Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Sunnysoft World offline

VIta56 (69)|17.6.2003 13:33
Palmserver, Vám nebude chodit správně česky. Je totiž v kódování ISO - 8859-2. Pokud jej chcete mít správně, musíte ve PIE, Tools, Options, Advanced změnit kódování na Central European Alphabet (ISO), pak bude i š a ž správně.
jaih (55)|18.6.2003 00:00
jak uz jsem psal v prvnim prispevku..."v pIE mam nastaveno central europan,":-(
zipiik (206)|18.6.2003 11:05
Palmserver, Vám nebude chodit správně česky. Je totiž v kódování ISO - 8859-2. Pokud jej chcete mít správně, musíte ve PIE, Tools, Options, Advanced změnit kódování na Central European Alphabet (ISO), pak bude i š a ž správně.

treba by mohl wol provadet na stranky konverzi (volitelne). proste nastavit u kanalu, jake ma vstupni kodovani a jaky chci vystup. tak by se dala sjednotit cestina jednotlivych kanalu, aby se nemuselo v ie porad dost nepohodlne nastavovat kodovani.
developer_ce4you (10)|19.6.2003 20:05
[QUOTE]Dobrý den,
mám ten samý problém, asi před měsícem jsem o tom referoval panu Adamcovi, odpověděl mi, že se na to podívají a nic..
Mám verzi WOL 1.3 a dělá to tato verze, předchozí to nedělala. Jedná se konkrétně o stránky Mobil.cz (http://www.mobil.cz./avantgo.html) a Palmare.cz (http://www.palmare.cz./avantgopda.html).
Když se na tyto stránky podívám PIE, tak jsou nádherně česky s diakritikou. WOL mi je stáhne sice česky :-), ale bez diakritiky. Podle mne je chyba v identifikaci WOL, kdyby se hlásila jako PIE, tak ji web podstrčí stránky s diakritikou..
Jiné weby toto nedělají..
Uděláte s tím něco? Nebo jsem sám komu to dělá, případně vadí?[/QUOTE]

Je to přesně jak říkáte. Při upravování WOLu verze 1.3 jsem pozměnil identifikaci podle, které vzdálený server pozná, který program žádá příslušné stránky. Mylně jsem se domníval že to nebude vadit, ba dokonce jsem si troufl doufat, že to může být k něčemu užitečné.
Nicmémě tento problém jsem řešil už hoooodně dávno (tuším, že to bylo někdy kolem prosince, ale vůbec si nejsem jistej -- ten čas tak letí), jenže oprava se jaksi na veřejnost nedostala, neptejte se mě proč, já to nevím.
Stejně tak nevím, kdy se na web dostane verze 1.4, která už asi měsíc leží někde ve frontě...
(Verze 1.4 se opět hlásí jako PIE.)

~Dev
VIta56 (69)|21.6.2003 19:56
Tak to je v Sunnysoftu pěknej bordel a kašlou na zákazníky.. :-) Pochopil jsem, že Vy asi tuto aplikazi programujete.. Nemůžete je dokopat, ať dají tu verzi 1.4 konečně na web? Co je v ní nového?
hybo (3107)|21.6.2003 23:09
Kdyz na vas budeme kaslat, budeme vam davat neotestovane aplikace :-) Krome toho se meni par dalsich veci, ktere s tim maji souvislot, jako treba model registrace.
VIta56 (69)|22.6.2003 19:41
Pane Adamec, tomu se musím smát. Před měsícem a půl jsem Vás na tuto chybu upozornil a dokonce správně diagnostikoval, v čem je problém. Vaše odpověď byla, že to prokonzultujete a že se na to podíváte. Teď se dovídám, že ta chyba v té době už dávno byla opravena, pouze se ta oprava nedostala na web (viz předchozí příspěvky).
Tak co potom v Sunnysoftu děláte? To pravá ruka neví, co dělá levá? To je to opravdu tak složité, vyměnit 1 soubor na webu?
Snad by mělo být prvořadé opravovat chyby a poskytovat platícím zákazníků opravy. Co je mi z toho, že verzi 1.4 testujete (snad), když oprava předchozí verze, která je ož několik měsíců hotová se ještě nedostala k zákazníkům?
To se divíte, že mám dojem, že na zákazníky kašlete?
hybo (3107)|22.6.2003 20:07
Jsem rad, ze jste pobaven. Myslim, ze tady nebudu probirat, co vse se muze stat a co vse muze zabranit vypusteni nove verze (vedome, co treba developer nema duvod vedet). Kdyz bude pipravene vse, co ma byt pripraveno, bude uvedena. Ono se muze stat, ze se neco opravi a dalsich X veci nepujde. Pak me budete bombardovat dalsimi dotazy s tim, ze taky v predesle verzi vse slo. Kdyz se nekdy necham ukecat a vypustim pro par lidi neco, cemu sam neverim, protoze to nemam otestovane, pak to presne takhle dopada a je to horsi, jako uvolnit neco pozdeji. Kdyz na vas budeme kaslat, bude to vypadat tak, ze nebudeme mit v planu dalsi updaty, vylepseni a nove verze. Pokud se mi ozvete, poslu Vam verzi pro testovani.
zipiik (206)|23.6.2003 11:42
jak je to s poplatkem? kdyz si WOL koupim, plati mi registrace i na dalsi verze nebo jen na aktualni?
hybo (3107)|23.6.2003 12:11
Zatim se ani jednou nestalo, ze by nas SW byl updatovan za poplatek, bude se tak dit az ted s lokalizaci u starsich modelu. Ostatni SW je stale bez poplatku a jedna z veci, ktera prodlouzila uvedeni je prave zmena teto casti SW, aby to bylo uzivatelsky lepe zvladnutelne.
VIta56 (69)|23.6.2003 12:43
Myslím si, že odpověď je mírně nepřesná. Za upgrade lokalizace se už platilo. Konkrétně při přechodu na PPC 2002. Když jsem upgradoval starého iPAQa 3630 na PPC 2002, musel jsem zaplatit "upgrade" češtiny. :-) Ale u ostatních produktů máte pravdu.
hybo (3107)|23.6.2003 12:52
Ano, to je pravda, omlovau se, ale to byl v podstate novy produkt, pro jine zarizeni. Ale ano, bylo to placene :-)
zipiik (206)|26.6.2003 19:41
uz je venku WOL verze 1.4, tak snad bude povedenejsi nez 1.3, ktera mi obcas stahla misto mobil serveru neviditelneho psa :c))))
hybo (3107)|26.6.2003 22:37
pes taky neni k zahozeni :-) jen pozor na to, jak je psano v novinkach, pro novou verzi potrebujete nove kody, vse zdarma, samozrejme, ale je potreba zaslat na muj mail stare informace.
zipiik (206)|27.6.2003 01:30
pes je super, stahuju si ho z url http://www.hyena.cz/noimage.html, ale obcas se mi ve verzi 1.3 pomichal kanal se psem s kanalem s mobilem. stacilo vyprazdnit cache, znovu syncnout mobil.cz a vsechno bylo ok. nevim, jestli byla chyba u me pri vytvareni kanalu nebo nekde jinde, ale po upgradu na 1.4 mi to uz nedela. asi nejaka naprosto bezvyznamna shoda nahod :c))))
zipiik (206)|27.6.2003 12:34
koukal jsem u vas na webu na ceny WOL a chtel bych se zeptat, co je to WOL lite?
hybo (3107)|27.6.2003 12:50
WOL Lite je verze, kde je mozne nastavit jen 5 kanalu najednou a neni urcena pro prodej. Byla bundlovana treba s iPAQ PocketPC.
hybo (3107)|1.7.2003 07:50
tak snad je 1.4 funkcni, dle ohlasu. Tak jen stahujte a registrujte :-) Vice v nasich novinkach
zipiik (206)|1.7.2003 10:35
verze 1.4 vypada fajn. mam jen jeden mensi problem. pripojuju se pres NTLM proxy a jelikoz ppc NTLM neumi, pouzivam na svem pocitaci lokalne proxinu v pythonu, ktera poskytuje NTLM autorizaci pro programky, ktere toto neumi. ve work connection mam tuto proxy nastavenou a pocket msie browsi v pohode a starsi verze WOL (ta pred 1.3) fungovala tak, ze nebylo nutne nic nastavovat. verze 1.4 obcas bezi (treba vcera rano), obcas nebezi (dnes rano), presneji receno, nemuze navazat spojeni se serverem pri synchronizaci. staci ale nastavit tuto proxy v menu WOL a vsecko bezi, jak ma byt. priznavam, ze mam dost atypickou konfiguraci, budu hledat, kde je chybka, jestli se mi podari problem spolehlive vyvolat a pak bych dal presnejsi popis. ale proti verzi 1.3 pokrok, co se tyce spolehlivosti, akorat by to mozna chtelo rozsirit napovedu nebo spachat nejaky strucny manual.
hybo (3107)|1.7.2003 10:42
Developer urcite cte, tak se mozna vyjadri, nebo rovnou spacha nejakou upravu, co se tyce manualu, ach jo, mel bych vazne neco lepsi udelat, ale nejak nestiham i navrhovat, i psat :-) ale snad nekdy v budoucnu ..... :-)
hybo (3107)|1.7.2003 16:10
tohle je jiz spise napad, ten smerujte na me :-) souhlasim, tohle by bylo mozne udelat.
developer_ce4you (10)|3.7.2003 17:39
[QUOTE]Dotaz na Developera,
jak synchronizovat jednou v praci za proxy serverem a podruhe zase treba doma bez proxy serveru?
Je neprijemne pokazde pred synchronizaci zapisovat nebo rusit IP parametry proxy.
Jiste je spousta uzivatelu, kteri synchronizuji z vice mist jako ja.

Neco jako prepinac (zapnout/vypnout proxy) na obrazovce SYNC bych skutecne uvital !!!
[/QUOTE]

Plánujeme přidat do WOLu profily připojení, kde bude možno nastavovat různé atributy připojení na Internet, např. už zmíněný proxy server a také hodnoty timeoutů pro nespolehlivá připojení (mimo jiné).
Celkově by to pak mělo fungovat tak, že v dialogu, který se objeví před vlastní synchronizací si uživatel vybere, který profil připojení si přeje použít.
A aby to nebylo zase tak jednoduché, plánujeme také možnost nastavovat parametry kanálů (t.j. hloubku stahování, včetně obrázků, atd.) v závislosti na konkrétním profilu připojení.

~Developer
null (0)|3.7.2003 18:03
nooo, decka, jestli tohle zmaknete, tak to bude coool.
johny_ce4you (57)|13.8.2003 18:11
Dobry den,

pouzivam WOL (nyni 1.4) uz asi 2 mesice a jsem s nim velice spokojen. Jen bych se chtel zeptat na jednu vec: mimo jine si stahuji weby zive a mobilmania a to v textove verzi (kvuli diskuzim). Kdyz vlezu na uvodni stranku zive, pda se pokusi pripojitna internet (pokazde). Druhy problem s temito weby jsou diskuze - nefunguje tam zalamovani a ja musim horizontalne scrollovat, ale jen nekdy, nekdy je to v pohode. Chtel bych se zeptat, setkal se s tim jeste nekdo? Kde muze byt chyba - v programu, webu nebo nastaveni kanalu?

Diky za odpoved

Johny

PS nevite nekdo, jestli je mozne stahovat kompletniho neviditelneho psa (pokud mozno vcetne diskuzi) tak, aby to bylo na ipaqu k precteni
PavelR. (2184)|13.8.2003 18:41
[QUOTE="johny"]mimo jine si stahuji weby zive a mobilmania a to v textove verzi (kvuli diskuzim). Kdyz vlezu na uvodni stranku zive, pda se pokusi pripojitna internet (pokazde). Druhy problem s temito weby jsou diskuze - nefunguje tam zalamovani a ja musim horizontalne scrollovat, ale jen nekdy, nekdy je to v pohode. Chtel bych se zeptat, setkal se s tim jeste nekdo? Kde muze byt chyba - v programu, webu nebo nastaveni kanalu?

Diky za odpoved

Johny

PS nevite nekdo, jestli je mozne stahovat kompletniho neviditelneho psa (pokud mozno vcetne diskuzi) tak, aby to bylo na ipaqu k precteni[/QUOTE]

Servery mobilmana.cz i zive.cz resp. jejich textove verze synchronizuji do sveho PDA pomoci oblibenych polozek v IE a obe tyto stranky vykazuji stejny problem.

To neustale pripojovani je obecnejsi zalezitost a neni to chyba, ale "feature" v Pocket IE potazmo Connection Manageru. Resim to tak, ze v ConMgr prepnu z internet settings na work settings, pak jiz okno pripojeni neobtezuje.

Co se tyce cteni diskuzi na mobilmania.cz a zive.cz, tak vzdy pomuze nacist a pote zkopirovat cely text stranky napr. do Pocket Wordu. Odradkovani pak funguje OK a cteni je samozrejme pohodlnejsi :-)

PavelR.
johny_ce4you (57)|14.8.2003 08:41
Skoda, ze to s tema diskuzema nejde nejak lepe, ale presto diky :)
hybo (3107)|14.8.2003 11:39
Nova verze 1.5 k stahnuti na nasi WWW. Budu vdecny za postrehy.
johny_ce4you (57)|14.8.2003 11:43
Bude verze 1.5 i pro PPC 2002?
hybo (3107)|14.8.2003 11:46
1.5 je to same co 1.4 jen pro WM2003. Je funkcni i na PKPC2002, ale je malinko pomalejsi, takze jsme to zatim resili oddelenim verze, aby jiz i majitele novych zarizeni meli moznost offlinovat.
jfn_ce4you (26)|15.8.2003 12:18
Nedalo mi to a zkusil jsem WOL1.5 na H5450 s PPC2002 :))
Ma pravdu hybo, ze je to troooochu pomalejsi :) ale funguje to.
Mam ale dotaz - kdyz spustim WOL a vyberu Cteni kanalu, tak mi dalsi obrazovka se seznamem kanalu nabehne tak jako napul, je tam videt cast loga World off-line a teprve pod nim (asi tak v polovine obrazovky) je seznam kanalu. To je tak schvalne?
A taky jsem si si vsimnul, ze uz se mi neobjevuje hlaska ze stranka neni ve WOL k dispozici (kdyz kliknu na hlubsi odkaz nez povoleny), ale WOL se v tu chvili pokousi neustale pripojovat.. a to samozrejme zpomaluje.
hybo (3107)|15.8.2003 12:51
No, 1.5 je upravena pro WM2003 a jeho PIE, takze na 2002 to bude asi delat problemy, treba je upravena prave ta prvni stranka, protoze se nejak v novem PIE zobrazuje jinak, nez na puvodnim 2002 systemu.
null (0)|31.8.2003 01:04
Omlouvám se za laický dotaz. Když stahuji ve WOL textovou verzi stránek Autorevue nebo Mobilmanii (2 úrovně), tak se mi stáhne v prvním případě 3 MB, ve druhém 6 MB dat, která však lze zobrazit pouze jako cca 8 krátkých zpráv a 20 dalších článků. Na spodním okraji úvodní stránky je odkaz na cca 197 starších stránek - zde jsou krátké zprávy stále stejné, mění se další články, které jsou však již nepřístupné. Pokus o stažení pouze první stránky (http://www.mobilmania.cz/Text/Default.asp?PG=1) končí opět 6 MB. Dá se nějak nastavit aby se stahovala jen jedna první stránka s přístupnými položkami, nebo je to problém nepoužitelnosti textových verzí stránek ?
hybo (3107)|31.8.2003 16:02
Chyba je v tom, ze to, co jste si tam pridal je TXT verze, ale neni pripravena pro podobne stahovani. PDA verzi Mobilmanie najdete na [odkaz, pro zobrazení se přihlaste].
voidless_ce4you (5)|4.9.2003 15:02
Zdravim, zkousim ted WOL 1.5 na Aximu (400MHz verze, bohuzel s ROM A04, tudiz WM2003, ale extremne pomale). S WOL mam problem:
1) u nekterych webu se stahne jenom uvodni stranka, ale jiz ne jakekoli dalsi odkazy (neco jako nulta uroven). Jsou to napr.: Bonusweb.cz, Mobil.cz, Palmare.cz, Technet.cz. Pritom vsechny jsem pridaval pomoci profilu z portalu WOL.
2) WOL je celkem nestabilni, ale zde je otazka, jestli nejsou na vine WM2003 a jejich "zmrsena" implementace Dellu. Ma jeste nekdo potize se stabilitou WOL1.5?

Diky
johny_ce4you (57)|4.9.2003 15:23
[QUOTE="voidless"]
1) u nekterych webu se stahne jenom uvodni stranka, ale jiz ne jakekoli dalsi odkazy (neco jako nulta uroven). Jsou to napr.: Bonusweb.cz, Mobil.cz, Palmare.cz, Technet.cz. Pritom vsechny jsem pridaval pomoci profilu z portalu WOL.
[/QUOTE]

Zrovna tyto weby nedavno zmenily adresu napr. z www.mobil.cz na mobil.idnes.cz. Staci, kdyz si to v nastaveni kanalu prepisete
hybo (3107)|4.9.2003 16:02
Zkuste verzi 1.7, je k stahnuti na nasi WWW.
mrmobil (35)|4.9.2003 20:42
...nikde tam tu v. 1.7 nevidím, dej sem link
johny_ce4you (57)|5.9.2003 08:29
Tak jsem si tu 1.7 nainstaloval a nevim. Nenasel jsem v tom nic noveho, krome toho, ze pri kdyz se pri prohlizeni vratim na home stranku (v ie, stranka se seznamam kanalu), browser se prepne na wol aplikaci a naskoci synchronizacni okenko. Navic ta home stranka je trochu rozhazena. Mam ipaq 3630 s PPC2002. Je to nejaka chyba nastaveni nebo je to proste "feature"? Je v teto verzi neco noveno? Neni to urcene jen pro 2003? Pokud ano, je mozne downgradovat zpet na 1.4?
voidless_ce4you (5)|5.9.2003 12:07
Diky za radu, upgradoval jsem na 1.7, na prvni pouzivani je stabilnejsi a rychlejsi (doufam ze to nezakriknu :) ), upravil jsem adresy webu *.idnes.cz a funguji.
Jedine problem se vyskytl s nekterymi weby, a to ze se na ne WOL nemuze pripojit, ale na ne se nemuzu pripojit ani primo z PIE. Tedy, zjistil jsem ze se z PIE nemuzu pripojit vubec nikam, ale to prikladam tomu, ze jsem si hral s nastavenim connections (Work/Internet...). Budu nad tim badat. Kazdopadne je mi divne, ze na nektere adresy se WOL pripoji a na nektere ne. Ty spatne jsou:
http://www.palmserver.cz/av/
http://www.palmax.cz/av
http://www.pooh.cz/Default.asp?s=export&f=pda
http://www.reboot.cz/pda.phtml
http://www.root.cz/il2/avgo_index.php4
http://slashdot.org/palm/
http://stereomag.cz/palmportal/
zipiik (206)|5.9.2003 14:07
[QUOTE="johny"]Tak jsem si tu 1.7 nainstaloval a nevim. Nenasel jsem v tom nic noveho, krome toho, ze pri kdyz se pri prohlizeni vratim na home stranku (v ie, stranka se seznamam kanalu), browser se prepne na wol aplikaci a naskoci synchronizacni okenko. Navic ta home stranka je trochu rozhazena. Mam ipaq 3630 s PPC2002. Je to nejaka chyba nastaveni nebo je to proste "feature"? Je v teto verzi neco noveno? Neni to urcene jen pro 2003? Pokud ano, je mozne downgradovat zpet na 1.4?
[/QUOTE]

taky mi prijde, ze v. 1.7 je odladena na PPC2k3 (kvuli rozhozene uvodni strance na PPC2k2 ve fit-to-screen rezimu IE).
downgrade na 1.4 je vcelku jednoduchy, vyexportoval jsem si nastaveni kanalu, odinstaloval 1.7 a znovu nainstaloval 1.4, naimportoval nastaveni kanalu a spustil stahovani vseho. jen se pri instalaci nesmi povolit prepsani souboru s nastavenim (v /My Documents/WOL), pokud jste si upravoval nastaveni kanalu.
johny_ce4you (57)|5.9.2003 14:10
[QUOTE="zipiik"]downgrade na 1.4 je vcelku jednoduchy, vyexportoval jsem si nastaveni kanalu, odinstaloval 1.7 a znovu nainstaloval 1.4, naimportoval nastaveni kanalu a spustil stahovani vseho. jen se pri instalaci nesmi povolit prepsani souboru s nastavenim (v /My Documents/WOL), pokud jste si upravoval nastaveni kanalu.[/QUOTE]

je mozne downgradovat preinstalovanim starsi verze?
David_ce4you (199)|26.9.2003 09:38
Dotaz: Odinstaloval jsem WOL a při každé synchronizaci to hlásí:

Notification Error
Cannot execute \Program Files\Sunnysoft\Wol\Wol.exe

Jak se úplně zbavím programu? A hlavně toho otravného hlášení?
hybo (3107)|12.10.2003 21:40
Na WWW je novejsi verze, ktera jiz spravne zobrazuje home screen. Slo o to, ze pIE na WM2003 zobrazuje stranky trosku jinak a obrazek byl pro ni velkej. Jinak s tou hlaskou, napiste mi, zaslu na to utilistku, snad pomuze.
David_ce4you (199)|13.10.2003 09:21
Nakonec se mi podařilo hlášky zbavit se. Nainstaloval jsem WOL zpět, odškrtnul Synchronizovat po ActiveSync a potom odinstaloval a mám pokoj. Jen by mě zajímalo, kde se volání volání wol.exe schovávalo, když jsem to ani v registrech nenašel.
jfn_ce4you (26)|13.10.2003 14:26
Nainstaloval jsem wol 1.7.1 a mimo toho, ze se lip kouka na ten spravne zobrazovany obrazek, tak mi pripada oproti minule verzi rychlejsi, treba kdyz stornuju synchronizovany kanal, tak je to vyrazne rychlejsi a plynulejsi :)
strojvudce (390)|28.12.2003 18:47
Zdravim. Jsem novým uživatelem WOLu a měl bych dva problémy.
1. stránky PalmServer mi zobrazují špatně znaky s diakritikou
2.vážnější. Stahuji stránky: Sunnysoft, PalmServer, MobilMania, iDnes a Palmare. A právě poslední Palmare se mi nikdy nestáhne (prý se nezdařilo spojení se vzdáleným počítačem). Po odpojení PDA od PC a opětovném připojení, zaškrtnu ve WOLu jen synchronizaci stránky Palmare a ta se stáhne OK. Dá se s tím něco udělat. Díky za info.
Kleid (213)|1.1.2004 17:00
[QUOTE="strojvudce"]Zdravim. Jsem novým uživatelem WOLu a měl bych dva problémy.
1. stránky PalmServer mi zobrazují špatně znaky s diakritikou
2.vážnější. Stahuji stránky: Sunnysoft, PalmServer, MobilMania, iDnes a Palmare. A právě poslední Palmare se mi nikdy nestáhne (prý se nezdařilo spojení se vzdáleným počítačem). Po odpojení PDA od PC a opětovném připojení, zaškrtnu ve WOLu jen synchronizaci stránky Palmare a ta se stáhne OK. Dá se s tím něco udělat. Díky za info.[/QUOTE]

AD1.

Stranky PalmServeru nezobrazuje spravne diakritiku PIE. Potiz bude nejspis v hlavicce kde neni definovano kodovani. Napr. v pripade mobilmanie je definovano kodovani a vse je ok.

Probleme neni ani v identifiakci prohlizece, jelikoz stejna stranka je podstrcena i PIE.

AD2

Nemam zcela presne tuseni proc k teto situaci dochazi (pokusim se zjistit) ale pokud jsem si nastavil stejne kanaly jako ve vasem pripade ve stejnem poradi - objevil se stejny problem. Smazal jsem vsechny kanaly ze seznamu, vymazal soubory ve slozce, kde se ukladaji offline soubory pro wol a pridal znovu vsechny, avsak v jinem poradi (Palmare jsem dal na prnvi misto v seznamu). V tomto pripade jelo vse jak ma. Otestujte dany postup. Budu rad, podelite-li se o vysledky pokusu :)

PS: Se synchonizaci posledniho kanalu v seznamu jsem se setkal i v pripade idnes, take stacilo prehodit poradi.
Bronislav Bagar (3)|22.10.2004 12:06
Mám následující problém se staženými stránkami WOL:
Některé stránky po zobrazení vyvolají samovolné připojení k internetu i když stažení přes WOL proběhlo v pořádku. Neměl někdo podobný prolém? MDA I.
Pavel Koza (4761)|22.10.2004 12:10
[QUOTE="Bronislav Bagar"]Mám následující problém se staženými stránkami WOL:
Některé stránky po zobrazení vyvolají samovolné připojení k internetu i když stažení přes WOL proběhlo v pořádku. Neměl někdo podobný prolém? MDA I.[/QUOTE]

O jakou stranku se napriklad konkretne jedna?
Bronislav Bagar (3)|22.10.2004 12:17
Např. Filmpub, Sunnysoft, Mobilmania ve druhé úrovni,