Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Windows mobile 2005 pro MDA/XDA2

hnidopich (6)|19.5.2005 15:30
Ahoj, po peclivem nastudovani vsech prispevku, jsem si uspesne nahral na sve MDA2 WM5. Mam ale problem, nefunguje mi SIM Toolkit TM eBanky. Kdyz do nej vstoupim, zatuhne aplikace a nejdou mi ani prichozi zpravy z eBanky, proste se nic nedoruci. Nemate s tim nekdo zkusenosti? Jinak moc dekuji, za spoustu informaci, co jsou tady. Je to super! :D
Igor96 (42)|20.5.2005 13:17
Ide niekomu SPB finance pod WM2005 . Mne to len urobý zložku a program nikde
Kato_ce4you (970)|20.5.2005 13:24
[QUOTE="Igor96"]Ide niekomu SPB finance pod WM2005 . Mne to len urobý zložku a program nikde[/QUOTE]
Nezkousel jsem, ale presne takhle se chova i Fathammer StuntCar Extreme - tvari se, ze se nainstaloval, ale vytvori pouze prazdnou slozku, kde nic neni - mam pocit, ze to bude ten samy pripad a SPB Finance je tak zhavym kandidatem na seznam nefunkcnich aplikaci pod WM5, ktery sepisuju o par threadu nize...
buzz_lightyear (34)|20.5.2005 13:28
[QUOTE="Kato"][QUOTE="Igor96"]Ide niekomu SPB finance pod WM2005 . Mne to len urobý zložku a program nikde[/QUOTE]
Nezkousel jsem, ale presne takhle se chova i Fathammer StuntCar Extreme - tvari se, ze se nainstaloval, ale vytvori pouze prazdnou slozku, kde nic neni - mam pocit, ze to bude ten samy pripad a SPB Finance je tak zhavym kandidatem na seznam nefunkcnich aplikaci pod WM5, ktery sepisuju o par threadu nize...[/QUOTE]

skuste sa pozriet priamo do cab-u toho programu, ktory sa neda nainstalovat, ci nie su tie cesty, kam sa to chce instalovat nejak hardcodovane... pripadne ich skuste zmenit...

buzz
Kato_ce4you (970)|20.5.2005 17:20
Hele - funguje vam tedka pod WM5 korektne Pocket IE? Mne ani za boha nezobrazuje obrazky :(( (je mu uplne jedno, jestli zaskrtnu zobrazovat nebo nezobrazovat obrazky) :(( To me docela moooc stve - treba mapy.atlas.cz bez obrazku vypadaji dost blbe - proste mapa bez obrazku nejde :D Nemate nejake reseni?(Asi Netfront, co? :()

:EDIT: Tak to vypada, jako byneumel *.JPG :-O (flashe a gify mi nacte (treba ze stranek sms.cz (sice ne vsechno, ale neco jo) - ale na cemkoliv ze stranek atlas.cz si ani neskrtnu (vim, ze existuje pda.atlas.cz - ale tentokrate chci plnohodnotnej atlas ;)) )
:EDIT2: Tak asi to nebyl dobrej napad zkouset nainstalovat Netfront 3.1 - tedka mi nechce nabehnout zadna klavesnice ::mad: --> tzn. nenapisu si ani carku
:EDIT3: Uz mi to funguje - bylo to, jak nekdo psal v diskuzi o Resco Keyboard Pro pro WM5 - nesmi byt nastavena jako default, pak to slape :cool: (ale stejne to nechapu, protoze do ted mi to tak opravdu fungovalo a mohl jsem klidne delat SR, kolik jsem chtel)
johnz_ce4you (59)|20.5.2005 18:20
[QUOTE="Kato"]Hele - funguje vam tedka pod WM5 korektne Pocket IE? Mne ani za boha nezobrazuje obrazky :(( (je mu uplne jedno, jestli zaskrtnu zobrazovat nebo nezobrazovat obrazky) :(( To me docela moooc stve - treba mapy.atlas.cz bez obrazku vypadaji dost blbe - proste mapa bez obrazku nejde :D Nemate nejake reseni?(Asi Netfront, co? :()

:EDIT: Tak to vypada, jako byneumel *.JPG :-O (flashe a gify mi nacte (treba ze stranek sms.cz (sice ne vsechno, ale neco jo) - ale na cemkoliv ze stranek atlas.cz si ani neskrtnu (vim, ze existuje pda.atlas.cz - ale tentokrate chci plnohodnotnej atlas ;)) )

:EDIT2: Tak asi to nebyl dobrej napad zkouset nainstalovat Netfront 3.1 - tedka mi nechce nabehnout zadna klavesnice ::mad: --> tzn. nenapisu si ani carku[/QUOTE]

uff, odinstalovat netfront, vraj nejde vobec :)
a k tym obrazkom v ie mi napada asociacia pripony jpg v nejakom inom programe (cize nie pictures and videos)
mozno prave to sposobuje chybne zobrazenie aj v ie
Igor96 (42)|21.5.2005 07:51
Už dva krát sa mi stalo že WM 2005 zmrzol , teda iba mobilna časť , ostatne programy fungovali. Bolo to vždy ked som ho pripájal buď k PC alebo GPS.
Pomohol len HR. Ozaj ako sa zálohuje cez AS4
Igor96 (42)|22.5.2005 10:27

skuste sa pozriet priamo do cab-u toho programu, ktory sa neda nainstalovat, ci nie su tie cesty, kam sa to chce instalovat nejak hardcodovane... pripadne ich skuste zmenit...

Cez aky program sa pozrieť a ako upraviť cesty
jval (453)|23.5.2005 06:19
Igor96 (42)|23.5.2005 09:30
Subor SPB Finance je ale v ako .exe .Neviem z neho vyselektovať CAB
jval (453)|23.5.2005 10:55
To už se tu probíralo několikrát.
Spustit EXE na PC a pak cab najdeš ve složce kde máš nainstalovanej Active Sync, popřípadě v temp složce.
Igor96 (42)|23.5.2005 13:13
cab som rozbalil ale bohužiaľ nič mi to nevraví , porovnal som to aj z inými CAB ale rozdiely v lokalite neboli . Skus poradiť
jval (453)|23.5.2005 13:25
Tohle
https://www.ce4you.cz/articles/detail.asp?a=97
by ti mohlo trochu pomoct.
Igor96 (42)|23.5.2005 16:40
rozbali som to a nainštaloval jednotlivo do suborov a funguje to .
Daľší program čo funguje SPB FINANCE
Wayne_ce4you (199)|25.5.2005 16:36
Co je nového ve verzy 1.50g, která se ukázala tady
Jaké skrývá vylepšení :) :?:
Kato_ce4you (970)|25.5.2005 17:43
[QUOTE="Wayne"]Co je nového ve verzy 1.50g, která se ukázala tady
Jaké skrývá vylepšení :) :?: [/QUOTE]
Nainstaloval jsem a zatim muzu rict jedine - nevim :cool: Na prvni pohled se NAND nejmenuje NAND, ale Storage. A to je zatim tak jedine, na co jsem prisel (velikosti jsou stejne)
Wayne_ce4you (199)|25.5.2005 21:48
[QUOTE="Kato"]
Nainstaloval jsem a zatim muzu rict jedine - nevim :cool: Na prvni pohled se NAND nejmenuje NAND, ale Storage. A to je zatim tak jedine, na co jsem prisel (velikosti jsou stejne)[/QUOTE]

Jojo...taky jsem nic nenašel. Jen jsem tam hodil tu radiovou verzi 1.17. Sice nevím jaké má vylepšení, ale mám ji tam.
Tak nevím co je tam nového.
Miloš Strouhal (3997)|30.5.2005 01:55
Zamykám, o problematice WM2005 diskutujte prosím již pouze zde
Děkuji