Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 60

Téma: MapFactor - rady, tipy, zkušenosti

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od petr22
    Neopravili to

Program, u ktereho se muze exportovat jen cast mapy a tudiz kdyz chci nekam jet tak sebou jeste vlacet pocitac - no to fakt ne.

Chteli jsme to koupit ve firme pro navigaci, jenze je to k nicemu. Ja chci mit moznost jet kamkoliv, ne si dopredu exportovat trasy.
    Máš pravdu, dokonalé to není. Ale vláčet PC přece nemusíš. Uděláš si z ČR čtyři výřezy, které budeš mít na kartě a pak jenom otevřeš jinou část mapy.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od richard2
    Citace Původně odesláno od jirka.s
    Jen bych se zeptal, jestli se stejna mapa (stejne detaily) zobrazi i na PPC.
    Ano, úplně stejné :yes:
    Tak to me tesi, protoze vypada vazne pekne. Co se tyce PC map, tak je to asi standard, ale na PPC takove pekne vektorove mapy nejsou - vz. treba srovnani s PocketKimem ...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2005

Já taky netvrdím, že je mapFactor dokonalý a jak jsem uváděl dříve, tak svoje připomínky jsem již zaslal na Mapfactor (jak píše Richard - možnost uložit body, velikost map a další). Ale je použitelný a pořád je jediný v CZ (myslím ČR+Evropa a komplet v CZ)
    Nevím jak bych své požadavky, připomínky zasílal na Alturion, Navigon ...
    Každý máme svůj názor a myslím že nemá cenu tady v diskusi o Mapfactoru se dohadovat, který je lepší a který horší.
    Ty co zde diskutují tak zřejmě Mapfactor mají a používají, a kdyby proti němu měli velké výhrady, tak by ho asi nepoužívali.
    Diskuse na téma "Nejlepší navigace na PDA" by měla být otevřena jinde (pokud už není).

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Jen jestli to nema neco spolecneho s tim, ze je nejlevnejsi - tudiz i nejprodavanejsi

Ja tvrdim, ze program ktery neumi zobrazit celou mapu jednoho statu a automaticky mapy prepinat nelze povazovat za pouzitelny

Tuhle chybu nema ani nejlevnejsi navigace do auta a je ostuda, ze takovahle brutalni chyba je tam tak dlouho.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Ty chyby o kterých se tu píše se týkají i poslední verze ? I té verze 4.2 profesional ??? Skoro se mi nechce verit ze by vyrobce pustil do obehu pomerne jiz drahou verzi programu s mapou cele Evropy kterou ovsem lze do PDA dostat pouze po kouscich ?????!!! Pokud by jim to makalo tak si to klidne a rad samozrejme koupim - pro CR opravdu neni jiny srovnatelny softik .... ale pokud bych na ceste s Prahy treba do Bruselu musel 5x nastavovat cestu mi pripada jako vysmech ... rsp.obrovsky podvod vyrobce ....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

No tak tomu uz verim ...... :-( volal jsem do mapfactoru kde mi potvrdili ze to "asi" nejde ... ze tak pul republiky by mohlo jit ... ale ne urcite , opravdu nechapu k cemu muze tahle mapa v PDA slouzit :-( Neda se nic delat , jedine se modlit ze Route66 (ktery povazuji za absolutni spicku v mapach alespon castecne pouzitelnych pro CR - Praha je delana velice dobre) rozsiri podrobnost map ........ Mapfactor je mrtvy software ..... PocketKim prakticjy v soucasne verzi take ... mapy jsou pomerne slusne , ale navigace spis zadna nez spatna .... o SmartMaps je celkem zbytecne hovorit ... no a tim je vyber vycerpan :-( Tomtom si CR nejak nevsima .....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2005

To losos : dobrý příspěvek, všechno je špatný a za to co dnes není se budeme modlit. Jenomže já chci používat navigaci teď a než až tam někdy něco někdo dodělá. Smířím se i s omezeníma, nebo respektivce se s nima naučím.
    netvrdím že až někde něco někdo dodělá, že si nekoupím nový SW na navigaci, ale to až někdy

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

NEJDE ? Tak tomu neverim ani vterinu. Rozdil mezi nejde a neumim je pomerne velky, uz proto ze vsechny konkurencni programy to umi, a to se stejnymi mapovymi daty. Dokonce i jednoucelove navigacni systemy, obsahujici nekolikrat mene pameti amnohem pomalejsi CPU nez PDA umi.

Takze v pripade ze neumi, to mohou rovnou zabalit. Navigacni soft, ktery funguje pouze tak ze se musi trasa napred pripravit v PC (!!!) nelze povazovat za plnohodnotny. Skoda, malem jsme to i koupili.

Ad Alturion 6 - jeste se nestalo, ze by me Alturion bez nejmensich problemu nekam nedovedl - a to i do nejmensich vesnicek. Samozrejmne myslim Alturion 6.1, ta neupdatovana verze z krabice je neco uplne jineho.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Zdravím,
    vlastním Navigator CE v. 4.0 . Mám jeden problém při dojíždění k cíli (v naplánované trase) mi to vždy hlásí kruhový objezd-"vyjeď 1. výjezdem. Proč? Četl jsem diskuzi (doufám, že pozorně), ale s podobným problémem jsem se nesetkal. Poraďte.
    Díky

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2005

Na www.mapfactor.cz je ke stažení patch Navigator CE tusim 4.1.8, zkus to, možná to pomůže. Aktuální verze je nyní tuším 4.3.1

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2004

Potřeboval bych poradit.Testuju Navigátor 4 a ze začátku vše OK.Pak nevím z jakého důvodu, když vyexportuju nějakou trasu na kartu a chci ji v PDA otevřít, objeví se mi cesta storage card ale uplně jiný adresář než ve kterém je mapa uložena.Přitom předtím když jsem laboroval s trasama,mi to normálně šlo.Dá se někde nastavit nebo změnit ručně cesta k mapě?
    Dík

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Na strankach je update jak pro PC, tak PDA.

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Nevíte zda jde naimportovat nějakou mapu chorvatska do Navigátoru ver.4??? Díky moc...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Obávám se, že rozhodně nejde

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Tato diskuze vzhledem ke změnám struktury uzamyká a pokračovat můžete zde: http://www.ce4you.cz/forums/view_forum.asp?f=630

Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234

Podobná témata

1. iGO - rady, tipy, zkušenosti
    Od beecher v sekci iGO
    Reakcí: 315
    Poslední příspěvek: 26-07-2006, 22:33
  2. Navigon - rady, tipy, zkušenosti
    Od Crusader_ce4you v sekci Navigon
    Reakcí: 132
    Poslední příspěvek: 24-11-2005, 15:21
  3. Tom Tom - rady, tipy, zkušenosti
    Od Crusader_ce4you v sekci TomTom