Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WisBar Advance 2 - rady, tipy, triky, zkušenosti

hosic (156)|9.1.2006 15:58
Díky. :-)
Zdenek Malinsky (9781)|9.1.2006 16:18
No nevím, zda to je přesně to, co jsi chtěl. Ty návody jsou k Wisbar Advance Desktop, ne k task manageru WisBar Advance 2, což je trošku rozdíl.
Lurk_ce4you (12)|6.2.2006 11:26
zdravim, dokaze mi nekdo poradist s WA2? Driv fungoval jak ma....stahl jsem si skin, pouzil ho a skin se aplikoval na listu vcetne rozbalovaciho startmenu. Ale uz nevim co, asi jsem neco zmenil :(, ale proste ted kdyz stahnu skin, tak se mi oskinuje akorat lista, ale rozbalovaci start menu mi zustane stale stejne, jako pred pouzitim skinu.....nevi nekdo co s tim prosim?
Zdenek Malinsky (9781)|6.2.2006 12:20
Překontroluj ve složce Program Files/WisBar Advance/Themes - zkus ho smazat, proveď SR a pak ho tam znovu nakopíruj. Pokud můžeš, pro jistotu si témátko stáhni z webu znovu.
CommanderZ (1798)|6.2.2006 13:33
Nestahujes treba tematka pro Wisbar 1.x?
Lurk_ce4you (12)|7.2.2006 18:19
tak uz jsem se z toho nejak vymotal, dalsi hrabani v nastaveni + SR nakonec pomohl :)) , diky
Jeste bych mel dotaz, zdali jde, ze kdyz mam zapnuty WA + WAD a v today nastaveny nejaky tematko *tsk, tak aby mi z toho tematka zustalo nastaveno pozadi
atomion (1159)|7.2.2006 19:05
[QUOTE="Lurk"]
Jeste bych mel dotaz, zdali jde, ze kdyz mam zapnuty WA + WAD a v today nastaveny nejaky tematko *tsk, tak aby mi z toho tematka zustalo nastaveno pozadi[/QUOTE]

..to snad zůstena za všech okolností, ne?? Mě u WA2 zůstává normálně..
Lurk_ce4you (12)|7.2.2006 19:29
[QUOTE="atomion"][QUOTE="Lurk"]
Jeste bych mel dotaz, zdali jde, ze kdyz mam zapnuty WA + WAD a v today nastaveny nejaky tematko *tsk, tak aby mi z toho tematka zustalo nastaveno pozadi[/QUOTE]

..to snad zůstena za všech okolností, ne?? Mě u WA2 zůstává normálně..[/QUOTE]

Mne prave kdyz k WA spustim jeste WAD, tak pozadi z *tsk nezustane a nahraje se tam nejaky jiny pozadi, i kdyz od nej odsrtanim cestu, ze to necham prazdne, tak se to automatiky navoli z5 na default :(
CommanderZ (1798)|7.2.2006 20:22
To sice nevim jak se dela, ale muzes to tematko otevrit v theme generatoru, dat modify image a oprintscreenovat ho ;) :yes:
jambe (45)|7.2.2006 21:40
pls, v tech zaplavach novych a novych prekladech se nejako nemuzu vyznat. neslo by sem vhodit nejposlednejsi preklad a nejposlednejsi verzi ke stazeni tohoto sikovneho programu? diky
atomion (1159)|7.2.2006 23:20
[QUOTE="jambe"]pls, v tech zaplavach novych a novych prekladech se nejako nemuzu vyznat. neslo by sem vhodit nejposlednejsi preklad a nejposlednejsi verzi ke stazeni tohoto sikovneho programu? diky[/QUOTE]

...nejnovější a hlavně na 100% funkční překlad je ten původní který je na první stránce.. tam máš jistotu že ti bude fungovat.. :yes:
Lurk_ce4you (12)|8.2.2006 00:14
[QUOTE="CommanderZ"]To sice nevim jak se dela, ale muzes to tematko otevrit v theme generatoru, dat modify image a oprintscreenovat ho ;) :yes: [/QUOTE]

super, neco takoveho jsem hledal, sice je to trosku slozitejsi :)), ale i tak diky :yes:
Mark314 (232)|12.2.2006 13:37
Zdravím.. Může mi prosím nekdo pomoct s instalací skinu Just Another Vista z této diskuze?? vůbec mi to nejde...
duffioso (537)|12.2.2006 13:49
jen se zeptam:instalujes to na zarizeni,ktery mas v podpisu?Pokud ano tak nevim nevim,protoze se mi zda,ze to je jen pro VGA zarizeni,pro QVGA jsem takhle krasny skiny nenasel
Mark314 (232)|12.2.2006 13:52
[QUOTE="duffioso"]jen se zeptam:instalujes to na zarizeni,ktery mas v podpisu?Pokud ano tak nevim nevim,protoze se mi zda,ze to je jen pro VGA zarizeni,pro QVGA jsem takhle krasny skiny nenasel[/QUOTE]
Jenom odpovím: stáhnul jsem si samozřejmě verzi pro QVGA
duffioso (537)|12.2.2006 14:13
ted to stahuju a mrknu na to....doufam,ze to vyjde...za zkousku nic nedam;)
duffioso (537)|12.2.2006 14:44
tak jsem zjistil ze jsem drevak!!!nepodarilo se mi dostat na today ani horni a dolni listu:no: :((
00122876_gif_CovJ.gif
Mark314 (232)|12.2.2006 14:49
jsem na tom podobně... teď to předělávám stavím ten skin sám... teda tak, že vytvářím objekty a stránky ručně a přiřazuju k nim pozadí z té složky se skinem.. docela prácička, ale snad bude stát výsledek za to
duffioso (537)|12.2.2006 14:53
potom se pochlub,ja uz jsem to odstranil...zbytecne mi to masinku spomaluje,ale je to krasny!jen by me zajimalo jak hodil horni listu dolu
Erikt68i (266)|12.2.2006 17:28
Jak hodit horní lištu dolů? Snadno - podržíš ťapátko na volné ploše při aktivním WAD1.05 a zakážeš horní lištu a dolní lištu a dolní nahradíš vlastními výtvory:D . Konkrétní popisy různých nastavení a jejich použití v diskuzích na stránkách výrobce - račte se trochu namáhat, ať Vám to nemusíme servírovat až pod nos. A někdy - třeba v tomto případě - je vhodné si i přečíst manuál, potom byste pochopili, že, když jste si nainstalovali cizí desktop a nemáte všechny programy stejně a ve stejných adresářích jako autor, pak si musíte ty cesty přepsat sami - to je nejčastější případ, proč to nefunguje!! Promiňte, že trochu prudím ale tohle fakt tam v diskuzi je popsáno snad 100x a i když neumíte anglicky, obrázky napoví...OK?:yes:
duffioso (537)|12.2.2006 17:41
[QUOTE="Erikt68i"]račte se trochu namáhat, ať Vám to nemusíme servírovat až pod nos[/QUOTE]

O.K. beru,ale tohle trosku smrdi samochvalou
jinak jestli jsi to cetl,tak tohle nepouzivam a jen jsem to zkusil...chapu,ze jsem nepouzil uplne vsechno,protoze jsem chtel zkusit jen zakladni vzhled,ale i tak si myslim,ze pres to,ze je to moc hezky,tak je to naprosto zbytecny az obtezujici!Zere to pamet,jako blazen a nic z toho nemas!I kdyz proti gustu,zadnej disputat:yes: :D
Erikt68i (266)|12.2.2006 22:45
Sorry, ale je vidět, že opravdu nevíš o čem je řeč. WA2 a WAD používám už hodně dlouho, ať na původním Acer n10 tak i na novém Looxovi a ani s pamětí a ani s rychlostí nebyl problém. Nemluvě vůbec o spolehlivosti. Na rozdíl od Vás používám iLauncher oproti SPB PocketPlus 3.0, který jsem nedokázal nastavit tak, aby byl spolehlivý a plně funkční s WA2 a to vůbec se nezminuji o náběhu po zapnutí PDA! Samozřejmě, že používám jeden skin pro WA2 + WAD + PB + iLauncher2 a to celé včetně programů zabere 3MByte drahocenné paměti (neuvažuji PB - každý sám musí posoudit jeho nezbytnost). Všechno ostatní jsem smazal. Na Acerovi, kde jsem kvůli navigaci zápasil o každý MByte, jsem se nikdy nedostal se zaplněním paměti RAM nad 14 MByte a že jsem toho na mašině měl nainstalováno. Teď už tak nešetřím ale stejně! A jako první, než něco instaluji, si přečtu návod. Většinou totiž metoda pokus/omyl nevede k úspěchu. Nic ve zlém ale je to tak.
duffioso (537)|13.2.2006 00:04
Tak s tou pameti vubec nemas pravdu,ale to je jedno!Musis si uvedomit,ze nejen ze neco sezere nainstalovani programu a skiny a podobne,ale jeste tim,ze ho zapnes tak schroupne operacni pamet a to ze mas dvojnasobek te pameti se projevuje opravdu hodne!Nehlede na to,ze mas zarizeni non GSM,coz je hodne velka uspora mista!Jinak s tim navodem mas pravdu,ja jsem ho sice cetl,hned jak ho Dort napsal,ale uz je to nejaky patek a ted jsem ti psal,ze jsem to jen zkousel a to znamena,ze kdybych to tam chtel nechat tak si to zopaknu a udelam pred tim HR abych toho mista mel opravdu dost!Opravdu vim o cem mluvim,ale to jen tak okrajove!Beztak je to jen o vzhledu,a funcnost je uplne stejna,ne-li mensi nez u jinych task manazeru a spravcu plochy!Ale tim ti preci proboha nerikam,ze pouzivas neco spatnyho,napsal jsem:proti gustu,zadny disputat a je na kazdym co si do cihly narve!
Erikt68i (266)|13.2.2006 23:50
Bohužel, moc dobře vím, jak je to s pamětí, jsem programátor - a majitelé první verze Dynavixu mne jistě podpoří - tam se zápasilo o každý byte a při náročnější trase ani 30MByte programové RAM kolikrát nestačilo. Ale používám programy a používám je úplně - a tak si třeba koupím MemMaid a pomocí něho odsunu knihovny na kartu a pak se podívám jak to dělá a dokážu pak daleko víc než samotné MM. Pracuji na velkém PC s Pythonem, je i ve verzi pro PDA ale zabírá to dost místa, jen grafická knihovna sežere 3,8MByte, celý pak cca 28MByte. Ale když znáte své PDA a víte co jsou registry a jak fungují, a jak fungují knihovny pak milý Python jede z karty a v hlavní paměti má jen spouštěcí ikonku. A při běhu zabere 3-4MB. A tak je to i s dalším. Toť na téma WAD ode mne vše.
duffioso (537)|14.2.2006 06:56
u zarizeni s GSM modulem,je to s pameti trosku horsi a i nejlepsim kouzlem v registru z karty nepojedou...a jet na mod letadlo,kdyz potrebuji volat nejde,ale strhli jsme to tu uz do OT,tak klidne ty me prispevky smazte
tosa1 (1)|17.5.2006 14:32
Ahoj
Prosím link na beta verzi nefunguje nemohl by jsi mi jí poslat na tosa.1@tiscali.cz
DavidFawn (70)|5.6.2006 21:42
Jaká z betaverzí Wisbar Advance vám spolehlivě funguje na MDA Compact?

Já nainstaloval WA 2.6.0.2 společně s nejnovější verzí WAD a při přijímání sms se mi stává, že se mi PDA sekne... ale spíš jenom ten program, třeba když zmáčknu zelený tlačítko na volání tak se objeví dialer, ale i tak je zpomalený... připadá mi to, jako kdyby třeba byla app v nějakým uzavřeným cyklu... prostě nemůžu dělat nic než reset... dával jsem už dotaz do fora Lakeridge, ale rád bych věděl, jakou verzi používáte vy?
MilanSu (823)|9.6.2006 00:43
Nainstaloval jsem si skin stazeny z webu, trochu jsem si jej upravil, ale na jednu vec nemohu zaboha prijit.
Jedna se mi o to, ze mam nastavene SOFTKEY (klavesy dole, Kontakty, Kalendar) bilou barvu se stinem (coz je na pozadi lepe citelne), ale kdyz ho stisknu, tak se zobrazi cerne se stinem (coz nevypada hezky).
Jde nekde nastavit barva PRESSED SOFT KEY (stisknute klavesy), pripadne typ ... ?
beecher (9270)|12.7.2006 12:58
Vcera byla uvolnena betaverze 2.6.0.6...

http://www.lakeridgesoftware.com/forum/showthread.php?t=8852
http://www.lakeridgesoftware.com/?pg=beta

Presunuto, upraven titulek...
simir_ce4you (274)|27.9.2006 11:57
simir_ce4you (274)|28.9.2006 11:25
Mam problem,potreboval bych poradit jak zmenim barvu pisma v tematu,muzete mi prosim nekdo poradit?Prikladam ukazku,chtel bych zmenit barvu na cernou.



00173058_ukazka_2D8f.gif
simir_ce4you (274)|28.9.2006 15:52
Halo lidi jsem bezradny stoural jsem snad vsude a nic jeste jsem premyslel jestli v registrech,ale nevim.:((
werner (14)|29.9.2006 00:01
Nazdar. Neviem ci poznate moznost, modifikovat a vyrabat skiny pre WA primo v PC cez sikovny program WA Skin editor tool. Zatial ho len testujem, ked tak neskorsie aj recenzie. Tu je link: http://www.familyfriendlygames.com/skinner/index.php.
Nech sa dari.
simir_ce4you (274)|29.9.2006 09:43
Diky jdu na to :) :yes:
simir_ce4you (274)|29.9.2006 10:10
Tak mi to bohuzel nejde nainstalovat:((
werner (14)|29.9.2006 16:49
[QUOTE="simir"]Tak mi to bohuzel nejde nainstalovat:(( [/QUOTE]

Nazdar. Takze mne sa to nainstalovalo v poriadku, ale som to nemal moznost otestovat. Mozno dnes alebo zajtra.

Uprava: Myslim ze potrebujes mat nainstalovane net framework 1.1 alebo vyssie. Kazdopadne na strankach sa to da najst co je potrebne.

Nech sa dari.
simir_ce4you (274)|30.9.2006 11:19
Ahoj tak uz to mam,nakonec jsem na to prisel jsem lama:D protoze je to primo v programu WA lze tam upravovat k obrazu svemu.Jinak k tomu editoru...neinstaloval jsem ho jiz.Ale diky za radu,ty skiny je mozne upravovat jak jsem jiz psal primo ve wisbaru staci jen dat uprava skinu ten pote vybrat a muzete menit jak barvu pisma tak i ikony a doplnovat nove proste se da stim vyhrat.Tak je to super.......vsem pekny vykend ahoj
PrAvDíK (20)|10.2.2007 18:19
Jsem velký příznivec WisBarAdvance a tak jsem vytvořil novej skin.
Skin je určen pro verzi 2.7.01, po stažení vybalte ZIP do složky Themes v kořenovym adesáři WisBarAdvance a pak jenom v nastavní stačí navolit skin s názvem PrAvDíK.;)

Krátký popis:
Tlačítka na liště:start,průzkumník,připojení,dnes,menu,hlasitost,baterie/paměť,minimalizovat,zavřít.
Zvuky:start,mini/maximalizace,vyvolání nabídky,příkaz nabídky,hlášky.(jde vypnout)
kultus (418)|27.2.2007 06:55
zdary pouzivam WBA2 ale mam problem dat pozadi na today pres standardni nastaveni "DNES" ...kdyz dam *.tsk a zaskrtnu pouzit obrazek tak jej vyberu ale na today je videt jakoby pres mlhu proste je tam nakej filtr nepodarilo se mi v zadnych nastavenich neco podobneho najit pomozte prosim jestli vite...diky
PrAvDíK (20)|27.2.2007 13:00
Jo to dělá WindowsMobile, nejlepsi je kdyz nahradíš obrázek /Windows/tdywater.gif
kultus (418)|27.2.2007 14:15
tak ted ti asi nerozumim jak nahradit cim???
gonzales_ce4you (57)|19.3.2007 16:23
nemate niekdo ten cierny vista skin???
kultus (418)|26.3.2007 14:47
zdary panackove mam malej problem s WBA 2...hodne se mi kazi zobrazeni pluginu na today...napr. pri otevreni a zavreni nabidky start ,predtim zakryta cast pluginu zmizi a zustane jen cast ktera nebyla prikryta startem je to necitelny nevite nekdo co s tim...skousel jsem uz asi tri ruzne finalni verze a porad nic...chapu ze tento program zpomaluje system ale myslim ze mam celkem slusnej stroj z hlediska jak grafickeho tak vypocetniho vykonu tak to tim asi nebude...jake mate skusenosti vy??? diky za kazdou radu
Lobo_ce4you (514)|28.3.2007 15:01
Nevíte někdo, jak zjistit název procesu, abych mu mohl dát vyjímku, aby nepoužíval skin wisbaru? Používám program SKSchema, kde mám budíček (funkce Reminder). Po zobrazení upozornění mají tlačítka zrušit nebo odložit krásně velká písmena, ale ve skinu používají bohužel nastavení z wisbaru. Na zjištění názvu procesu jsem chtěl použít Task Manager, ale upozornění programu SKSchema je bohužel "on top" a nemužu přes něho zobrazit žádný program. Chtělo by nějaký program v počítači, který zobrazuje spuštěné procesy v pda. V Jeyo Mobile Companion se mi procesy bohužel nezobrazují. Neznáte někdo takový program?
casher (35)|3.4.2007 15:12
chtel bych se zeptat na jednu vec. Kdyz si stahnu nejakej ten skin do wisbaru, tak jak mam docilit toho, abych mel ty ikonky na plose?...zkousel jsem se po tom divat v samostatne aplikaci a nic jsem nenasel. Dik za odpovedi:)
Zdenek Malinsky (9781)|3.4.2007 15:16
Na to je WisBar Advance Desktop - ty jsi si stáhnul asi jen task manažer.
casher (35)|3.4.2007 15:41
no ja tomu prave ted moc nerozumim........wisbar advanced a wisbar desktop jsou 2 jiny aplikace?....jsem v techto aplikacich novackem, tak mejste trpelivost :)
Carabei (611)|3.4.2007 16:13
wisbar advance desktop je samostatne prodejna aplikace, ale po nainstalovani ji najdes pouze(pokud se mylim opravte me) jako plugin v nastaveni Wisbar Advance, tam zaskrtnes jestli ma byt aktivni
casher (35)|3.4.2007 16:37
ajo, uz tomu prichazim na kloub :).....ale mam jeste jeden dotaz: kdyz si stahnu nejakej ten skin, kde mam ty ikonky najit (ten desktop sem stahl primo z lakeridge.com a tam je pouze)
Carabei (611)|3.4.2007 17:01
na strankach lakeridge je vsechno. DOWNLOADS->skins->prvni odkaz nahore WA2 skins, jsou tam i veci pro WAD


edit: jen bych mel jednu otazku.... lze nacist WAD schema cely nebo se s tim musim prasit?