Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Hledam betatestery pro novou hru na PocketPC

NokFrt (49)|10.4.2005 21:31
[QUOTE="JirkaP."] Velká chyba !

Pokud zcela ztáhnu MUSIC ( prostě bez zvuku ), tak po ACEPTu a NEW GAME hra zcela zatuhne !!! A pomůže až SR.

V předcházejích verzí to nedělá.

[/QUOTE]

Jo, tuhle chybu jsem si uvědomil zrovna, když jsem vám posílal novou verzi. Je to kvůli té plynulé změně hlasitosti, v příští verzi to bude opraveno. Zatím prosím nevypínejte hudbu!:)
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|10.4.2005 21:59
[QUOTE="CommanderZ"]To te ta hudba tak stve?:D [/QUOTE]

To né, ale pokud něco testuji, tak se snažím zkoušet různé možnosti - nemožnosti. ;)
ipf (2136)|11.4.2005 01:08
[QUOTE="NokFrt"][QUOTE="ipf"]Na hx4700 nejdou namapovat tlačítka, poslední lze změnit METHOD a dál už nic. Zejména třetí tlačítko BOMB vycházi na boku přístroje, takže je takřka nelze použít.
A ještě drobnost (která se asi nechává až nakonec, ale) ikonka by nebyla? ;) [/QUOTE]

To souvisí s tím, že nefunguje stylus v menu, jelikož pro změnu tlačítka na něj musíš kliknout stylusem. Nefunkčnost stylusu určitě souvisí s rozlišením displaye.

Mam jistou teorii čím to je. Tvoje rozlišení displaye je 480x640, ale hra si myslí, že běží v 240x320, takže stylus se detekuje pouze v obdélníku o velikosti 240x320 což odpovídá 1. čvrtině displaye v levém horním rohu. Můžeš prosím tě zkusit v menu klikat v týhle části displaye a říct mi zda dojde k vybrání nějaké položky menu?

Jo, je to tak. Našel jsem vlevo nahoře body pro ovládání stylusem

Pokud je moje teorie správná, tak to ovládání rakety je u tebe při ovládání stylusem skutečně pomalejší (přesně o 50 procent)

To, že se nepletu se dá zjistit ještě takhle:
- normálně se raketa při ovládání stylusem pohybuje vždy do bodu, kam klikneš stylusem. U tebe by to ale mělo bejt tak, že doletí pouze do poloviny cesty. Dej mě prosím vědět.[/QUOTE]

Jo, raketa se pohybuje jen ve spodní polovině obrazovky, ale umí obě strany, tj. jak do levého tak do pravého okraje obrazovky. Navíc ovládání stylusem funguje jen pokud pohybuji v horní polovině displeje. Takže to funguje jak má (vlastně nemá :D )
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|11.4.2005 16:56

Chyba !

Ve druhém Levelu , ve druhém kole. Se mi to teď jaksi zacyklilo. Přestože je vše vystříleno, tak mne to nepustí dál. Vždy po chvilce vyletí létající talíř, který háže dolů střely.

Nevím jestli to bude z obrázku patrné, ale opravdu tam už žádný nepřítel není.

Po asi šesti minutách jsem to stopl a obrázky přikládám.
Jinak mám Dvojité střely a extra Bulet na maximum.
00058710_Image1_6QE.jpg 00058710_Image2_7boh.jpg
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|11.4.2005 17:17
Tak jsem asi 20x sestřelil ten létající talíř, ale stále mne to nepustí dál.

Přikládám obrázky, kde je vidět i větší skóre ( za ty sestřelené talíře ). A snad je na těch obrázkách i poznat, že tam už žádný nepřítel není.
00058716_Image3_KB7K.jpg 00058716_Image4_XnE0.jpg
CommanderZ (1798)|11.4.2005 17:46
Neni mzony, ze je to novy pozadi pro prvni level HW narocnejsi (takovy ty cisla pod skorem mi to hazi tak kolem 6-7)?

Nesly by udelat pro ovladani stylusem nejaky on-screen tlacitka? Takhle stejne musim pouzivat HW tlacitka:( Treba na aktivaci/deaktivaci autofire to jde, ale na bombu nebo stit je to na pytel
L4m3r (68)|11.4.2005 19:53
Taky mam v prvnim levelu vetsi cislo. Ta hra me desne bavi.
NokFrt (49)|11.4.2005 20:06
[QUOTE="CommanderZ"]Neni mzony, ze je to novy pozadi pro prvni level HW narocnejsi (takovy ty cisla pod skorem mi to hazi tak kolem 6-7)?

Nesly by udelat pro ovladani stylusem nejaky on-screen tlacitka? Takhle stejne musim pouzivat HW tlacitka:( Treba na aktivaci/deaktivaci autofire to jde, ale na bombu nebo stit je to na pytel[/QUOTE]

Jasně, že grafika v prvním levelu je náročnější. V 2.levelu jsou akorát ty okraje, zatímco v prvním je ta grafika mnohem komplexnejší. Dokud je to číslo pod 33, tak to běží pořád stejně rychle.

On screen tlačítka by udělat šly, ještě si to ale promyslim. Už mě to nějak nebaví, dělam na tom přes půl roku a pořád né a né to dokončit. Jedinou schopnou střílečku, kterou na PPC znám je SkyForce a tam ovládání stylusem nemaj vůbec.

Ty tlačítka by musely být někde, kam raketa nemůže doletět, jelikož jinak by to kolidovalo s jejím ovládáním. Kdyby byly v levym nebo pravym horním rohu bylo by to OK?
NokFrt (49)|11.4.2005 20:11
[QUOTE="JirkaP."]Tak jsem asi 20x sestřelil ten létající talíř, ale stále mne to nepustí dál.

Přikládám obrázky, kde je vidět i větší skóre ( za ty sestřelené talíře ). A snad je na těch obrázkách i poznat, že tam už žádný nepřítel není.[/QUOTE]

Jo tak tohle bude nějaká brutální chyba, na kterou jen tak nepřijdu. To se ti stalo pouze jednou nebo to je pravidelný?
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|11.4.2005 20:24
[QUOTE="NokFrt"]
Jo tak tohle bude nějaká brutální chyba, na kterou jen tak nepřijdu. To se ti stalo pouze jednou nebo to je pravidelný?[/QUOTE]

Stalo se mi to dnes poprvé. A jelikož jsem jsem tu hru hrál opravdu mnohokrát, tak to pusť klidně z hlavy. Předpokládám, že to nikdo tak často jako já nehrál. A chybka se stane přeci i WINDOWSům. :D

Jinak můj tip : poprvé jsem použil EXTRA BULLET na maximum s dvojitou střelou. Viz přiložené obrázky.

Jinak ještě dodám, že nepomohlo ani vyházení všech bomb a použití všech štítů. Jo a bylo to na EASY.
NokFrt (49)|11.4.2005 20:46
[QUOTE="JirkaP."][QUOTE="NokFrt"]
Jo tak tohle bude nějaká brutální chyba, na kterou jen tak nepřijdu. To se ti stalo pouze jednou nebo to je pravidelný?[/QUOTE]

Stalo se mi to dnes poprvé. A jelikož jsem jsem tu hru hrál opravdu mnohokrát, tak to pusť klidně z hlavy. Předpokládám, že to nikdo tak často jako já nehrál. A chybka se stane přeci i WINDOWSům. :D

Jinak můj tip : poprvé jsem použil EXTRA BULLET na maximum s dvojitou střelou. Viz přiložené obrázky.

Jinak ještě dodám, že nepomohlo ani vyházení všech bomb a použití všech štítů. Jo a bylo to na EASY. [/QUOTE]

Nějaká chyba tam určitě bude, ale dojde k ní asi naprosto vyjmečně, jelikož já to hrál už alespoň tisíckrát a nikdy se mě to nestalo. Zkusím se na to podívat a třeba na něco přijdu.

Ještě dotaz: Nepamatuješ si náhodou, jestli po vystřílení všech nepřátel byla pauza, a pak teprve přiletěl ten talíř, nebo jestli ten talíř přiletěl okažitě potom, co jsi zničil posledního nepřítele?
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|11.4.2005 21:11
[QUOTE="NokFrt"]
Nepamatuješ si náhodou, jestli po vystřílení všech nepřátel byla pauza, a pak teprve přiletěl ten talíř, nebo jestli ten talíř přiletěl okažitě potom, co jsi zničil posledního nepřítele?[/QUOTE]

Tak to fakt nevím. Ale spíš bych řekl, že tam byla ta pauza.
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|2.5.2005 20:03
Kdy bude další verze na testování ?

Nebo se už blíží finální verze ?

Merlin_CZ (108)|3.5.2005 03:37
jak vas tu clovek posloucha tak zacina lehce slintat :c)

hele nechces jeste jednoho testera s dataphonem III a windows 2003 SE ?
jen tak na okraj :)
L4m3r (68)|3.5.2005 20:55
Ta hra je dobrá, jen má pár mušek. Ale to s tim zaseknutim ve druhym levelu se mi eště nepodařilo.
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|17.6.2005 23:08

Neví někdo v jakém stádiu je tato hra ?

Nějak to zde usnulo. A přitom ty betaverze vypadaly velmi zdařile.

Dnes se mi podařilo dohrát beta (0.03) verzi - ( 1 a 2 Level ) s 8 životama.
Dobrý né ? :D

Důkaz přikládám.
00070688_Image1_IUNw.jpg
CommanderZ (1798)|31.7.2005 17:43
Tady se pise, ze hra bude vydana az skoro za rok.



Title: Galatron
Genre: Shoot'em up
Release date: June 2005

To Pavlucha: Tos to hral z kompu, co podvodniku :D
ipf (2136)|31.7.2005 20:37
[QUOTE="CommanderZ"]Tady[/URL] se pise, ze hra bude vydana az skoro za rok.
Release date: June 2005 [/QUOTE]

Snad před měsícem, ne? Anebo ty máš jiné datum?
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|31.7.2005 21:17
[QUOTE="CommanderZ"]Release date: June 2005
[/QUOTE]

Podle mne je to :
Datum vydání: Červen 2005 ;)
CommanderZ (1798)|1.8.2005 10:30
Uh...ono je 2005...tak jo no :oops:

A kde teda ta hra je?
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|7.8.2005 19:34
Zde je odpověď na dotaz kdy bude tato hra pro POCKET-PC :

Dobrý den,
Bohužel v současné době je velmi pravděpodobné, že hra Galatron vyjde pouze pro Symbian a to během tohoto léta.
S pozdravem a přáním hezkého dne,
Petr Zach
1st EasySoft
tel: +420777345692
e-mail: support@1-easysoft.com
web: www.1-easysoft.com


Takže jediné co nám zbává je posílat emaily na firmu, aby tuto hru udělali i pro platformu - PocketPC. Možná, že když jich bude hodně, tak to dodělají. :D
Doufám, že jsme co by betatesteři nesloužili pro vyladění hry pro Symbian. :(
00081373_Image3_Nfkn.jpg