na reklamaci do tsbohemia ....... jsem zvědav na co přijdou (ve středu bych měl být chytřejší).

Právě na ni jsem spoléhal příští týden, kdy jedu do Itálie - navigační mapy. Ještě že mám v záloze 256 MB, kam se mi případně vleze náhrada...(
    jenže v našem případě jde maličko o něco jiného, naše karty se chovaly zcela bezproblémů, a pak HRC a vše je pryč, karta normálně funguje dál ale data jsou fuč

Registrace
    Feb 2007

4Dort: Stalo se mi to na Aximu. Posledni manipulace jsem popsal v prvnim prispevku.

Strana 1 z 6 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. N560 a mizející data z SD karty
    Od tomasd_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 18-07-2007, 15:31
  2. zmizely data
    Od Pavel357 v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 22-10-2006, 08:53
  3. Mizi data z MMC a SD karty (MDA I)