Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MapFactor - rady, tipy, zkušenosti

Losos_ce4you (1147)|9.3.2005 16:58
No tak tomu uz verim ...... :-( volal jsem do mapfactoru kde mi potvrdili ze to "asi" nejde ... ze tak pul republiky by mohlo jit ... ale ne urcite , opravdu nechapu k cemu muze tahle mapa v PDA slouzit :-( Neda se nic delat , jedine se modlit ze Route66 (ktery povazuji za absolutni spicku v mapach alespon castecne pouzitelnych pro CR - Praha je delana velice dobre) rozsiri podrobnost map ........ Mapfactor je mrtvy software ..... PocketKim prakticjy v soucasne verzi take ... mapy jsou pomerne slusne , ale navigace spis zadna nez spatna .... o SmartMaps je celkem zbytecne hovorit ... no a tim je vyber vycerpan :-( Tomtom si CR nejak nevsima .....
MilanSu (823)|9.3.2005 17:19
To losos : dobrý příspěvek, všechno je špatný a za to co dnes není se budeme modlit. Jenomže já chci používat navigaci teď a než až tam někdy něco někdo dodělá. Smířím se i s omezeníma, nebo respektivce se s nima naučím.
netvrdím že až někde něco někdo dodělá, že si nekoupím nový SW na navigaci, ale to až někdy
petr22_ce4you (454)|10.3.2005 08:35
NEJDE ? Tak tomu neverim ani vterinu. Rozdil mezi nejde a neumim je pomerne velky, uz proto ze vsechny konkurencni programy to umi, a to se stejnymi mapovymi daty. Dokonce i jednoucelove navigacni systemy, obsahujici nekolikrat mene pameti amnohem pomalejsi CPU nez PDA umi.

Takze v pripade ze neumi, to mohou rovnou zabalit. Navigacni soft, ktery funguje pouze tak ze se musi trasa napred pripravit v PC (!!!) nelze povazovat za plnohodnotny. Skoda, malem jsme to i koupili.

Ad Alturion 6 - jeste se nestalo, ze by me Alturion bez nejmensich problemu nekam nedovedl - a to i do nejmensich vesnicek. Samozrejmne myslim Alturion 6.1, ta neupdatovana verze z krabice je neco uplne jineho.
Jery_ce4you (65)|1.4.2005 08:26
Zdravím,
vlastním Navigator CE v. 4.0 . Mám jeden problém při dojíždění k cíli (v naplánované trase) mi to vždy hlásí kruhový objezd-"vyjeď 1. výjezdem. Proč? Četl jsem diskuzi (doufám, že pozorně), ale s podobným problémem jsem se nesetkal. Poraďte.
Díky
MilanSu (823)|1.4.2005 08:52
Na www.mapfactor.cz je ke stažení patch Navigator CE tusim 4.1.8, zkus to, možná to pomůže. Aktuální verze je nyní tuším 4.3.1
paveluh_ce4you (300)|27.4.2005 17:52
Potřeboval bych poradit.Testuju Navigátor 4 a ze začátku vše OK.Pak nevím z jakého důvodu, když vyexportuju nějakou trasu na kartu a chci ji v PDA otevřít, objeví se mi cesta storage card ale uplně jiný adresář než ve kterém je mapa uložena.Přitom předtím když jsem laboroval s trasama,mi to normálně šlo.Dá se někde nastavit nebo změnit ručně cesta k mapě?
Dík
ms_ce4you (364)|10.5.2005 06:33
Na strankach je update jak pro PC, tak PDA.
kubacak (1)|16.8.2005 18:05
Nevíte zda jde naimportovat nějakou mapu chorvatska do Navigátoru ver.4??? Díky moc...
richard2 (150)|16.8.2005 20:08
Obávám se, že rozhodně nejde :(
libor_m (1026)|24.11.2005 15:26
Tato diskuze vzhledem ke změnám struktury uzamyká a pokračovat můžete zde: https://www.ce4you.cz/forums/view_forum.asp?f=630