Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

kvalitni MP3 prehravac

TheMelin (1642)|24.4.2005 10:10
Pro ty co používají PocketMusic je ke stažení nová verze 3.6. Stáhnout jí můžete třeba zde.
Zatím jsem to moc neštudoval, jen jsem si všiml, že zmizel z nabídky EXIT a tedy musím ukončovat program přes nějaký TASK manager :? Možná na to někdo přijde :cool:
st.tom_ce4you (365)|24.4.2005 20:13
[QUOTE="TheMelin"]Pro ty co používají PocketMusic je ke stažení nová verze 3.6. Stáhnout jí můžete třeba zde.
Zatím jsem to moc neštudoval, jen jsem si všiml, že zmizel z nabídky EXIT a tedy musím ukončovat program přes nějaký TASK manager :? Možná na to někdo přijde :cool: [/QUOTE]

Bohuzel "exit" dali pryc kvuli tomu, protoze to ma Microsoft v certifikacnich pozadavcich. Musim rict, ze ukonceni PM je nyni opruz.. :(
TheMelin (1642)|24.4.2005 20:52
[QUOTE="st.toma"][QUOTE="TheMelin"]Pro ty co používají PocketMusic je ke stažení nová verze 3.6. Stáhnout jí můžete třeba zde.
Zatím jsem to moc neštudoval, jen jsem si všiml, že zmizel z nabídky EXIT a tedy musím ukončovat program přes nějaký TASK manager :? Možná na to někdo přijde :cool: [/QUOTE]

Bohuzel "exit" dali pryc kvuli tomu, protoze to ma Microsoft v certifikacnich pozadavcich. Musim rict, ze ukonceni PM je nyni opruz.. :([/QUOTE]

Používám ten standardní skin, je lepší do auta, ale zkusil jsem i ve winamp skinu nahoře ten čudl který má sloužit jako close a ani ten nefunguje :-(
A co jiné aplikace?Vždyť i ty mají "exit".Chceš říci, že s každou novou verzí u všech aplikací zmizí "exit"? No jéjda :mad:
CommanderZ (1798)|26.4.2005 20:17
Je alespon stabilnejsi? Me pada kazdou chvili a navic casto po vypnuti a zapnuti masiny zatuhne:evil:

A proc na jednom miste o nem pisou jako o freewaru (i tady v sekci freeware) a nekde je za 19,95$
CommanderZ (1798)|26.4.2005 20:22
Aha! oni jsou dve verze, budle za prachy a normalni? co umi ta bundle navic?
RadimK_ce4you (223)|7.5.2005 16:38
Lyrics Magic
Ze by komercni verze GSPlayeru? Podle obrazku to tak vypada. Umi navic wma a zobrazovani textu pisne (lyrics).
Tady je vice info.



EDIT: A tady jsou nejake "lyrics"
freeman_ce4you (428)|7.5.2005 16:52
Mne začal pocket music nejak blbnuť zapnem ho pustím hudbu hrá to par sekund a potom sa vypne :evil:
TheMelin (1642)|7.5.2005 20:07
[QUOTE="freeman"]Mne začal pocket music nejak blbnuť zapnem ho pustím hudbu hrá to par sekund a potom sa vypne :evil: [/QUOTE]

Jo to už jsi několikátej.Odinstaluj a znova nainstaluj ;)
oskarmaniak (41)|5.8.2005 14:00
Pocket Music,velká škála nas tavení + možnost použití skinů na winamp clasick
CommanderZ (1798)|5.8.2005 20:40
[QUOTE="RadimK"]Lyrics Magic
Ze by komercni verze GSPlayeru? Podle obrazku to tak vypada. Umi navic wma a zobrazovani textu pisne (lyrics).
Tady je vice info.



EDIT: A tady jsou nejake "lyrics"[/QUOTE]

Jak si to poradi treba s dlouhejma instrumentalnima pasazema? Jednou jsem na PC neco podobnyho zkousel. Jo, docela jsem se zasmal :))

EDIT:Uz jsem to pochopil. To co jsem zkousel na pc jezdilo na normalni txt apod., tadyto vypada ze je chytrejsi

DALSI EDIT:A nabidka tech LRC souboru je opravdu ukrutne mala.
A co skiny z GSplayeru?
oskarmaniak (41)|10.8.2005 14:00
freeman:
To stím vypadáváním se mi včera taky stalo, stačilo to přeinstalovat a už to bylo OK
cubas_ce4you (419)|26.9.2005 12:08
existuje nejaka "napodobenina" GSPlayeru, ktera lze ale ovladat jen palcem? Myslim tim zakladni funkce...