Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Velká recenze zařízení Dell Axim X50v

Jirka007 (161)|14.4.2005 10:18
[QUOTE="beecher"][QUOTE="Madmedic"]Muzete me prosim vas poradit odkaz na nejakou stranku s obrazkem X50v s baterkou 2200?Chci hlavne zjistit jestli je velikost stejna jako u 1100,nebo vycuhuje-a to bych ji nechtel.+nevite,kde se da sehnat ochr. folie na tento typ tady v CR?Dik[/QUOTE] Ano vycuhuje, dokonce se k ni dodava specialni krytka... Fotky nemaje, ale videl jsem to na vlastni oci... Lepsi je stejnak mit dve 1100, nez jednu takovou kravu...[/QUOTE]

Chtěl bych se zeptat, jestli Becherovi nevadí systém pouze v angličtině. Co když bych chtěl v nějakém českém programu popisky česky.Ty jsou české,nebo háčky a čárky bohužel nejdou. Asi ne že.
beecher (9270)|14.4.2005 11:04
[QUOTE="Kozlik007"]Chtěl bych se zeptat, jestli Becherovi nevadí systém pouze v angličtině. Co když bych chtěl v nějakém českém programu popisky česky.Ty jsou české,nebo háčky a čárky bohužel nejdou. Asi ne že.
[/QUOTE] Proc by to mne, cloveku pracujicimu v US firme, melo vadit? ;) :D
Ted testuji PocketBreeze 4.3 s vlastnim prekladem a mam tam vsechny nabodenicka... Takze njou proublem...
Jinak nastaveni Regional Settings na Czech a maly LEng (klavesnice) to jisti. :yes:
Jirka007 (161)|14.4.2005 12:00
[QUOTE="beecher"][QUOTE="Kozlik007"]Chtěl bych se zeptat, jestli Becherovi nevadí systém pouze v angličtině. Co když bych chtěl v nějakém českém programu popisky česky.Ty jsou české,nebo háčky a čárky bohužel nejdou. Asi ne že.
[/QUOTE] Proc by to mne, cloveku pracujicimu v US firme, melo vadit? ;) :D
Ted testuji PocketBreeze 4.3 s vlastnim prekladem a mam tam vsechny nabodenicka... Takze njou proublem...
Jinak nastaveni Regional Settings na Czech a maly LEng (klavesnice) to jisti. :yes:[/QUOTE]

Děkuji za info.


Jen tak mimochodem. Nemá tady někdo možnost jej dovézt do Čech?

beecher (9270)|14.4.2005 15:10
[QUOTE="Kozlik007"]Jen tak mimochodem. Nemá tady někdo možnost jej dovézt do Čech?[/QUOTE] OK. Tak jeste jednou... :sarcastic:

http://www.expansys.cz/product.asp?code=DELL_AXIM_X50V
Maji ho skladem v dostatecnem mnozstvi a poslou ti jej az domu... ;)

Jeste jim teda napisu, ze tam maji blbe DPH, protoze my nemame 22%, ale 19%...
Se spravnym DPH ta cena vychazi na nejakych 16500 Kc i s dopravou...
Jirka007 (161)|18.4.2005 11:47
[QUOTE="beecher"][QUOTE="Kozlik007"]Jen tak mimochodem. Nemá tady někdo možnost jej dovézt do Čech?[/QUOTE] OK. Tak jeste jednou... :sarcastic:

http://www.expansys.cz/product.asp?code=DELL_AXIM_X50V
Maji ho skladem v dostatecnem mnozstvi a poslou ti jej az domu... ;)

Jeste jim teda napisu, ze tam maji blbe DPH, protoze my nemame 22%, ale 19%...
Se spravnym DPH ta cena vychazi na nejakych 16500 Kc i s dopravou...[/QUOTE]

Děkuju.
mistm (477)|25.5.2005 17:41
urcite jste zkouseli InterWrite, funguje kompletni preklad? Nevite, zda i na nemeckou verzi?
dort (1212)|25.5.2005 18:13
Obávám se, že na německou verzi to bude problém, neb lokalizace je stavěna na anglické ROM :disgusted:
mistm (477)|25.5.2005 18:23
[QUOTE="dort"]Obávám se, že na německou verzi to bude problém, neb lokalizace je stavěna na anglické ROM :disgusted: [/QUOTE]

anglicka tedy funguje dobre? Tak to to budu muset asi koupit v anglii :( Ale dik za odpoved. Mimochodem skvela recenze :) ale tu uz je tady zvykem ;)
dort (1212)|25.5.2005 18:44
a momentíček - já používám jen malou lokalizaci ;) - takže jen CZ klávesnici a podporu CZ znaků - prostředí komplet anglické :D a to funguje ke 100% spokojenosti

a o velké lokalizaci Vám nic nepovím, neb mi vždy spíše přinášela problémy a nestabilitu :((
mistm (477)|25.5.2005 19:39
[QUOTE="dort"]a momentíček - já používám jen malou lokalizaci ;) - takže jen CZ klávesnici a podporu CZ znaků - prostředí komplet anglické :D a to funguje ke 100% spokojenosti

a o velké lokalizaci Vám nic nepovím, neb mi vždy spíše přinášela problémy a nestabilitu :(( [/QUOTE]

ok, tedka me napada, ze 3870 mam taky komplet v anglictine a nevadi mi to, dokonce nemam ani ceskou klavesnici a ziju :) Kazdopadne velka lokalizace by byla fajn, az budu mit tak vyzkousim. Hlavne mi slo o tu nemeckou verzi... jako konecny nazor beru, ze nemeckou verzi NE! Diky moc ;)