Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Sunnysoft World offline

Kleid (213)|22.10.2004 12:24
Zkuste verzi 2.0 a upravit nastaveni kanalu do vetsi hloubky. Pak by to melo pomoci.
Kleid (213)|22.10.2004 12:24
Zkuste verzi 2.0 a upravit nastaveni kanalu do vetsi hloubky. Pak by to melo pomoci.
Bronislav Bagar (3)|22.10.2004 18:02
Děkuji za odpověď. Verzi 2.0 mám od jejího uvedení. Bohužel ani stažení do úrovně 4 (přes 40 MB) problém nevyřešilo. Vyzkoušel jsem i přeinstalaci WOL, rovněž smazání programu vč. registrů a jeho novou instalaci, taktéž instalace po hardresetu neměla vliv. Zkusil jsem snad i všechna možná nastavení připojení. Vše bez výsledku. V případě, že mám MDA I v kolébce připojené k počítači proběhne zobrazení stránek bez problémů.
hlp (65)|12.11.2004 11:11
Dobrý den.

Mám pouze jeden dotaz.

Jak je mozné, ze ze kdyz si dám webové stránky synchronizovat pomocí AvantGO, celkový prenos dat je asi 350KB.

Kdyz si tytéz stránky se stejným nastavením dám synchronizovat pomocí World Off-line, prenos dat je daleko vetsí.

Také by me zajímalo, proc se v prubehu stahování stáhne napr. 30KB dat, ale výsledná stránka se ulozí a má treba pouze 10KB dat?

Také jsem zjistil, ze nekteré stránky, které pres AvantGo normálne stáhnout lze, pres World Off-Line stáhnout nelze.

S pozdravem Pavel
hlp (65)|12.11.2004 11:13
.. tedy více dotazu.
diddle (20)|10.1.2005 15:06
dotaz:

WOL když mám zaškrtlý synchronizovat po activsyncu nedělá nic - vždy musím spustit wol a dát synchronizovat staré a pak se to teprvě rozběhne .. je to správně nebo jsem něco udělal špatně.. fajn program jenom tohle mi nějak chybí k dokonalosti..
strojvudce (390)|11.3.2005 10:46
Tak mám v novém bytečku konečně internet a tak jsem začal opět používat WOL, nyní již ve verzi 2.0. Avšak jaké bylo mé zklamání, když jsem zjistil, že stále nefunguje jak má. Stahuji kanály:iDnes, MobilMania, Palmare, Palmserver, Ce4You, czMobila a CeskeNoviny. Při týdenním používání se mi ještě ani JEDNOU nepodařilo synchronizovat všechny v pohodě. Vždy jich pár skončí chybou. Potom je nutno PDA restartovat a označit ty co se nepovedly. :mad: :no: :( :evil:
strojvudce (390)|18.3.2005 14:59
Tak ať dělám co dělám, tak se mi ještě ani jednou nepodařilo synchronizovat všechny kanály najednou. Vždy nadvakrát i víc. Používám níže uvedené::mad: :(( :evil: :no: :!:
j@m (44)|21.3.2005 23:31
Ja tedy pouzivam wol2 bez problemu. vsechny kanaly se stahuji v pohode. bohuzel nekdy se stane ze ani na webu neni aktualni obsah k mani (pamare tv). Pokud se nepodari pripojeni k pozadovane serveru zkus v nastaveni zvetsit casovy limit pro pripojeni.
j@m (44)|21.3.2005 23:35
TO hlp:
WOL stahuje cely obsah webu do ppc a nasledne provadi kompresi. Avantgo stahuje obsah na server a do ppc se pak dostava jiz pouze komprimovany obsah. Proto taky stahujes 30kb a uklada se 10kb. Takze krome velkeho toku dat wol delsi dobu stahuje data.
strojvudce (390)|5.4.2005 20:59
Sakra. Ať dělám co dělám, tak se mi vždy poslední dva kanály nesesynchronizují. Vždy se "nepodařilo zaslat žádost vzdálenému počítači". Potom je nutný soft reset, protože ty dva nejdou už synchronizovat ani jako vybrané.
Nepomůže ani přeházet pořadí, vždy poslední dva kanály nic. :mad: :(( :no:
zidane_ce4you (244)|2.8.2005 16:16
[QUOTE="strojvudce"]Sakra. Ať dělám co dělám, tak se mi vždy poslední dva kanály nesesynchronizují. Vždy se "nepodařilo zaslat žádost vzdálenému počítači". [/QUOTE]
Dobrý den,
pokoušel jsem se nasimulovat Vaše problémy, ale u mě funguje stahování v pořádku, mám nastaveny kanály dle Vašeho screenshotu, který jste dal k dispozici dříve a všechny kanály korektně stáhnu až na České Noviny, ale tam je problém na jejich straně, protože se mi nedaří na jejich stránky dostat ani jinou cestou než přes WOL.

Testováno na verzi aplikace: 2.0 - build 08131

Tip: Zkuste si pohrát s nastavením kanálů, zkusit nadefinovat různou hloubku, obrázky atd.
jixjox (59)|2.2.2006 14:12
Používáte v současné době někdo world off-line?
Na ipaqu 1915 jsem ho používal a výsledkem byl celkem častý reset.


Jerry Salcer (197)|2.2.2006 16:21
Tak World offline používám už třetím rokem na třetím pda bez problémů. Jen nějak nefunguje SSoftí stránka WOL a také když chci synchronizovat sunnysoft kanál, tak to nelze, je tam mysql error nebo tak nějak. Třeba Zidane poradí co se děje. Jinak denní tisk a ostatní stránky se synchronizují, ale chtěl jsem zkontrolovat zda něco nepřidali a WOL stránka nefachčí.
robox_ce4you (102)|2.3.2006 10:19
[QUOTE="strojvudce"]Tak ať dělám co dělám, tak se mi ještě ani jednou nepodařilo synchronizovat všechny kanály najednou. Vždy nadvakrát i víc. Používám níže uvedené::mad: :(( :evil: :no: :!: [/QUOTE]

Stejný problém mám po celou dobu , co WOL používám. A to jsou už asi 2 roky. První kanály jdou natáhnout bez problému. U dalších to hodí chybu, takže je musím dát synchronizovat ještě jednou a pak se natáhnout.
Blekota (120)|10.2.2007 00:55
prosim vas vie mi niekto poradit ako nastavit napr. aby som netahal celu www ale len cast - napr. toto fotrum chcem len aby mi word offline stiahol len tuto diskusiu - ktora ma 12 stran.. neviem to ani za svet nastavit aby nezacal tahat vsetko alebo nic :)

prosim help
Blekota (120)|10.2.2007 07:46
tak som nasraty.. dal som tahat ce4you a stopol som to po 20 minutach ked mal 10mb stiahnute uz som nemal naladu dalej aby to pokracovalo..

potom pozeram na stav pamate na SD karte a je o 10mb mensia.. vyhodil som vsetko zo sunnysoftu a aj tak mi chyba na SD karte 10mb miesta.. vravim si ze to musi byt vo foldri sunnysoftu, ale tam nic neni a zlozka ma len 0,9mb
patram dalej a zacinam rucne ratat na kalkulacke velkost jednotlivych foldrov aby som zistil kolko mam skutocneho obsadeneho miesta a naratam presne o desat mb menej ako mi ukazuje moj ipaq v memory size strorage card..
nechapem kde je tych vyse 10mb schovanych????

stretol sa stym uz niekto?
Jerry Salcer (197)|7.11.2007 15:15
Prosím o radu, jestli se někomu povedlo dát dohromady synchronizaci iDnes a Mladé fronty. Podleních 14 dní nejde, na stránkách iDnes je změněn kanál pro PDA, ale po zadání wap.idnes.cz, stejně World Offline stáhne 24 bit a hlásí hotovo. Má s tím někdo nové zkušenosti?
Zdenek Malinsky (9781)|7.11.2007 21:55
Datum uvedení 12.07.2004
Kompatibilita Windows Mobile 2003/2003/SE/2002

Možná by to chtělo aktualizaci, ne?