Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Windows mobile 2005 pro MDA/XDA2

Wayne_ce4you (199)|13.5.2005 12:44
Bože to je nádhera mít víc paměti...;) ...Už to někdo máte? Co nato říkáte?
buzz_lightyear (34)|13.5.2005 12:48
...a este jeden... :O))))))))


buzz
Kopecek_ce4you (91)|13.5.2005 12:57
A co takhle soupnout sem primo navod na komplet upgrade, vcetne ROMky nebo alespon odkazu?
Wayne_ce4you (199)|13.5.2005 13:01
[QUOTE="Kopecek"]A co takhle soupnout sem primo navod na komplet upgrade, vcetne ROMky nebo alespon odkazu?[/QUOTE]

:) Link:)
buzz_lightyear (34)|13.5.2005 13:06
ale s tym hokejom ste ma vazne nasrali... :o)))))))))

buzz
Kopecek_ce4you (91)|13.5.2005 13:08
[QUOTE="buzz_lightyear"]ale s tym hokejom ste ma vazne nasrali... :o)))))))))

buzz[/QUOTE]

:-)))) Kdo umi.... :-))))))
Wayne_ce4you (199)|13.5.2005 13:10
Slovensko si jelo zahrát hokej, ale mi si jedem i pro medajle :D :D :D
jval (453)|13.5.2005 14:12
Lidicky, jakou (aspon malou) lokalizaci je mozne pouzit pro WM 5.0???
Wayne_ce4you (199)|13.5.2005 14:21
[QUOTE="jval"]Lidicky, jakou (aspon malou) lokalizaci je mozne pouzit pro WM 5.0???[/QUOTE]

Rozumím dobře "počeštění"?....to já nepoužívám, tak nevím :sarcastic:
Kopecek_ce4you (91)|13.5.2005 14:24
Spise bych rekl, ze se jedna o ceskou klavesnici. Mala lokalizace = LENg keyboard s cestinou...

A to tedy nevim, jestli to tam pujde....
jval (453)|13.5.2005 14:31
Ano jde mi hlavne o českou klávesnici. počeštění od flashnutí SE taky nepoužívám.
Kato_ce4you (970)|13.5.2005 14:54
Takze bych mel par proseb - bylo by mozne, aby to nekdo shrnul? Podle vaseho jasani mam pocit, jak kdyby vysla dalsi verze WM 5 pro MDA II. Nebo jesteli "jen" vydal Buzz novou verzi odemceni pameti...


No a zaverem bych snad poprosil primo o podrobny navod krok za krokem, co delat, pokud chci mit WM 5 na MDA II ;)
A jeste bych poprosil o zkusenosti s pouzivanim - zatim jich tady moc neni - aneb co by me zajimalo predevsim - jak je to s kompatibilitou softu, synchronizaci atd.
2k3SE jsem preskocil - prece jenom se mi nechtelo prijit o zaruku, ale WM 5 uz jsou dostatecnym duvodem, bych to risknul :)) Akorat ted to tam jeste rvat nebudu - prvne musim opet vyreklamovat sluchatka a krome toho musim v prve rade odmaturovat - tzn. nehrat si s PDAckem :D
Tak a posledni pripominka - buzz_lightyear by mohl napsat nejaky podrobnejsi navod O:-) A v nejakem mne lepe srozumitelnem jazyce, nez anglictine - tzn. slovenstine :yes: Btw. good work Buzz :)
P.S. Ten hokej si tak neber - ja vam taky fandil, ale zrejme si uz veskere stesti vybrali nasi :P

:EDIT: Takze jsem narychlo mrknul na xda-dev a samozrejme tam moje otazky jsou jiz vyreseny :oops: Takze koho by to taky zajimalo - Instalace WM 5 pro MDA II je zde - je to skutecne velmi pekne udelane a seznam kompatibilnich/nekompatibilnich aplikaci je zde :yes: (velmi mile me prekvapilo, ze tam funguje i XCPU Scalar :)) )

:EDIT 2: Ten navod je na starsi verzi - pokud si stahnete aktualne nejnovejsi verzi (tj. tedka prave wm2k5_XDA2_HIMALAYA_O2_fullRAM), tak se nic patchovat nemusi a muze se tento krok s klidnym svedomim preskocit.
Wayne_ce4you (199)|13.5.2005 15:08
[QUOTE="Kato"]Takze bych mel par proseb - bylo by mozne, aby to nekdo shrnul? Podle vaseho jasani mam pocit, jak kdyby vysla dalsi verze WM 5 pro MDA II. Nebo jesteli "jen" vydal Buzz novou verzi odemceni pameti...
No a zaverem bych snad poprosil primo o podrobny navod krok za krokem, co delat, pokud chci mit WM 5 na MDA II ;)
A jeste bych poprosil o zkusenosti s pouzivanim - zatim jich tady moc neni - aneb co by me zajimalo predevsim - jak je to s kompatibilitou softu, synchronizaci atd.
2k3SE jsem preskocil - prece jenom se mi nechtelo prijit o zaruku, ale WM 5 uz jsou dostatecnym duvodem, bych to risknul :)) Akorat ted to tam jeste rvat nebudu - prvne musim opet vyreklamovat sluchatka a krome toho musim v prve rade odmaturovat - tzn. nehrat si s PDAckem :D
Tak a posledni pripominka - buzz_lightyear by mohl napsat nejaky podrobnejsi navod O:-) A v nejakem mne lepe srozumitelnem jazyce, nez anglictine - tzn. slovenstine :yes: Btw. good work Buzz :)
P.S. Ten hokej si tak neber - ja vam taky fandil, ale zrejme si uz veskere stesti vybrali nasi :P[/QUOTE]

Sice nevím kdo ji vydal a jestli je vůbec nová,ale na netu je ROM 1.50b (před tím byla 1.50f), která už má paměti otevřené (jako na obrázku) a je pro MDA II. Osobně si Win2005 nemohu vynachválit, krom jedné jediné věci. Je to ta, že nejdou odeslílat MMS, nebo to jde přes e-mail, ale to jsem nezkoušel...alespoň ušetřím. Drobných chyb se nevyhnu ani já, ale jsou tak nepatrné (pro mě), že mi nevadí (třeba nefunkčnost xBackupu a chybí přehrávač midů). Až na tři programi mi tam jde vše. Co víc si mohu přát...:sarcastic:
Je to prostě BOMBA :)
Wayne_ce4you (199)|13.5.2005 15:10
[QUOTE="jval"]Ano jde mi hlavne o českou klávesnici. počeštění od flashnutí SE taky nepoužívám.[/QUOTE]

O tu mi jde taky už docela dlouho :? . Zkoušel jsem Resco Keyboard, ale po nainstalování mi nemůže najít skin :oops:
Zrovinka jsem zkusil kvůli té cz klávesnici LEng_CZ_4254
Výsledek je, že nemohu chiti signál dokud nevrátím tu default klávesu, a ta cz klávesa stejně nejde. :mad:

Tak nevím
buzz_lightyear (34)|13.5.2005 15:17
neni treba nic patchovat

ak na ten rom pustite patch1.exe za nic nerucim....

buzz
Kopecek_ce4you (91)|13.5.2005 15:33
[QUOTE="buzz_lightyear"]neni treba nic patchovat

ak na ten rom pustite patch1.exe za nic nerucim....

buzz[/QUOTE]

Tim myslis wm2k5_XDA2_HIMALAYA_O2_fullRAM.rar ? Takze ta se nepatchuje?
Wayne_ce4you (199)|13.5.2005 15:37
[QUOTE="Kopecek"]Tim myslis wm2k5_XDA2_HIMALAYA_O2_fullRAM.rar ? Takze ta se nepatchuje?[/QUOTE]

Ne tu nemusíš patchovat :)
Kato_ce4you (970)|13.5.2005 15:40
Jo - to jsem zapomnel dodat - ten navod je na starsi verzi - hned to tam dopisu :cool:
Kopecek_ce4you (91)|13.5.2005 15:44
Zatim pouzivam 1.72ku. SEcka jsem zkusil, ale nestalo mi to za to, tak jsem se vratil k 1.72. Do WM 5.0 ale pujdu. jen potrebuju vedet par veci

1) Docetl jsem se, ze nefunguje USB modem. Jelikoz jsem se zrovna prestehoval, mam k dispozici jen GPRS pripojeni. Jde wireless modem alespon pres Bluetooth?

2) Pouzivam 3 BlueTooth zarizeni. GPS, Headset a AS synchronizaci s PC (resp. pripadne dalsi mozne profily BT ve spojeni MDA-PC) Co z toho pujde/nepujde.

3) MMSky me nepali, stejne jsou drahe a tak je neposilam - mam prece mail, ne? Ale co me zajima, je fotak. Funguje?

4) na cestinu se klidne vykaslu. Jen bych uvital ceskou klavesnici. Zkusim tam zprovoznit maly LENg....

5) Zkousel nekdo aplikace typu PocketKim, SmartMaps, Alturion?

Mirek
yasmeene2 (794)|13.5.2005 16:38
blutut funguje jako nikdy pred tim. ;o) Buzz zavalel!! Takze by meli opravit informaci, ze prvni zarizeni s wm5 bude mda4 ...

Sem uplne dojatej... :D
Kato_ce4you (970)|13.5.2005 16:45
[QUOTE="yasmeene2"]blutut funguje jako nikdy pred tim. ;o) Buzz zavalel!! Takze by meli opravit informaci, ze prvni zarizeni s wm5 bude mda4 ...

Sem uplne dojatej... :D[/QUOTE]

Hehe - tj. i kdyz oficialne je to tak, jak pisou.. Nejvetsi paradox je ten, ze pro MDA III a ani pro MDAc zatim nic takoveho neni... nicmene stejne si myslim, ze je to otazka par tydnu :) (coz je jen dobre :yes: )
Kopecek_ce4you (91)|13.5.2005 16:53
[QUOTE="yasmeene2"]blutut funguje jako nikdy pred tim. ;o) Buzz zavalel!! Takze by meli opravit informaci, ze prvni zarizeni s wm5 bude mda4 ...

Sem uplne dojatej... :D[/QUOTE]

A jaky zarizeni jsi zkousel. Alespon z tech mnou jmenovanych...?
Roman.34 (76)|14.5.2005 01:07
Rozchodil nekdo USB Wireles MODEM pod 2005 ? vsude pisou ze to nefunguje je to pravda ?. dik za info.
yasmeene2 (794)|14.5.2005 14:14
BT přez AS chodí výborně, gps taky funguje, headset nevím, ale nikdo si nestěžoval. S českou klávesnicí je trochu problém, zatím se snažím vyzjistit jak změnit layout deafaultní klávesničky na český, protože žádný software třetí strany se nezdá funkční.
Kato_ce4you (970)|14.5.2005 21:58
[QUOTE="yasmeene2"]BT přez AS chodí výborně, gps taky funguje, headset nevím, ale nikdo si nestěžoval. S českou klávesnicí je trochu problém, zatím se snažím vyzjistit jak změnit layout deafaultní klávesničky na český, protože žádný software třetí strany se nezdá funkční.[/QUOTE]
Ja mam prozatim jako cesou klavesnici SPB FullScreen Keyboard s mistni lokalizaci :yes: Neni to samozrejme idealni (zamereni teto klavesnice je na neco jineho), ale v nejhorsim pripade tim ten cesky znak napisu :cool:
Roman.34 (76)|14.5.2005 22:38
Wireles modem jsem myslel jako kdyz chci MDA2 pouzit jako GPRS MODEM na pripojeni notebooku na internet.. ? a to vam funguje v poradku ..
bud pres USB kabel nebo pre bluetooth ?
jurodivy (17)|15.5.2005 10:21
funguje v posledni verzi sim toolkit?

dik
Wayne_ce4you (199)|15.5.2005 11:45
Na XDA se objevily odkazy na soubory :

Asukal SIM Manger.cab
dC_2005_Splash_Image.cab
autorun_129.exe
ExtROM.zip

Najde se po anglicku hovořící člověk, který se tam jukne a popíše co je to zač :)
dyndy (159)|15.5.2005 11:49
Me SIMtoolkit nejede.
dyndy (159)|15.5.2005 11:55
Jo a taky me hapruje landscape mod. Nastavim ho, vse v pohode chodi, ale po soft resetu zpet nenajede. Prepne se zobrazení do portrait (coz by tak nevadilo), ale dotykova vrstva zustane nastavena jako landscape. Takze maler. Mate to taky nekdo tak?
Roman.34 (76)|15.5.2005 12:32
Does not work:

Arabizer Suite
ArcSoft MMS Composer 2.0
CheckOnIt
Dashboard
K.S.E TrueFAX (versions before 2.09)
MMS Composer
Navman SmartST V2
PhatNotes
PhotoContacts
Pocket Backup ? (installs ok, selects dir's for backup/restore but won't execute) maybe just in my setup???
Pocket Informant
Resco Audio Recorder
Resco Keyboard
SBSH ContactBreeze
Smart Filter
Sprite Backup Profesional
Tomtom 3
Vcard
Wireless Modem in USB mode (standard)
WorldMatePro
xBackup (standard)

facha to nekomu .. ? pleas Wireless Modem in USB mode
yasmeene2 (794)|15.5.2005 13:24
[QUOTE="Wayne"]Na XDA se objevily odkazy na soubory :

Asukal SIM Manger.cab
dC_2005_Splash_Image.cab
autorun_129.exe
ExtROM.zip

Najde se po anglicku hovořící člověk, který se tam jukne a popíše co je to zač :) [/QUOTE]

Asukal Sim Manager - to je snad jasné, ne?
dC_2005_Splash_Image.cab - mění bootovací obrázek
autorun_129.exe a ExtROM.zip - nahradí extromku - na SD kartě vytvoříš adresář "2577" tam se nahrajou oba soubory, autorun_129 přejmenuješ na autoRUN.exe a po hr ti to vyskočí hlášku ty klikneš na ano a vše z extrom.zipu se ti nainstaluje, samozřejmě můžeš z toho zipu odmazavát a dohrávat programy.

USB modem opravdu nefunguje a ten problém s landscapem má taky každý.
Kato_ce4you (970)|15.5.2005 13:26
[QUOTE="dyndy"]Jo a taky me hapruje landscape mod. Nastavim ho, vse v pohode chodi, ale po soft resetu zpet nenajede. Prepne se zobrazení do portrait (coz by tak nevadilo), ale dotykova vrstva zustane nastavena jako landscape. Takze maler. Mate to taky nekdo tak?[/QUOTE]

SIM Toolkit mne funguje... Teda nezkousel jsem si neco objednat, ale prochazet menu SIM Toolkitu muzu bez problemu (abych byl presny)

Landsape & SR - ano - to mi delalo taky :? Proste obraz je v Portraitu, ale dotykova vrstva v Landscape - dost pruser... Nastesti se da do toho menu s trochou namahy proklikat.. Ted jsem si nastavil otaceni na tlacitko (pres VITO Button Mapper) a zadny problem - po SR je teda v Portrait, ale dotykova vrstva taky :) (takze vsechno otacim pres HW tlacitko a zadnej problem :cool:
dyndy (159)|15.5.2005 14:53
to:yasmeene2 & kato

Diky pznove. S tim HW prepinanim to prubnu:-)
dyndy (159)|15.5.2005 18:58
Na XDA se objevil soubor Album_Midi_MMS_WWE.sa.rar, který dle mých deduktivních schopností angličtiny umožní rozchodit MMSky ;)
jiri.cech (151)|15.5.2005 19:13
Pánové neptali jste se někdo u Moravia jestli nemají či nechystají LENg pro WM2005? Tzv. malá čeština by měla být kompatibilní se všemi WM2005 zařízeními a ty se co nevidět začnou prodávat ... Pro naše XDA/MDAII by tedy měl být "malý" LENg také použitelný ...
yasmeene2 (794)|16.5.2005 01:26
[QUOTE="jiri.cech"]Pánové neptali jste se někdo u Moravia jestli nemají či nechystají LENg pro WM2005? Tzv. malá čeština by měla být kompatibilní se všemi WM2005 zařízeními a ty se co nevidět začnou prodávat ... Pro naše XDA/MDAII by tedy měl být "malý" LENg také použitelný ...[/QUOTE]

Bohužel se současný build 4254 nefunguje. O žádném novějším nevím, programátor Resco keyboardu přislíbil, že se na to podívá, ale zatím nic.. Taky by se mi moc česká klávesnička hodila.
jval (453)|16.5.2005 06:36
[QUOTE="jiri.cech"]Pánové neptali jste se někdo u Moravia jestli nemají či nechystají LENg pro WM2005? Tzv. malá čeština by měla být kompatibilní se všemi WM2005 zařízeními a ty se co nevidět začnou prodávat ... Pro naše XDA/MDAII by tedy měl být "malý" LENg také použitelný ...[/QUOTE]

Ptali, ale bohužel jejich odpověď zněla asi takto:

Zatím nemáme k dispozici žádně zařízení s tímto systémem. Jeslti se LENg pro tento systém bude vyvíjet záleží na počtu zařízení, které se budou s tímto systémem u nás prodávat a zda si jej výrobci a prodejci u nás objednají.
Kato_ce4you (970)|16.5.2005 11:39
[QUOTE="jval"]Ptali, ale bohužel jejich odpověď zněla asi takto:

Zatím nemáme k dispozici žádně zařízení s tímto systémem. Jeslti se LENg pro tento systém bude vyvíjet záleží na počtu zařízení, které se budou s tímto systémem u nás prodávat a zda si jej výrobci a prodejci u nás objednají.[/QUOTE]

No tak to je sice velmi politicka odpoved, ale odpoved ve stylu "pokud se u nas budou prodavat zarizeni s timto systemem" znamena jedine - pockame pul roku a pak to konecne bude :cool: (protoze PDA s WM5 se u nas prodavat budou urcite ;) )
Kopecek_ce4you (91)|16.5.2005 12:49
Tak jsem vcera WM2005 zkusil, hlavne abych vyzkousel ten BT. Takze result. Headset funguje paradne (dokonce se v Phone aplikaci zobrazuje ikonka, ze je Headset aktivni - to mi vzdycky chybelo), GPS naprosto paradne a bez problemu, Synchronizace Bt funguje, BT wireless modem jede paradne a nepada, jako v me 1.72ce... No proste. Modrej zub KONECNE FUNGUJE tak jak ma...

Jelikoz ale nejede USB synchronizace a neni ceska klavesnice, asi jeste chvilku pockam, nez nekdo tohle rozlouskne. Jelikoz pouzivam USB cradle + USB kablik pro AS synchronizaci, tak to celkem potrebuju. BT mam MSI BTHUB, coz je USB hub s pridanym BT - je to dost velke a neprakticke na prenaseni.

Pak do WM2005 okamzite pujdu. SEcka jsem preskocil, ty mi nejak i po mnoha pokusech stale nadavaly duvod na ne ze sve odladene, pocestele 1.72ky prejit. Do CE 5.0 pujdu ale hned, jak se vyresi ty 2 problemy.
Kato_ce4you (970)|16.5.2005 13:17
[QUOTE="Kopecek"]Jelikoz ale nejede USB synchronizace a neni ceska klavesnice, asi jeste chvilku pockam, nez nekdo tohle rozlouskne. Jelikoz pouzivam USB cradle + USB kablik pro AS synchronizaci, tak to celkem potrebuju. BT mam MSI BTHUB, coz je USB hub s pridanym BT - je to dost velke a neprakticke na prenaseni.[/QUOTE]
Muzes prosimte upresnit, co ti nejde? Jak synchronizace pres USB? Pokud vim, tak bylo receno, ze nefunguje USB wireless modem, ale synchronizace cez USB?! Bud mas fakt na mysli nevim co, ale jestli mas namysli automatickou synhronizace cez AS, kdyz vrazis MDA II do kolibky, tak to prece funguje vyborne :O (a nejak nevim, co jineho si pod pojmem USB synchro cez AS predstavit)
jval (453)|16.5.2005 13:27
[QUOTE="Kato"]
Ja mam prozatim jako cesou klavesnici SPB FullScreen Keyboard s mistni lokalizaci :yes: Neni to samozrejme idealni (zamereni teto klavesnice je na neco jineho), ale v nejhorsim pripade tim ten cesky znak napisu :cool: [/QUOTE]

Jakou presne myslis tim "MISTNI" lokalizaci. Na strankach vyrobce jsem nenasel ceskou lokalizaci.
Muzes mi tu mistni lkalizaci pripadne poslat na jvalent@centrum.cz
diky
Kopecek_ce4you (91)|16.5.2005 13:28
No, tak myslim presne tohle. Nejede mi synchronizace kdyz mam MDA IIku v kolibce. AS mi napise connected a ztuhne. USB wireless modem mi samozrejme nejede taky...

Mozna mam ale nejakej divnej build AS 4.0ky.... Nevim. Taky mi pak nesla AS 4 odinstalovat a nainstalovat zpet AS3.8. Musel jsem vyhazet rucne vsechny .inf a .sys vse vycistit, a pak to proslo...

Co pouzivas za build AS? Pripadne dej mi prosim link...
Kato_ce4you (970)|16.5.2005 13:36
4jval: Tou mistni lokalizaci jsem mel na mysli to, ze je nekde tady na ce4you.cz ke stazeni ;) Btw. je to celoobrazovkova klavesnice - cili samozrejme LEng netrpelive vyhlizim. Ale jak rikam - na nouzove napsani ceskeho znaku to staci :cool:

4kopecek: AS 4.0.0 Build 4343 primo ze stranek xda-dev - fakt zadnej problem - mam ho na dvou pocitacich a OK (oba pocitace maji WinXP SP2). A odinstalovavat jsem to nezkousel - nebyl duvod :cool:
yasmeene2 (794)|16.5.2005 14:04
[QUOTE="Kopecek"]No, tak myslim presne tohle. Nejede mi synchronizace kdyz mam MDA IIku v kolibce. AS mi napise connected a ztuhne. USB wireless modem mi samozrejme nejede taky...

Mozna mam ale nejakej divnej build AS 4.0ky.... Nevim. Taky mi pak nesla AS 4 odinstalovat a nainstalovat zpet AS3.8. Musel jsem vyhazet rucne vsechny .inf a .sys vse vycistit, a pak to proslo...

Co pouzivas za build AS? Pripadne dej mi prosim link...[/QUOTE]


AS 4.0 build 4343 ujisti se jestli máš tento poslední build. Také zkus zatrhnout synchronizaci pouze souborů, co to udělá. Jde ti alespoň vlézt do zařízení (explore)? Máš stolní Outlook nastaven jako defaultní aplikaci pro email?


Zkusíme malý návod:

Na PPC:
1. Klikněte na Network Cards v nastavení/connection
2. Vyberte " Remote NDIS host"
3. Měla by tam být zatržena "Use specific IP"
4 To změň na "Use server-assigned IP address"

Na PC:
1. Ujistěte se že máte vyplý Outlook
2. Vypněte firewall (i ten ve windowsech)
3. Odinstalujte AS (nejlépe vymažte celý adresář Program files/Microsoft Activesync)
4. Resetujte PC
5. Instalujte AS 4.0 build 4343
6. Resetujte PC
7. Dejte do kolébky XDáčko
8.Mělo by to fungovat...

A kdyby ani toto zkuste v outlooku v help/Detect and Repair
Kdyby ani to skus přepnout kolébku do jiného USB portu

Nic nevzdávej určitě to chodí :)
Kopecek_ce4you (91)|16.5.2005 14:07
O.K. Zkusim. AS4 mam opravdu nejakou starsi ...

Zkusim to ale radeji ve VMwaru (virtualni PC). Doma uz se mi nepodarilo po odinstalovani AS 4 rozchodit zpatky AS 3.8... No, ted mam trosku blazinec, ale hned jak bude trochu cas, tak to zkusim...


Kopecek_ce4you (91)|16.5.2005 14:15
Chce to mit na to tak den. Vyzkouset vsechny apps (mam jich tam mraky) a tak. Ale docela bych to uvitak kvuli BT. Strasne me stve, ze kdyz mam ted s 1.72kou USB wireless modem, tak je Radio zcela presmerovano a kdyz nekdo vola, mam smulu. A pres BT mi v soucasne 1.72ce spojeni tak po 2 min. padne...

Takze musim asi pockat do vikendu. Ted budu smrdet v praci celej tejden tak 12-14hod denne a jak rikam, potrebuju si to poradne zprovoznit, udelat si instalace atd.

Coz mi pripomina. CE 5 maj jinou spravu pameti (co jsem tak cetl), takze otazka zni - je tam neco jako ExtROM? pro customize caby?
Kopecek_ce4you (91)|16.5.2005 14:15
Zkousel nekdo Sunnysioft backup managera? Funguje?
yasmeene2 (794)|16.5.2005 15:12
[QUOTE="Kopecek"]
Coz mi pripomina. CE 5 maj jinou spravu pameti (co jsem tak cetl), takze otazka zni - je tam neco jako ExtROM? pro customize caby?[/QUOTE]

Jak si udělat extrom jsem popisoval na minulé straně...
jval (453)|17.5.2005 07:29
[QUOTE="Kopecek"]Zkousel nekdo Sunnysioft backup managera? Funguje?[/QUOTE]

Zkoušel. funguje.

Všici píšete, že vám jede synchro přes BT (konečně), ale mě se to aza boha včera nepovedlo rozchodit. Jak tam máte nastavený ty porty?? Přes USB jede v phodě.