Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 60

Téma: Velká recenze zařízení Dell Axim X50v

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Vysel update Rom na X50v : http://support.dell.com/support/downloads/type.aspx?c=us&cs=19&l=en&s=dhs&SystemID=PDA_AXIM_ X50&category=0&os=PPCA&osl=en&deviceid=7464&devlib =7
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2004

Citace Původně odesláno od Myrek
    Misto 2200 mAh baterie jsem si koupil Pocket Power Bank, coz je soucasne nabijecka 4 baterii (jsou v cene), napajeni ma vystup na USB + redukci na normalni kulaty napajeci caplik.
    Ten Pocket power bank se asi v CR koupit neda nebo se mylim?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Da se objednat na www.semsons.com, zaplatit kartou a poslou ti to pres USPS.com, do jednoho tydne to mas doma.

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2004

Citace Původně odesláno od Myrek
    Da se objednat na www.semsons.com, zaplatit kartou a poslou ti to pres USPS.com, do jednoho tydne to mas doma.
    A mas alespon pribliznou predstavu, kolikrat se s tim da nabit PDA(s tema ctyrma 1600mAh bateriema)? Diky

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

A mas alespon pribliznou predstavu, kolikrat se s tim da nabit PDA(s tema ctyrma 1600mAh bateriema)?
    To je vcelku jednoduchy: kapacita baterie v Aximu je myslim 1100 mAh, napeti myslim 4.1 V, z toho vyplyva, ze 4 baterie (cca 4.8-5 V) pri 1600 mAh to nabiji skoro 2x (pri zanedbani ztrat).

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od beecher
    Citace Původně odesláno od Madmedic
    Muzete me prosim vas poradit odkaz na nejakou stranku s obrazkem X50v s baterkou 2200?Chci hlavne zjistit jestli je velikost stejna jako u 1100,nebo vycuhuje-a to bych ji nechtel.+nevite,kde se da sehnat ochr. folie na tento typ tady v CR?Dik
    Ano vycuhuje, dokonce se k ni dodava specialni krytka... Fotky nemaje, ale videl jsem to na vlastni oci... Lepsi je stejnak mit dve 1100, nez jednu takovou kravu...
    Chtěl bych se zeptat, jestli Becherovi nevadí systém pouze v angličtině. Co když bych chtěl v nějakém českém programu popisky česky.Ty jsou české,nebo háčky a čárky bohužel nejdou. Asi ne že.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Kozlik007
    Chtěl bych se zeptat, jestli Becherovi nevadí systém pouze v angličtině. Co když bych chtěl v nějakém českém programu popisky česky.Ty jsou české,nebo háčky a čárky bohužel nejdou. Asi ne že.
    Proc by to mne, cloveku pracujicimu v US firme, melo vadit?
    Ted testuji PocketBreeze 4.3 s vlastnim prekladem a mam tam vsechny nabodenicka... Takze njou proublem...
    Jinak nastaveni Regional Settings na Czech a maly LEng (klavesnice) to jisti. :yes:

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Proc by to mne, cloveku pracujicimu v US firme, melo vadit?
    Ted testuji PocketBreeze 4.3 s vlastnim prekladem a mam tam vsechny nabodenicka... Takze njou proublem...
    Jinak nastaveni Regional Settings na Czech a maly LEng (klavesnice) to jisti. :yes:
    Děkuji za info.

Jen tak mimochodem. Nemá tady někdo možnost jej dovézt do Čech?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

OK. Tak jeste jednou... :sarcastic:

http://www.expansys.cz/product.asp?code=DELL_AXIM_X50V
    Maji ho skladem v dostatecnem mnozstvi a poslou ti jej az domu...

Jeste jim teda napisu, ze tam maji blbe DPH, protoze my nemame 22%, ale 19%...
    Se spravnym DPH ta cena vychazi na nejakych 16500 Kc i s dopravou...

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

OK. Tak jeste jednou... :sarcastic:

http://www.expansys.cz/product.asp?code=DELL_AXIM_X50V
    Maji ho skladem v dostatecnem mnozstvi a poslou ti jej az domu...

Jeste jim teda napisu, ze tam maji blbe DPH, protoze my nemame 22%, ale 19%...
    Se spravnym DPH ta cena vychazi na nejakych 16500 Kc i s dopravou...
    Děkuju.

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

urcite jste zkouseli InterWrite, funguje kompletni preklad? Nevite, zda i na nemeckou verzi?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Obávám se, že na německou verzi to bude problém, neb lokalizace je stavěna na anglické ROM :disgusted:

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

Citace Původně odesláno od dort
    Obávám se, že na německou verzi to bude problém, neb lokalizace je stavěna na anglické ROM :disgusted:
    anglicka tedy funguje dobre? Tak to to budu muset asi koupit v anglii Ale dik za odpoved. Mimochodem skvela recenze ale tu uz je tady zvykem

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

a momentíček - já používám jen malou lokalizaci - takže jen CZ klávesnici a podporu CZ znaků - prostředí komplet anglické a to funguje ke 100% spokojenosti

a o velké lokalizaci Vám nic nepovím, neb mi vždy spíše přinášela problémy a nestabilitu (

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

Citace Původně odesláno od dort
    a momentíček - já používám jen malou lokalizaci - takže jen CZ klávesnici a podporu CZ znaků - prostředí komplet anglické a to funguje ke 100% spokojenosti

a o velké lokalizaci Vám nic nepovím, neb mi vždy spíše přinášela problémy a nestabilitu (
    ok, tedka me napada, ze 3870 mam taky komplet v anglictine a nevadi mi to, dokonce nemam ani ceskou klavesnici a ziju Kazdopadne velka lokalizace by byla fajn, az budu mit tak vyzkousim. Hlavne mi slo o tu nemeckou verzi... jako konecny nazor beru, ze nemeckou verzi NE! Diky moc

Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234

Podobná témata

1. Recenze na Axim X50v
    Od Surgical_ce4you v sekci Dell
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 14-11-2005, 07:43
  2. Velká recenze zařízení Dell Axim X3i
    Od Pavel Koza v sekci Dell
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 20-02-2005, 23:22
  3. Dell Axim X50v
    Od beecher v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 32
    Poslední příspěvek: 02-12-2004, 15:02
  4. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 16-09-2004, 16:03
  5. Velká recenze zařízení Dell Axim X5
    Od Pavel Koza v sekci Dell
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 17-06-2004, 07:47